Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek rosszul gondolom?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rosszul gondolom?

Figyelt kérdés

A barátommal egy ideje távkapcsolatban élünk, 2 hónapja nem láttam. Amúgy lassan egy éve vagyunk együtt. Ma reggel jött haza repülővel, nekem a családom vidéki, de én Pesten tanulok, miatta nem jöttem haza szerdán, h kimehessek elé én is. Kijött az egész családja is, szülők, 3 testvére, együtt mentünk ki a reptérre. Megjött a barátom, mindenki üdvözölte aztán beültünk a kocsiba, engem kivittek a buszomhoz, h hazajöhessek, ők meg hazamentek. Szóval nem voltam sokat vele, csak amíg kocsival odaértünk, de már ez is jó volt, h legalább láttam. Viszont kicsit rosszul esett, h amíg ott voltam, addig sem foglalkozott velem olyan sokat, vagyis mindenkivel dumált, nem kaptam semmi kitüntetett figyelmet, pedig jól esett volna, ha legalább abban a 20 percben kicsit velem foglalkozik, engem puszilgat, aztán úgyis kiszálltam és napokig nem látjuk egymást. Azóta gondolkozom, h ez irreális elvárás lett volna? Lehet h a családja előtt zavarban lenne ha engem puszilgatna(mert amúgy szokott ha ketten vagyunk). Tudom, h most jött haza, és nagyon hiányzott neki a családja, de valamiért szeretném, h csak velem foglalkozzon legalább egy kicsit. Azt érzem, h a családja fontosabb neki, én úgy vártam ezt a találkozást, és mintha ő nem is örült volna annyira nekem, mint én neki, mert ő örült h itthon van, és mindenki ott van, én meg csak neki örültem. Ez nem lenne jogos elvárás? kérlek ne írjátok h hisztis vagyok,nem mondtam neki egy szót sem, csak magamban rágódom rajta.

köszönöm

21L


2011. dec. 23. 15:46
 1/4 anonim ***** válasza:
szerintem zavarban lehetett a családja miatt. Kommunikáltatok azóta mióta elváltatok?
2011. dec. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Azért irreális, mert bár te hazamentél, de neki épp úgy hiányzott a családja, mint te, és nem vagy fontosabb a családnál, így egyforma figyelmet nyújtott mindenkinek.

Majd összefuttok.

2011. dec. 23. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
nem beszéltünk azóta. Tudom, h amikor hazajön akkor teljesen le van foglalva, mindenki neki örül, meg most a karácsonyi hajtás. Az a baj h messze lakom Pestről, úgyhogy most pár napig biztos újra nem fogom látni, de nagyon hiányzik. Persze örülök, h a családommal lehetek, meg karácsony van, és tudom h ő teljesen átadta magát ennek az örömnek de én nem tudom, mert én eddig is sokat voltam itthon, csak ő hiányzott, neki meg eddig nem volt ott a családja és most örül nekik...
2011. dec. 23. 15:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Jogos az elvárásod, azt kellett volna mondania a családjának az első kör üdvözlés után, hogy bocsánat, de a párom húsz perc múlva elmegy, és vele fogok addig foglalkozni. Hogy ez most a kapcsolat elhidegülése vagy csak egyszerűen az örömtől nem gondolkodott, nem tudom.
2011. dec. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!