Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz hetem volt, sorra kaptam a rossz híreket - egészség, pénzügyek, munka.. ma nagyon kibuktam, idáig tudtam tartani magam sírás nélkül, és bőgve felhívtam a pasimat, elmeséltem neki hogy mi minden miatt vagyok kiakadva, erre ő annyit mondott "megnyugtatásképpen" hogy ne lovaljam magam a dolgokba, és hogy ne hisztizzek neki. Pedig én csak megértő szavakat vártam, és hallani akartam a hangját, hogy kicsit lenyugodjak, erre elkezdett azon siránkozni, hogy ne húzzam ezzel a számláját. Úgy érzem hogy nem szeret, mert aki szereti a másikat az megpróbálja foggal-körömmel vigasztalni, vagy ezt csak én gondolom így?
2014. febr. 6. 00:26
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
100%
jól gondolod
2014. febr. 6. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 Moszuke ***** válasza:

nézd el neki az ő agya totál másként működik mint a lányoké.

a pasik teljesen máshogy kezelik a stresszt mint a nők.

ha ez a téma komolyan érdekel akkor linkeled videót, ami érthetően és viccesen előadja a dolgot. nagyon ajánlom a figyelmedbe:

http://www.youtube.com/watch?v=8GVzwrxvV5w

a lejátszási listában ott van a folytatása is.



ha csak itt sajnáltatod magad és azt akarod hallani, hogy a pasik mért ilyen szemetek, érzéketlenek és, hogy nem nőiesek akkor b_szd meg.

nem a pasid hibája, hogy az agya így van összetéve.

2014. febr. 6. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:
Nem tudom eldönteni - akkor most szeret vagy sem?
2014. febr. 6. 00:32
 4/30 anonim ***** válasza:
szeret, de mi férfiak nem szeretjük hallgatni a nők picsogásait. valaki végighallgatja, mert türelmes, de valaki nem
2014. febr. 6. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:

Én biztosan megvigasztaltalak volna. Addig szabadulj meg tőle, amíg lehet. Az a "férfi" aki így beszél egy síró nővel nem ér többet egy kupac sz...-nál. Az én feleségem is ugyanilyen érzéketlen. Van egy jó ötletem. Hozzuk őket össze, szerintem tök jól ellennének egymás nélkül, azzal a tudattal, hogy vannak egymásnak. Én meg elveszlek téged feleségül. Szerintem mind a négyünknek ez lenne a legjobb.

36F

2014. febr. 6. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 A kérdező kommentje:
de nekem szükségem van az efféle vigasztalásokra, ebből merítem minden erőmet. ha lehisztérikáz, attól csak azt érzem hogy el akarom hagyni mert nem szeret. mit tegyek hogy megértően megvigasztaljon amikor bajban vagyok?
2014. febr. 6. 00:40
 7/30 anonim ***** válasza:

Anyám mondott anno egy nagyon bölcs dolgot:

Ha problémád van, és nem tudod, mi a megoldás, kérdezz meg egy férfit, aki törődik veled. Ő megmondja, mit csinálj, vagy megoldja helyetted. De ha megoldhatatlan a problémád, vagy tudod, mit kell csinálnod, és csak biztatásra van szükséged, akkor a barátnőiddel beszélgess.

A pasik 99%-a nem tud kezelni egy hisztis, kétségbeesett nőt, és ettől baromi ideges tud lenni. Persze rögtön a probléma okát igyekszik kiiktatni - a hisztizőt.

Ne ezen mérd le, hogy szeret vagy sem. A stílus, amiben leoltott, kritikán aluli, de ez még nem biztos, hogy azt jelent, hogy nem szeret. Adj neki problémát, amit megoldhat, vagy kérd meg, hogy segítsen (persze higgadtan, tényekkel megtűzdelve), és meglátod, hogy más lesz a reakció, mint a telefonban bömbölés után.

2014. febr. 6. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
Jogosan vártad el, hogy melletted legyen. Lehet itt magyarázni a férfi-nő különbségekről, ez csak kifogás. Mindenki elsősorban ember és vannak érzései. Ha így fogadta, nem jelentesz neki annyit, amennyit kellene. :( És szerintem ennél minden nő jobbat érdemelne...
2014. febr. 6. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:

Sajnos igazat kell adnom a #7-es válaszolónak. A legtöbb pasi tényleg ilyen. A Szívem királynőjével pedig nem merek vitatkozni. Tökéletesen igaza van neki is. (Azt hittem lefeküdtél aludni)

36F

2014. febr. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
Az a kérdés, mennyire rendszeresek nálad ezek a kibukások?
2014. febr. 6. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!