Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom, hogy a féltékenység a világ legfeleslegesebb érzése?

Figyelt kérdés
Ha okom van rá azért felesleges, mert akkor már nincs is kapcsolat, ha nincs okom, akkor meg azért. Aki féltékeny az bizalmatlan. Nem bízik a partnerében. Nem bízik önmagában(!) hogy meg tudja a partnert tartani. Aki féltékeny, az lealacsonyítja magát és a párját is. Vélemények?
2011. márc. 25. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

azért ez szerintem nem teljesen ígyvan, ha megtudnád hogy egy csajszi rászáll a pasidra a pasidnak pedighiába hogy nemtetszik nemküldi el a fenébe azért az szerintem neked se tetszenek. ha úgylenne szerintem te sem ezt gondolnád :)

szerintem egy kis féltékenység mindenkiben benne van...senki sem szereti ha hozzányúlnak ahhoz ami az övé, kérdés hogy ezt mennyire mutatja ki ill. mennyire nem szereti. de egy ez a gondolat mindenkiben benne van ha kicsit ha nagyon, szerintem benned is.

szerintem csak még nem kerültél ilyen helyzetbe :)

2011. márc. 25. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ja amúgy fiú vagy vagy lány ?:D
2011. márc. 25. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ezzel nem értek egyet!
2011. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A féltékenység, az eltúlzott,önző féltés. A túlzás és az önzés mindenben rossz /felesleges/.
2011. márc. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, hogy az emberi érzések nem parancsra jönnek, vagy tűnnek el. Ha valaki olyan típus, akkor féltékenykedik, ha nem olyan, akkor nem.


De amúgy szerintem egy egészséges szintű féltékenység minden szerelmes emberben megvan. Akkor is, ha végtelenül bízok a másikban.

2011. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A féltékenység ennél szélesebb skálán mozog, kicsit összetettebb, mint a van okom, és nincs kapcsolat és a nincs okom, minden tökéletes.:)
2011. márc. 25. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenki válaszát. Az is hasznos, aki nem ért egyet, mivel van véleménye és ki is fejti.

Valaki kérdezett rólam: 30-on túli fickó vagyok, tizenéve tartó párkapcsolatban. Mi sosem csaltuk meg egymást és sosem féltékenykedtünk. Még tudat alatt sem.

2011. márc. 25. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!