Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Most tényleg én gondolom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most tényleg én gondolom rosszul és látom csak így?

Figyelt kérdés

A párommal 1 éve vagyunk együtt. A gondom az, hogy a párom állandóan a haverjaival van összenőve. Amint reggel fölkelünk egyből hívja az egyik majd a másik, és egésznap együtt lógnak én ilyenkor mindig napközbe hazamegyek majd este vissza...általában este is vmelyik haverja ott van. Velem a párom nem képes lenni mindig kell vmi kíséret hozzá. Elegem van. Többször szóvá tettem így ma is. Ma elmentünk vásárolni bementünk 1 üzletbe és csókolom jöttünk haza mert neki nem volt kedve...:/ Megkérdeztem tőle te nem szeretsz velem lenni? Te sose akarsz velem kettesbe lenni? És mindig dehogy, én ezt rosszul látom...

Ti, hogy látnátok. Reggel arra kelsz, hogy vmelyik már hívja (arra egy ugrásra felpattan és mennek ide-oda) este arra fekszel még le, hogy épp vmelyiktől búcsúzuk el. Komolyan 1 kezemen megtudom számolni hányszor voltunk, mentünk igazán vhova kettesbe. És legtöbbször ezt is úgy, hogy az én ötletem volt. Most is a vásárláskor is kísérettel akart menni nem pedig velem kettesbe. Végül kettesbe mentünk de mondom 1 üzlet és ennyi volt 1 órát voltunk bent. Tényleg csak én kapom fel ennyire a vizet és ez így helyes? És miért csak én látom így ő miért nem ért velem egyet? Miért nem akar velem sose kettesbe lenni? Miért van ennyire összenőve a barátaival? Miért nem hiszi el, hogy nekem ez rosszul esik így? Teljesen kétségbe vagyok esve.

20/L


2012. dec. 29. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Kicsit úgy jön le, mintha ágymelegítőnek használna.
2012. dec. 29. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem abszolút normális a reakciód. Ez nem párkapcsolat. Ez semmi, ez egy baráti társaság, ahova kaptál egy V.I.P. belépőt, de ezt is azért, hogy a párodnak jobb legyen.
2012. dec. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nezzetek meg a Ted cimu filmet

Aaz is errol szol

2012. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Láttuk...

Köszönöm a válaszokat.

2012. dec. 29. 18:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!