Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Ilyen lenne a világ? Vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen lenne a világ? Vagy csak én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Itt olvastam,hogy ki mikor mondja azt,hogy szeretlek,ezt úgy értik,hogy járnak és 2-3 hónap után mondják,hogy szeretlek a másiknak.Akkor az a kapcsolat nem a szerelmen alapul?Lehet,hogy csak tudatlan vagyok (15/f)

2012. dec. 29. 05:12
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nézd, van először egy szimpátia/vonzódás 2 ember közt ami még az első pár hónapban/hétben nem biztos hogy szerelemmé válik vagy lehet hogy nem is működik a dolog és nem folytatják. Amikor még nem is ismersz valakit igazán nem mondod neki hogy szereted, legalábbis elég ritka az ilyen "első látásra szerelem".
2012. dec. 29. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen ezt értem,de nekem ez fura,mert én most már lassan 2 hónapja találkozgatok beszélek egy lánnyal és mi már egy szinten szeretjük egymást.Szóval ők úgy jönnek össze egy másik emberrel,hogy a kapcsolat közben alakulnak ki a dolgok?
2012. dec. 29. 05:34
 3/8 anonim ***** válasza:
Erre én is kíváncsi vagyok.
2012. dec. 29. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
A szeretet és a szerelem nem ugyanaz. Nyugodtan mond neki amikor jólesik, hogy szereted, nincs ezzel semmi baj.
2012. dec. 29. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A legtöbb embernél igen, vajon miért dugnak az első randin, és miért sírnak hogy jaj 4 hónap után szétmentek. Azért mert nincs alapja a kapcsolatuknak. vagyis van, a szex, de mint láthatjuk ha csak az van, akkor az olyan mint sz@rból várat építeni.
2012. dec. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolat alapja a szex . jol esik mondani hogy szeretlek ha nem is estünk bele a másikba csak van kinek mondani és elvárják egymástol akor is ha nem szerelmesek.
2012. dec. 29. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
akkor mond valakinek h szereted,ha mar ugy erzed...ne felj kimondani! es 2-3honapig mellozni kene a szexet! elobb ismerd meg....es ha megismerted es 2 honap utan jon a szex,es ha az joooo akkor tutti megjobban belezugsz! mindent meg kell beszelni! a kapcsolat alapja a nyitott beszelgetes! egyutt keressetek a problemakra a megoldast! Amugy minden kapcsolatnak mas es mas az alapja! szerelmi kapcsolatnak a bizalom,oszinteseg,szeretet,szex....de ehhez hasonlo a barati kapcsolat,de ott mar nincs szex...ha van akkor az mar nem barati....es igy tovabb!
2012. dec. 29. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

17:28


te kapcsolataid alapja az, én fél évig biztos nem nyúlok a csajhoz, ha nincsenek belső értékei biztos nem fogom megdugni.

2012. dec. 30. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!