Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Most én gondolom rosszul vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most én gondolom rosszul vagy nekem van igazam?

Figyelt kérdés
A barátommal tásrkeresőn ismerkedtem meg. Dúlt a love, meg minden, mikor kiderült, hogy még mindig aktív (nagyon) az oldalon, és más csajokkal dumál..ráadásul fölhívta magához őket este filmetnézni. Most ez csak nekem fura? Mikor közöltem vele, hogy tudok róla, és engem ezek után hagyjon békén, közölte, hogy de velem akar lenni, én vagyok fontos neki másokkal csak ismerkedik. Most mi van?? Ha én itt vagyok neki akkor miért ismerkedik másokkal? és azzal nem jöhet, hogy csak bartkozni akar, mert akkor nem este hívná át magához őket filmnézésre és masszázsra..ugye?
2015. febr. 1. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Az ismerkedés meg a lakáson történő filmnézés az kicsit távol áll egymástól.
2015. febr. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
egyvalamivel legyél tisztában a fiú és lány barátság nagyon ritka... általában csak úgy jön, hogy a barátomnak a barátnője vagy a társaságban együtt beszélgettek... mindig van valami szexuális vonzódás a fiútól a lány felé... másba nem nagyon öli az idejét!
2015. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Most lehetnék naiv és írhatnék valamit a fiú mentségére...de erre nincs mentség.

Tök egyértelmű...veled nem gondolja komolyan.

Felhívni más lányokat o.O..minek, ha már van barátnőm.

Szerintem hagyjad.

2015. febr. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 veteran1978 ***** válasza:
Közös filmezés,ott szerintem más is történik!
2015. febr. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat...ezzel most megerősítettetek..igen hagyni fogom..egy tetű..:/
2015. febr. 1. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:

Az én exem szextárskeresőre járt barátkozni. És onnan akart "barátilag" találkozni csajokkal. Nem értette, hogy ez nekem miért probléma.

Szerintem keress egy normális pasit, normális értékrenddel. Ő meg hadd barátkozzon tovább akivel csak akar.

2015. febr. 1. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Csak a vak nem látja,hogy egy ilyen embert nem lehet komolyan venni.Egy percet ne pazarolj rá tovább!
2015. febr. 1. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!