Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés
Nagyon rossz hetem volt, sorra kaptam a rossz híreket - egészség, pénzügyek, munka.. ma nagyon kibuktam, idáig tudtam tartani magam sírás nélkül, és bőgve felhívtam a pasimat, elmeséltem neki hogy mi minden miatt vagyok kiakadva, erre ő annyit mondott "megnyugtatásképpen" hogy ne lovaljam magam a dolgokba, és hogy ne hisztizzek neki. Pedig én csak megértő szavakat vártam, és hallani akartam a hangját, hogy kicsit lenyugodjak, erre elkezdett azon siránkozni, hogy ne húzzam ezzel a számláját. Úgy érzem hogy nem szeret, mert aki szereti a másikat az megpróbálja foggal-körömmel vigasztalni, vagy ezt csak én gondolom így?
2014. febr. 6. 00:26
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Aranyosak vagytok, köszönöm a válaszokat :) Aludni nem tudok, mert még mindig ezen pörgök.
2014. febr. 6. 00:52
 12/30 A kérdező kommentje:
Nem rendszeresek, ritkán vagyok ilyen rossz hangulatban, a kis problémákkal legtöbbször nem is szoktam terhelni
2014. febr. 6. 00:55
 13/30 Marc Bolan ***** válasza:
100%
Én is így gondolom. Nagy a baj,ha tehernek érzi a barátnője vígasztalását...
2014. febr. 6. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Még ébren vagyok, kedves 36F! :)


Kérdező! Ne emészd magad! Megértem, hogy bánt a dolog, de arra még nem gondoltál, hogy érzelmileg többre van szükséged? Vannak nők, akik nagyon jól megvannak egy ilyen férfi mellett. De ha te úgy érzed, nem kapod meg azt,amire lelkileg szükséged van, talán nem ő a megfelelő számodra. :( Nem lebeszélni akarlak, csak... gondold meg és mindenképpen beszélj vele erről.


És Uraim! Gyakran hallom, hogy a nőknél ez hiszti. Nem. Nem az. Talán hajlamosak vagyunk túlreagálni dolgokat, de mi érzünk és ha érzünk, nagyon érzünk. Ha rossz, nagyon rossz és csak szeretnénk tudatni, hogy fáj... sírva, nevetve, esetleg e kettő kombinációjával, panaszkodva, nyafogva és néhány kedves szó bizony hatásos gyógyszer. Egy mosoly, egy simogatás és máris jobb minden. Együtt. :)

2014. febr. 6. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:

Húúú, ez nagy baj. Ha velünk akarsz társalogni, akkor Ok, de miatta ne virrassz. Fáradt leszel, és az nem egészséges. Nem érdemli meg, hogy bánkódjál miatta. Mindenesetre azért személyesen mond el neki, hogy ez milyen rosszul esett. Lehet, hogy neki is rossz napja volt, és te a legrosszabb pillanatban hívtad, persze ezt nem tudhattad. Az, hogy egyszer így reagált, nem jelenti azt, hogy nem te vagy a legfontosabb számára.

36F

2014. febr. 6. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:

Van még egy lehetőség, ő is nagyon rossz hetet zárt és teljesen ki volt bukva.

Ám de jól gondolod csak tudnod kell, hogy egy férfi nagyon kényelmetlenül tudja magát érezni egy síró nő társaságában. Én olyankor egyáltalán nem tudom mit csináljak, hogy vigasztaljak vagy csak hallgassam, átöleljem vagy megnyugtassam.

Mit kell olyankor csinálni? :D

2014. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Nem gondolod rosszul, de ha megértő férfire vágysz, nem a helyi kőbunkóval kell összejönni.
2014. febr. 6. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:
Ti hogy vigasztalnátok meg egy zokogó lányt?
2014. febr. 6. 01:03
 19/30 anonim ***** válasza:
Singularity! Csak légy mellette! Öleld át, ha kellemetlenül is érzed magad, nyugtasd meg! "A nőket nem megérteni kell, hanem szeretni!" Ennyi elég. Én tényleg nem várom el egy férfitól, hogy megértse lényem egész, bonyolult működését. De fogadja el és igen, szeresse bennem, mert a részem. :)
2014. febr. 6. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 A kérdező kommentje:
(Esetleg ha elmagyarázom neki hogy mit várnék tőle, rávezethetném, hogy hogy kell viselkedni ilyen helyzetben)
2014. febr. 6. 01:04
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!