Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek en gondolom rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek en gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Van egy pasi akivel tortentek dolgok...ismerkedunk....de a srac folyamatosan lajkolja egy masik lany kepet...szovatettem vita lett belole....szerintetek en vagyok a hibas? h ugy gondolom h amig ismerkedunk ne lajkolgassa mas nok kepet...
2014. dec. 29. 13:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

ismerkedünk az mit jelent?pár találkozó volt csak?te is lájkolgasd más pasik képét akkor....


ha nem vagytok párkapcsolatban,akkor te gondolod rosszul

2014. dec. 29. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Nem vagyunk kapcsolatban de megbeszeltuk h ő is baratnot akar es h egymasra fogunk koncentralni.....akko viszont nem ert h minek lajkolgat..egyertelmu h nemcsak ram koncentral jelenleg.nem? En nem lajkolom mas pasik kepet mert az azt jelentene h mas is erdekel
2014. dec. 29. 13:20
 3/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a lájkolgatással nincs semmi probléma. Vagy konkrétan tudod, hogy azzal a lánnyal is flörtölget?
2014. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
miért jelent egy like olyan sokat?
2014. dec. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mertha arrol van szo h egymassal ismerkedunk es meglegyen a bizalom akkor ne lajkolgassa mas nok kepet. Foleg egy ugyanazet ..akinek nem is tetszik az arca neki akkor minek lajkolja be???
2014. dec. 29. 13:34
 6/15 anonim ***** válasza:

miért ne? jaj annyira hülyeség ez a likeolgatás.... van akinek ez a szórakozás... nemcsak fb-on,hanem más alkalmazáson is...


ha neked ez fontos, akkor mond el neki, hogy neked ez nem tetszik,te ilyen vagy- de ne csodálkozz,ha többet nem fog keresni téged a pasi!

2014. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

csak lájkolgatta, az nem nagy dolog, szerintem neki ez semmit nem jelent, ha megkéred szépen, akkor lehet hogy érteni fogja

lehet hogy az a baja hogy kiakadtál rá, mintha már teljesen együtt volnátok

szerintem te is nagyon túlreagáltad

2014. dec. 29. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ha már most ilyen apróságokon fennakadsz, nem adok sok esélyt, hogy kapcsolat legyen a dologból. Nős vagyok, és én is szoktam más nők képeit lájkolni (ismerősökét). Igaz, nem a bikinis képeket. :) De ez gyakran amolyan oda-vissza udvariasság: "Belájkoltad a képemet? Akkor én is a tiédet". Nem kell nagy feneket keríteni neki.
2014. dec. 29. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem egy lájk nem sokat jelent. Attól még tud rád koncentrálni, ha facebookon más nö képeit làjkolja. Lehet hogy egy ismeröse, közeli barátja. Ne legyél ennyire féltékeny, mert nem fog jó tenni, a még nem létezö kapcsolatodnak.
2014. dec. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Ha kilép az utcára, akkor meg megnézi a lányokat, mert pasiból van.

Ezt a lájkolgatást nem szabad olyan komolyan venni.


Ne legyél ilyen kis "házisárkány", pláne ne ilyen fiatalon, ez egyik pasinak sem szimpi!

2014. dec. 29. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!