Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogos h rosszul esik, v nincs...

Jogos h rosszul esik, v nincs igazam?

Figyelt kérdés

Megbeszéltük párommal h ma időbe kelünk,segít takaritani. 7 hónapos terhes vagyok,nem én akartam székre állni h a szekrények tetejét amit nem érek el portalanitsam,lemossam.


Párom tegnap hajnali 1kor jött haza,kicsit be volt rúgva,de nem volt vészes. Már mikor elment,akkor mondtam neki h holnap takaritunk ugyh ne maradjon sokáig.


Ma negyed 11kor felkeltettem,vittem be neki reggelit,meg innivalót. Csak.fekszik tovább meg se mozdul. Fél 11kor kérem h egyen igyon,kelljen,mert nem ezzel szeretném tölteni az egész napomat.


Erre kiakadt h én itthon vagyok táppénzen aztán nem csinálok semmit. Ha hétköznap rendesen takaritanák nem kéne hétvégén egy napot rászánni,meg hasonló szöveg,h elnézem minden tiszta retek stb.


Összevesztünk,mondtam akkor majd a hülye anyád csinál neked reggelit,és kidobtam a kukába. Mondtam h azon kívül h nem portalanitok minden héten minden mást meg csinálok. Fözök,mosok,boltba járok(ha kell egy nap többször h ne kelljen egyszerre nehezet emelnem),és csak ebbe az egybe tud belekötni,h áll a pir a polcon.

Elegem van belöle h semmibe nem kérhetem h segítsen. Hétvégén se jön el velem bevásárolni a hétre nagyjábol mert ő fáradt,egész héten dolgozik. Azt hiszi én meg vakarom itthon egész nap.


Az anyjának is elpanaszkodta h lehülyéztem őt,meg h én nem takaritok és most meg őt akarom ugráltatni,mikor most van olyan nap a héten h tud sokáig aludni.

Az anyja is engem olt le h egész héten otthon vagyok ráérek takaritani, miért páromat ugráltatom bem dolgozik szegény eleget a héten?


Aztán nem is azért volt fáradt mert melozott,hanem az iszogatás miatt! De ezzel nem dicsekedett az anyjának.


Tényleg amit tudok megcsinálok,és csak abba tud belekötni h van mikir poros a polc,nem minden héten nem törlöm le. De mikor meg csinálom azt nem veszi észre.


Most is csak annyit kértem tőle h a szekrény tetejével segitsen,meg a sarkokba ahova nagyon be kell bujni,mert én a hasamtol már nem birok úgy mozogni.


Már az is eszembe jutott h elhagyom. Ilyenet mond nekem h ha meglesz a gyerek majd azért fogunk retekbe élni mert arra fogom majd h nincs időm takaritani. Pedig most is amit tudok megcsinálok. A fencsijét jó h nem.nyalom ki. Éjszakás héten kávéval keltem,a kaját elérakom,meloba amit visz enni inni megcsinálom. Mert itthon vagyok ne mondja h nem csinálok semmit. Fözök,rendet rakok utána a konyhába. Egyedül ezt tudja felhozni ellenem h nincs minden héten portalanitva a polc amit elérek.


Ma elnézte h egyedül csinálok mindent,székre állok hajolgatok stb...annyira elfáradtam a végére még a lábam is bedagadt,boltba holnapra reggelinek valóért már nem volt erőm lemenni. Du 3 óra volt mire végeztem és a nagy szobát nem tudtam megcsinálbi mert ott bent fetrengett.


És mikor végeztem a többi mással,olvadom az anyja üzenetét miszerint én vagyok a sz.ar.


2015. márc. 8. 22:43
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
7%
11-től délután háromig portalanítottál? Hát.. tényleg jó kis disznóólban élsz, terhesen az biztos jót tesz, a totál poros levegőt beszívni. Egyébként mi lett volna, ha hagyod a párodat délután háromig aludni, akkor ő magától nekiállt volna és mondjuk ötre kész is lett volna? Nem, te hetekig nem csinálod meg, az oké, de amikor kitalálod, hogy neki meg kell csinálnia, akkor annak AZONNAL neki kell állni. Hát nagysága, ha hónapokig jók voltak a polcok retkesen, akkor még egy pár órát nyugodtan ráért volna! Hisztikirálynő.
2015. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
74%

hat talan az anyjat nem kellett volna lehulyezni, meg ha igy is gondolod okkal, akkor sem.

egyebkent igazad van, de sajnos nem tudlak vigasztalni, mert ezek a problemak valoszinuleg nem a terhesseged kezdetekor jottek elo, hanem mar korabban, ennek fenyeben pedig felelotlenseg volt gyereket vallalnod egy ilyen pasival...nem akarlak elkeseriteni, de ha most nem kepes egy ilyen feladatban segiteni annak a nonek, aki az o gyereket varja, akkor kesobb a gyerek koruli teendokben mennyire lesz a segitsegedre? talan ha leulsz es megbeszeled vele, hogy mi bant, stb, akkor valtozhat a helyzet, de oszinten szolva kutyabol nem lesz szalonna.

2015. márc. 8. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

A terhesség elött én.id ugyanúgy müszakba dolgoztam mint ő és sose nysfogtam h fáradt vagyok,ugyanúgy tettem a dolgomat,föztem takaritottam,stb.

. Ő meg akkor is ha du-s volt a héten és fél órával.busz indulás előtt kelt fel. Én ha du-s voltam fel keltem időbe,bolt,fözés,aztán go meló.

2015. márc. 8. 22:54
 4/22 anonim ***** válasza:
86%
Hat ha most ez a problematok akkor mi lesz kesob....
2015. márc. 8. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:

Azért takaritottam 3ig mert sokszor elfáradtam,be görcsölt a hasam,meg beszúrt a derekam. Nem tudtam olyan ütembe takarítani h hamar végezzek.


És nem hónapok óta állt a por. Mivel tekintettel vagyok rá h hol korán kel,hol éjszakás,általában akkor csinálom a portalanítást mikor du-s.

Mert mikor de megy,én is felkelek az ébresztőre,nem tudok egyből vissza aludni,de hajnali 4kor panelba nem állok neki porszívozni,igy pihenek picit de 7 fele elbobiskolok 9kor kelek és akkor bolt,fözés,söprés,felmosás,és bútorokst törölni nincs időm már. Mert jön haza,és ilyenkor eszik fürdik és tv-zik 7 fele meg alszik legtöbbször.

2015. márc. 8. 23:04
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
Legalább felköszöntött nőnap alkalmából?
2015. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
82%

Megpróbálhatod, hogy ilyenkor hagyod tovább aludni, és délutánra halasztod a portörlést. Írták itt már neked, hogy kutyából nem lesz szalonna - sajnos, én is így látom, készülj fel rá, hogy ezentúl is minden házimunkát te végzel, rá ne számíts, plusz a gyereknevelés, majd a meló. Egy ilyen alakot, aki még kispapaként is az anyjához futkos nyafogni, úgysem tudsz megnevelni, ez a hajó elment.

Gondold át, vállalod-e így, és hogyan tovább. Azt minimum tedd meg, hogy ami a te állapotodban veszélyes lehet, egyszerűen nem csinálod meg, és kész. Ha poros marad a szekrény teteje, akkor az marad, akinek nem tetszik, letakaríthatja.

2015. márc. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 A kérdező kommentje:

Nagyon megbántott h ilyeneket mondott h semmit nem csinálok. Mikor amit tudok megcsinálok. Nem a szomszéd hozza az ennivalót mire megjön,meg nem sz szedi össze a szobábol a poharat,tányért mert ő fáradt h kivigye.


Meg ez amit hazudik az anyjának is. Érdekes tegnap mikor inni kellett menni nem volt fáradt. Most meg mikor kérem h egyen igyon kelljen mert sose lesz semmi a takaritásból akkor védekezik azzal h mert ő egész héten dolgozott. Nem is azért fáradt,mert hajnali 1kor jött meg,meg mert ivott.

2015. márc. 8. 23:11
 9/22 anonim ***** válasza:
21%
De most tényleg. Köszöntött nőnap alkalmából?
2015. márc. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Dehogy köszöntött fel!


Az idegesít h direkt megbeszéltük h akkor ma tavaszi nagytakarítás.


Ha ezt tudom h egyedül kell csinálnom,akkor a héten apránként meg csinálom. Olyan jó idő volt ma,ugy vokt h du lemegyünk sétálni,ha végeztünk a takaritással,mert egész héten nem csináltunk semmit együtt.

Ő megjött melobol,evett fürdött és aludt is szinte egyből. Szombaton meg melo utan fürdött kajált,eljött velem boltba séta címszóval,a házig visszwkisért,fel már nem,aztán ment a haverjával találkozni.

Igérgette h attól még vasárnap segit,meg majd lemegyünk.

2015. márc. 8. 23:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!