Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul vagy tényleg bejött a srácnak a barátnőm? A barátnőm szerint nem jött be srácnak.

Figyelt kérdés
Tegnap jött a társaságba még két srác,és az egyik tetszik neki vagyis elvileg tetszett neki,de a találkozó nem jött össze amikor tervezték még az idő alatt mikor facebookon sokat beszélgettek.. Mikor az egyik fiú beakarta mutatni barátnőmnek azt a fiút aki pont tetszik neki,mondta barátnőm,hogy hát ismeri őt facebook-ról a srác nézett egy nagyot aztán mutatta a felfelé fordított hüvelykujját,hogy király aztán nézte még párszor de mikor a barátnőm ránézett legtöbbször elfordította a fejét,vagy ha ránézett barátnőmre akkor is kis ideig..Én ugy vettem le,hogy bejött neki,de a barátnőm szerint kicsit közömbös volt és nem érdekelte...
2013. júl. 16. 13:37
 1/5 A kérdező kommentje:
Azt kifelejtettem,hogy barátnőm ismerőse aki ismeri azt a fiút aki tetszik neki ki írta,hogy valaki nem e jön városba? Barátnőm írta,hogy meg. De van még egy fiú aki szintén ismeri a barátnőm kiszemeltjét és az is kiírta,hogy valaki nem e megy a városba? és a barátnőm kiszemeltje ehhez az állapothoz irta,hogy megy... Szerintem nem véletlen jött arra a srác..
2013. júl. 16. 13:40
 2/5 A kérdező kommentje:
megy*
2013. júl. 16. 13:40
 3/5 anonim válasza:
Elképzelhető h tényleg bejön a srácnak is. Hadd kérdezzem meg, hány évesekről is van szó? Mert azért szerintem egy srác legyen férfi, és igenis merjen odamenni a lányhoz.
2013. júl. 16. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
17 mindkettő,de a srác kicsit hülyén éreztem agát vagy nem tudom nekem ez tűnt fel... De járt már így a barátnőm,hogy haveri társaságba voltunk szét áztunk és egy srác nézte ugyanígy mint ez a fiú,aztán később kiderült,hogy nem azt nézte mennyire volt szétázva hanem az arcát mert tetszett neki..
2013. júl. 16. 14:05
 5/5 A kérdező kommentje:
*érezte magát
2013. júl. 16. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!