Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mély nyomot hagyott benned,...

Mély nyomot hagyott benned, hogy apád verte anyukád gyerekkorodban?

Figyelt kérdés
2010. febr. 5. 12:22
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy kérdésem lenne hozzátok. Apám is alkoholista, de anyám soha nem hagyta hogy őt vagy minket, gyerekeket, akár csak egy újjal is bántson. Mert tudta, hogy akkor kést kap a torkába. Szóval nem értem, hogy a ti anyukátok, vagy apukátok miért hagyta ezt?? S ne a pénzre fogjátok, mert egy nő is eltudja tartani a gyerekeket, igaz hogy talán szegényebben, és zsíroskenyéren élnek, de békességben. Szóval miért hagyják az ilyen emberek, hogy idáig fajuljanak a dolgok? Tényleg csak kíváncsiságból kérdezem!
2010. febr. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
100%

Nálam azért "hagyta" apukám, hogy bántson anya mert nem tudott mit csinálni, dolgoznia kellett hiszen anyut mindenhonnan kirúgták a pia miatt már akkor mikor még óvodás voltam. Utána már nem is nagyon keresett munkát, illetve elment reggel otthonról, de nem dolgozni és mindig részegen jött haza. Volt bizony olyan is, hogy meztelenül. Ha nem adott neki apa pénzt, akkor eladta a tv-t, a játékaimat, a biciklimet, a tankönyveim, a háztartási gépeket, sőt még a ruháimat is. Vagy hitelbe vásárolt a boltban, hogy majd apa kifizeti és mikor ment apa le a boltba akkor benyújtották a számlát. Egyszóval apa a belét is kidolgozta, hogy nekem legyen és többet kellett keresnie mint amit anyu elvert ami nem volt éppen egyszerű dolog. Elválni nem mert anyutól, mert engem kislányként abban az időben egészen biztosan anyunak ítélt volna a bíróság. Tudott volna ugyanis tanúkat vinni (jó kis ivócimborákat), hogy ő bizony nem alkoholista és ha anyunak ítél a bíróság, akkor valószínűleg egy szemeteszsákban végeztem volna vagy öngyilkos leszek. Azonkívül apa egy válás során már elvesztette a nővéremet, akivel csak most jó pár évvel később tudta felvenni a kapcsolatot, mert ellehetetlenítették a láthatást. A nővéremnek pedig azt hazudták, hogy az apja nem kíváncsi rá. Most vallotta csak be ezt a nővérem kedves édesanyja, így csak most kezdik igazán megismerni egymást. Ezt apa még egyszer nem élte volna túl, ahogy én sem nélküle. Végül akkor váltak szét amikor végeztem az általánossal, akkor ugyanis már engem is meghallgatott a bíróság, hogy mit szeretnék, kivel akarok élni. Szóval azért ez nem olyan egyszerű dolog mint azt sokan gondolják.


02-05 14:11

2010. febr. 8. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
Akkoriban egy kicsit furcsálottam a dolgot, mert gyerek voltam, nem értettem mindent. De mostmár tudom kevesebbet kapott, mint amennyit érdemelt.
2010. febr. 12. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim válasza:
jelenleg 13 éves vagyok,és apukám piás volt régebben és anyát verte mai napig piál de nem bántja vagyha bántaná költöznénk el... emiatt nagyon agressz vagyok sokat költöztünk de mindig vissza jöttünk volt amikor énis kaptam
2010. febr. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
nem, én a mai napig rosszul vagyok, mikor apám hazajön :(
2010. febr. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Igazából nem emlékszem rá mert először akkor molesztálta (szavakkal) amikor velem volt terhes.


Később (1,5 éves voltam) ténylegesen megverte és engem is megpróbált valamilyen módon.



Kb. 3 éves voltam amikor elváltak, azóta sem tudtunk neki megbocsátani. Már tuti van másik családja de nem érdekel.

2014. máj. 28. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!