Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz hetem volt, sorra kaptam a rossz híreket - egészség, pénzügyek, munka.. ma nagyon kibuktam, idáig tudtam tartani magam sírás nélkül, és bőgve felhívtam a pasimat, elmeséltem neki hogy mi minden miatt vagyok kiakadva, erre ő annyit mondott "megnyugtatásképpen" hogy ne lovaljam magam a dolgokba, és hogy ne hisztizzek neki. Pedig én csak megértő szavakat vártam, és hallani akartam a hangját, hogy kicsit lenyugodjak, erre elkezdett azon siránkozni, hogy ne húzzam ezzel a számláját. Úgy érzem hogy nem szeret, mert aki szereti a másikat az megpróbálja foggal-körömmel vigasztalni, vagy ezt csak én gondolom így?
2014. febr. 6. 00:26
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:

Szívem Királynője, ezzel a szívembe találtál!: "de mi érzünk és ha érzünk, nagyon érzünk". A férfiak is, csak nem mindenki tud jól reagálni az ilyen helyzetekre (sőt szinte senki). És pont ez az ami agresszívvá tesz minket, nem nagyon tudjuk, hogy ilyenkor mi a teendő. Bár a szó nélküli szoros ölelés eddig bevált.

36F

2014. febr. 6. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 anonim ***** válasza:

Igen, ne haragudj, utólag már láttam, hogy nem jól fejeztem ki magam. :$ Természetesen a férfiak is éreznek. Csak ők másképpen kezelik legtöbbször és megértem a dilemmát is, ha zokogó lánykát kellene vigasztalniuk. :) De egyszerű a teendő: mellette kel lenni, éreztetni, hogy fontos. Mintha csak azt mondanád neki: "Itt vagyok és szeretlek, mert többet nem tehetek érted." És nem is kell. :)


Kérdező! Beszélj vele erről, a kommunikáció fontos! :)

2014. febr. 6. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

#20 Ez egy jó ötlet. Ha tényleg rá tudod vezetni, akkor az azt jelenti, hogy mindent meg tudtok beszélni. Ez az igazi szerelem.

36F

2014. febr. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Én is férfi vagyok, én se bírom a sírást. Ez a szememben a tehetetlenség jele. Persze mindenkinek lehet, rossz napja, vagy hete. Nekem volt egy nagyon kemény évem.

De a síránkozás, a férfiaknál a feladás jele. Minket úgy neveltek, hogy a férfiak nem sírnak, hanem tesznek valamit. ÉS ezért nehezebben értjük meg a női sírásokat. De ha rám hallgatsz barátnődhöz mész elsírni a bajod.


Azok a férfiak, akik nagyon megértőek, azoknak vagy nincs barátnője vagy meleg.

2014. febr. 6. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

"Azok a férfiak, akik nagyon megértőek, azoknak vagy nincs barátnője vagy meleg."


Azért ez így merész kijelentés. Ismerek ellenpéldát, aki nagyon is férfi, de néha kimutatja az érzéseit és a menyasszonya mellett is mindig ott van, ha szüksége van rá. :)

2014. febr. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:
100%

#24 "Azok a férfiak, akik nagyon megértőek, azoknak vagy nincs barátnője vagy meleg".

Nincs igazad. Nekem nincs barátnőm, nem vagyok meleg, viszont nős vagyok. A nevelés az igaz, de én nevelhetetlen vagyok.

36F

2014. febr. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:
:-)))))
2014. febr. 6. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

legközelebb ne hívasd vissza magad,hanem te hívd fel a saját számládról és akkor lesz türelme végighallgatni.

mert ha most az ö szemszögét nézzük,hogy picsognak neki és még fizetnie is kell érte az tényleg nem jó biznisz.

és nem,nem próbálok vigasztalni foggal körömmel.

felvázolok megoldási lehetőségeket,tehát te gondolod rosszul.

2014. febr. 6. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

Ezt ugye mindenki ismeri? :)


http://www.youtube.com/watch?v=K9yXyy5FNRM


Ami 9:13-tól mond az valamennyire igaz. Nehéz kezelni egy síró nőt mert én is mindig késztetést érzek, hogy akkor most nekem csinálnom kell vele valamit. :)

2014. febr. 6. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:
#29 ezt láttam már. Jó. Tényleg nem tudjuk kezelni a helyzetet, de nem szégyen, és nem is férfiatlan, ha a barátnőnkkel figyelmesek, kedvesek vagyunk, de csak azután amikor tényleg szeret minket, mert különben elhagynak, és kivert kutyák leszünk.
2014. febr. 6. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!