Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos h rosszul esik, v nincs...

Jogos h rosszul esik, v nincs igazam?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük párommal h ma időbe kelünk,segít takaritani. 7 hónapos terhes vagyok,nem én akartam székre állni h a szekrények tetejét amit nem érek el portalanitsam,lemossam.


Párom tegnap hajnali 1kor jött haza,kicsit be volt rúgva,de nem volt vészes. Már mikor elment,akkor mondtam neki h holnap takaritunk ugyh ne maradjon sokáig.


Ma negyed 11kor felkeltettem,vittem be neki reggelit,meg innivalót. Csak.fekszik tovább meg se mozdul. Fél 11kor kérem h egyen igyon,kelljen,mert nem ezzel szeretném tölteni az egész napomat.


Erre kiakadt h én itthon vagyok táppénzen aztán nem csinálok semmit. Ha hétköznap rendesen takaritanák nem kéne hétvégén egy napot rászánni,meg hasonló szöveg,h elnézem minden tiszta retek stb.


Összevesztünk,mondtam akkor majd a hülye anyád csinál neked reggelit,és kidobtam a kukába. Mondtam h azon kívül h nem portalanitok minden héten minden mást meg csinálok. Fözök,mosok,boltba járok(ha kell egy nap többször h ne kelljen egyszerre nehezet emelnem),és csak ebbe az egybe tud belekötni,h áll a pir a polcon.

Elegem van belöle h semmibe nem kérhetem h segítsen. Hétvégén se jön el velem bevásárolni a hétre nagyjábol mert ő fáradt,egész héten dolgozik. Azt hiszi én meg vakarom itthon egész nap.


Az anyjának is elpanaszkodta h lehülyéztem őt,meg h én nem takaritok és most meg őt akarom ugráltatni,mikor most van olyan nap a héten h tud sokáig aludni.

Az anyja is engem olt le h egész héten otthon vagyok ráérek takaritani, miért páromat ugráltatom bem dolgozik szegény eleget a héten?


Aztán nem is azért volt fáradt mert melozott,hanem az iszogatás miatt! De ezzel nem dicsekedett az anyjának.


Tényleg amit tudok megcsinálok,és csak abba tud belekötni h van mikir poros a polc,nem minden héten nem törlöm le. De mikor meg csinálom azt nem veszi észre.


Most is csak annyit kértem tőle h a szekrény tetejével segitsen,meg a sarkokba ahova nagyon be kell bujni,mert én a hasamtol már nem birok úgy mozogni.


Már az is eszembe jutott h elhagyom. Ilyenet mond nekem h ha meglesz a gyerek majd azért fogunk retekbe élni mert arra fogom majd h nincs időm takaritani. Pedig most is amit tudok megcsinálok. A fencsijét jó h nem.nyalom ki. Éjszakás héten kávéval keltem,a kaját elérakom,meloba amit visz enni inni megcsinálom. Mert itthon vagyok ne mondja h nem csinálok semmit. Fözök,rendet rakok utána a konyhába. Egyedül ezt tudja felhozni ellenem h nincs minden héten portalanitva a polc amit elérek.


Ma elnézte h egyedül csinálok mindent,székre állok hajolgatok stb...annyira elfáradtam a végére még a lábam is bedagadt,boltba holnapra reggelinek valóért már nem volt erőm lemenni. Du 3 óra volt mire végeztem és a nagy szobát nem tudtam megcsinálbi mert ott bent fetrengett.


És mikor végeztem a többi mással,olvadom az anyja üzenetét miszerint én vagyok a sz.ar.


2015. márc. 8. 22:43
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
42%

Hát, ez elég gáz.

Hány évesek vagytok? Miért jár el bulizni a terhes párja mellől?

Basszus, most komolyan, milyen faszik vannak? Akarta egyáltalán a gyereket? Később még több meló lesz, rá pedig kevesebb figyelem jut majd. Egy ilyen kis önző csávó ezt nehezen viseli majd. Szerintem készülj fel arra, hogy mindent neked kell egyedül csinálnod majd.

2015. márc. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
94%
Én biztos szr háziaasszony vagyok, de fel nem tudom fogni miért olyan éltebevágóan fontos, hogy ne legyen poros a szekrény teteje. Jó néha-néha meg kell csinálni, ez pont annyira lényegtelen kategória, hogyha épp valamiért nem tudod, akkor nem dől össze a világ és senkit sem érdekel.
2015. márc. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 A kérdező kommentje:

Akarta ő is a babát,25 évesek vagyunk.


Sztem is minden rám marad akkor is ha megszületik a kicdi,de persze majd akkor se csinálok semmit

2015. márc. 8. 23:42
 14/22 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nemrég megkérdezted egyszer, akkor is a "párod" ugyanígy berúgott, nem segít és lehülyéz.


Amit nem értek: miért akartál ilyen embertöl, aki rendszeresen részeg, gyereket és mire számítottál, hogy majd attól megszállja a szentlélek, ha terhes leszel?


Minél elöbb szabadulj meg töle, mert ezzel a gyereket is tönkretesze, ha ilyen részeges apa mellett kellene felnönie.

2015. márc. 9. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Az az igazság, hogy te is jól elrontottad ám.... Ha elérakod a kaját, kiviszed a tányért, poharat, ha evett "őfelsége", akkor ne várd, hogy szívesen segíteni fog, ha kéred! El van kényeztetve, te meg még adod is alá a lovat! Nem azt mondom, hogy rendjén van ez így, de miért szolgálod ki ilyen szinten?
2015. márc. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Mert ha nem teszem meg amit tudok akkor a fejemhez vágja h nem csinálok semmit. Meg jön azzal h bezzeg ő dolgozik,és a fizujából nem lát semmit mert elmegy az albira.úgy mondja mintha én a táppénzt magamra költeném. Abból élünk,fizetem a tel.számlát stb...
2015. márc. 9. 11:18
 17/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha ezen most igy osszevesztek mi lesz ha meglesz a baba es jonnek a problemak sorban a ki nem aludt napok a bogo beteg gyerek stb stb

tanuljatok meg a problemakat megoldani kozossen Az alkohol pedig tobbet tesz tonkre mint hinne az ember

2015. márc. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
38%

Nm tudlak sajnálni, megérdemled. Ha neked ilyen ember kell, élj vele boldogan.


De más anyját (akárkijét) lehlyézni - hát, tőlem olyan pofont kaptál volna, hogy a fal adja a másikat.


Mellesleg nem kell kiakadni, és nem kötelező vasárnap nagytakarítani. Ha fáradtan jön haza, mert haverokkal volt, akkor nem cs.szegetem, hogy kelj fel, most, és tsai, hanem hagyom a csába, majd segít, ha magához tért.


26L

2015. márc. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
64%
Ki mit szakít, olyat szagol.
2015. márc. 9. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Hát ne haragudj, de jó nagy p...cs a párod! Ez csak egyre rosszabb lesz, teljesen Magadra vagy utalva. Szerintem később is így lesz.

Vagy ha ő úgy gondolja, hogy semmit sem csinálsz, akkor tényleg ne csinálj semmit, aztán majd meglatja mi a különbség!

Bunkó!

2015. márc. 9. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!