Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gyermeketek egyetenre...

Ha a gyermeketek egyetenre szeretne menni de nem vagytok gazdagok ( kozep osztaly) akkor is tamogatjatok? Illetve nekem mit tanacsolnatok?

Figyelt kérdés

Mindenkepp szeretnek menni egyetemre ,de nem vagyunk eleresztve...

Sot igazabol meg azt sem tudom mit csinalnek..

Annyi annyi minden van basszus amit szeretnek.. csak vagy draga vagy nehez bejutni..

Jegyeim ev vegen ilyenek lesznek :

Magyar irodalom : 4

Nyelvtan : 3, vagy 4

Tori : 4

Matek :2

Angol : 4

Es biosz : 4

Most egy ilyennel gondolom orvosim eselyem se lenne..

Pedig en mindenkepp olyasmit szeretnek ahol kis gyerekekkel foglalkozhatok es segithetek nekik.

Apolo-ra gondoltam meg egyetemen, de ott meg elrettent az hogyha hibazok az a beteg eletebe kerulhet..

Mit ajanlanatok nekem?

Anyu azt mondta tamogat ameddig csak tud, csak ezek ne fellangolasok legyenek..

De basszus jovore ilyenkor mar nyilt napok, jelentkezes stb...en meg meg azt sem tudom mit akarok...

Szerintetek?!

18/L


2015. febr. 11. 17:41
1 2 3 4 5 6
 41/57 anonim ***** válasza:
90%
Elolvastam a kérdést, igen. Egyedül a matekja sz.r, de az összes többiből 4-es (a nyelvtanra mindenképp gyúrj rá, kérdező), ami nem hinném, hogy olyan rossz eredmény.
2015. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/57 anonim ***** válasza:
25%

3 diplomám van. De, én adtam neked egy teljesen értelmes, és igen átgondolt, bölcs javaslatot. És le lettem 0-ázva, hogy én egy hülye vagyok. Hát ne is haragudj, de szerintem nagyobb rálátásom van a dologra, mint neked, vagy, mint szemmel láthatóan, az itteni válaszadóknak..


Arra meg inkább nem is mondok semmit, hogy a neked nem tetsző válaszok fikázások, amiket nem hallgatsz meg. Hát akkor minek írtad ki a kérdést, ha valójában nem is vársz segítséget és tanácsot a tapasztaltabbaktól?

2015. febr. 11. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/57 A kérdező kommentje:

Eloszor is.

En senkit nem pomtoztam se le se fel.

Masodszor erdekel mindenkinek a velemenye egy hatarig!

Mivel nem az volt a kerdesem hogy menjek e egyetemre vagy hogy ez az eredmeny eleg e oda ( mert ezekre tudom a valaszt) ezert ezeket a valaszokat elolvasom de nem tulajdonitok jelentoseget neki. Mert tudom hogy eleg!

En nem orvosnak, mernoknek vagy jogasznak akarok menni de ha ertelmesen elolvastad a kerdest akkor rajohettel volna.

2015. febr. 11. 19:39
 44/57 anonim ***** válasza:
100%

#40: Ahogy már mondtam, attól, mert nem ötös valaki 11.-ben, még írhat 12. év végén a felvételitárgyból bőven ötöst. Az év végi jegy nem minidg tükrözi a valódi teljesítményt, de úgy látom, sokaknak ezt nehéz felfogni.

Kedves 69%-os: neked meg akkor van három diplomád, ha én meg űrhajós vagyok. (Vagy ha netán mégis, akkor láthatunk egy jó példát arra, hogy abszolút nem kell intelligensnek lenni ahhoz, hogy valakinek diplomája legyen.)

2015. febr. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/57 A kérdező kommentje:

Na latod kedves 3 diplomas ezt mondtam.

Te tulsagosan elvagy szallva magaddal meg a diplomaiddal.

Ha valasztanom kene hogy 1 sima ovodapedagogus diplomam legyen vagy pedig legyek szin otos es legyen 3 diplomam amihez kapok egy nagy foku bekepzeltseget es "kihaennemseget" akkor kitalalhatod melyiket valasztom...

Szerintem senkinek sem szimpatikus egy ilyen ember aki lenezi a masikat mert neki 3 diplomaja van..

Emberileg lehetsz 0...

De mindegy is nem akarok itt szemelyeskedni mert nem tartozik a kerdeshez ( bar mat ugyis

2015. febr. 11. 20:02
 46/57 anonim ***** válasza:
49%

45#

Van köztetek értelembeli különbség Simon javára.


Te is egyike vagy azoknak akik nekiállnak halmozni az elvégzett szakokat közben meg elszállnak maguktól és azt hiszik ők fújják a passzát szelet.

2015. febr. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/57 A kérdező kommentje:
Na szoval azt akartam irni / csak kozben veletlen elkuldtem es csak 5 percenkent enged irni / hogy ugyis szet offoltak mar a kerdesem csomoan ugyhogy mindegy
2015. febr. 11. 20:09
 48/57 anonim ***** válasza:
92%

20 évesen túlkoros? Tanulni sosem késő.

Én jövőre kezdem az egyetemet, és addigra 26 leszek.

Ülj le, és tanulj. Nincs más dolgod. Először is döntsd el, hogy mire szeretnél menni. Legyen célod, mert ilyen szöveggel, hogy "basszus nem tudom mit akarok" elég komolytalanul hangzik. Ha meg nem vagytok eleresztve, akkor nyomd meg jól, mert nem 2 ft az egyetem.

2015. febr. 11. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/57 anonim ***** válasza:
88%

Ne foglalkozz velük, messziről jött ember azt mondd amit akar. Nekem az érettségim lett ilyen (kiv. matek 5), de biológiából emelt szintet csináltam és felvettek, engem csak ez érdekelt. Mentőtiszti diplomám van, ahova könnyű bekerülni, de nehéz elvégezni. Elvégeztem. Ja és a szüleim semmiben sem támogattak külön éltem és két munkahelyen dolgoztam mellette (estire jártam) Ha megtalálod ami érdekel boldogság lesz tanulni. Én a gimit utáltam mert nem nem érdekelt, lesz*rtam magasról.

Azért nem ajánlanám a diplomás ápolóit mert ahhoz elhivatottság kell hogy beteg gyerekeket tudj ápolni (még az egészségügyön belül sem megy mindenkinek)

Egy a lényeg ha te gyerekekkel akarsz foglalkozni akkor ne add fel. Elmehetsz először OKJ-s tanfolyamra is és akkor látod hogy tényleg érdekel e és ha mégis csak hirtelen fellángolás volt akkor választhatsz mást. Nem pazarolod el az államilag támogatott féléveidet :D

2015. febr. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/57 anonim ***** válasza:
92%

Ja és a nagy tudású hozzászólóknak üzenem, hogy volt osztálytársam 2 volt biológiából a gimnáziumba, 90%.os emelt biológia érettségit tett (meg fizikát) és felvették az orvosira (a tanár nálunk név szerint "osztályzott"...)

Senkit nem érdekel már hogy milyen jegyeid vannak.

2015. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!