Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Csak én gondolom rosszul?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak én gondolom rosszul?

Figyelt kérdés

Egyik nap az aréna plázában sétálgattunk,és megpillantottunk egy mentőkutyát ott mászkálni, közelebb mentünk és két ember arra buzdított minket hogy támogassuk az apalítványt és cserébe kapunk egy ilyen kis mackót aminek ilyen világítós a hasa ,mondván:jó lesz az majd a barátnőknek (nincsen barátnőm).Sajnos nem volt nálunk elég pénz a macira ezért csak pár száz forinttal támogattuk az alapítványt.Toább álltunk, aztán elkezdtem gondolkodni, hogy valóban örülne-e egy hasonló korú lány a maci ajándéknak, vagy ez már rég lejárt és csak én vagyok ilyen "romantikus féle" srác

18/F


2010. jan. 6. 19:23
 1/7 anonim ***** válasza:
46%

Háháááááááááááááááááááhááááááááááááááááá Ez mekkoraa xd!

Szerintem ha nem a barátnőd akkor nem.

2010. jan. 6. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

nem járt le

páromtol kapott maci mai napig az ágyamban van ha párom nem velem alszik

maci 3 éves,én 22:)

2010. jan. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szerintem bármit amit attól az embertől kap akit szeret,és aki viszontszereti( na meg persze szívből adja amit ad..)attól jól esik nagyon is!! Nálam nem lenne lejárt..:)

Az én barátom is szokott ilyen kis apróságokat adni,ezzel kedveskedik. Pedig tényleg nem nagy dolgok =)

2010. jan. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

héha én ott voltam :))

köszi hogy támogattátok az alapitványt.

www.pmkmsz.hu

amugy szoktak örülni neki. (mondjuk az a világitos kicsit gázos)

2010. jan. 6. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19:36 vagyok.

[link]

a vásárlók 80%-a a barájának/barátnőjének vett :)))

2010. jan. 6. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Még te is lehetsz maci, egyél sok mézet.
2010. jan. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem minden lány örülne neki.
2010. ápr. 11. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!