Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a gyermeketek egyetenre...

Ha a gyermeketek egyetenre szeretne menni de nem vagytok gazdagok ( kozep osztaly) akkor is tamogatjatok? Illetve nekem mit tanacsolnatok?

Figyelt kérdés

Mindenkepp szeretnek menni egyetemre ,de nem vagyunk eleresztve...

Sot igazabol meg azt sem tudom mit csinalnek..

Annyi annyi minden van basszus amit szeretnek.. csak vagy draga vagy nehez bejutni..

Jegyeim ev vegen ilyenek lesznek :

Magyar irodalom : 4

Nyelvtan : 3, vagy 4

Tori : 4

Matek :2

Angol : 4

Es biosz : 4

Most egy ilyennel gondolom orvosim eselyem se lenne..

Pedig en mindenkepp olyasmit szeretnek ahol kis gyerekekkel foglalkozhatok es segithetek nekik.

Apolo-ra gondoltam meg egyetemen, de ott meg elrettent az hogyha hibazok az a beteg eletebe kerulhet..

Mit ajanlanatok nekem?

Anyu azt mondta tamogat ameddig csak tud, csak ezek ne fellangolasok legyenek..

De basszus jovore ilyenkor mar nyilt napok, jelentkezes stb...en meg meg azt sem tudom mit akarok...

Szerintetek?!

18/L


2015. febr. 11. 17:41
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:
26%

Szerintem ilyen tanulmányi eredményekkel ne menj egyetemre. Orvosnak meg pláne ne!


Menj ki külföldre aupairnak. Az kisgyerekes,jól fizet és nem is kell hozzá diploma

2015. febr. 11. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:
34%

Egyetemre matek 2-es? Nyelvtan 3? Hűha......

Szerintem ezekből rakj újabb vizsgát....

2015. febr. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 A kérdező kommentje:

Mindenkepp egyetemre szeretnek menni..

Kell egy diploma

Van olyan baratnom aki majdnem hogy bukik es jogra megy

Nem jegyekkel akarok igazabol bejutni hanem mar duplazok szerintem...

2015. febr. 11. 17:48
 4/57 anonim ***** válasza:
100%
Védőnő? Prevenció szakiránynál keresd, a jegyeidből ki kell jönnie, ha egy kicsit igyekszel. Négy éves, nem tudom merre laksz, kell-e koli, de az elég jutányos. Ismerek olyanokat, akik gyakorlatilag saját erejükből elvégezték, hétvégi-esti diákmunkákkal. Amíg megy az angol, hajts rá a nyelvvizsgára, be ne ragadjon a diplomád.
2015. febr. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/57 anonim ***** válasza:
73%
Rengetegen vannak ezzel így. Sajnos reálisan kell nézned a dolgokat. Az átlagod a magas helyekhez nem elég. Az orvosi esélytelen. Nézzd meg a felvi. hu oldalon a ponthatárokat, mérlegeld hová lenne elég a pontod. vedd figyelembe milyen tantárgyból vagy tényleg jó és azt is, hogy, több éven át ezen a területen kell tanulnod. Lehet szép a kép a fejedben, ahogy szegény kisfiú sebeit kenegeted, de gondolj arra, hogy ehhez neked kémiát is fog kelleni tanulnod, sok bioszt..stb.
2015. febr. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 anonim ***** válasza:
91%
Sok hurrogást fogsz kapni, ezeknek nagy részét jogosan. "Apolo-ra", meg hasonlók. Egy óvodapedagógiait simán elvégezhetsz, fősuli, nem kifejezetten drága még a fizetős része sem. Gyerekekkel foglalkozik, mégiscsak elvégzett egy főiskolát, és ismerek embereket akik sokkal rosszabb tanulmányi eredménnyel mentek oda.
2015. febr. 11. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/57 anonim ***** válasza:
63%
Gyógypedagógia esetleg?
2015. febr. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:
84%
Nem azért, de az osztálytársaimat ennél rosszabb eredményekkel felvették egyetemre...
2015. febr. 11. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 anonim ***** válasza:
100%
Én vegig 3-as körül voltam gimiben mert nem erdekelt. Erettsegikre kicsit összeszedtem magam es 438 pontom lett szoval meg van eselyed..
2015. febr. 11. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/57 anonim ***** válasza:
87%

Védőnő, gyógypedagógus, pszichológus?

Február van, és te már tudod milyen jegyeket fogsz kapni év végén? Addig még simán lehetne javítani.

2015. febr. 11. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!