Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha az exetek új...

Mit tennétek ha az exetek új felesége pofon vágná a gyereket azért mert nem viselkedett?

Figyelt kérdés
A gyerek 4 éves az ex elmondása szerint szaladgált hiába szólt rá a nő és pofonvágta. Mit tennétek ebben a helyzetben? A gyerek magától nem említette.
2014. dec. 28. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:
73%

A trollok módszerei :)))) ezen kva nagyot röhögtem:)))) mint vmi tudományos fejtegetés egyik alcíme:)))

Akkor most a 84-es reaktív vagy provokatív troll?:)))))

2014. dec. 28. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim ***** válasza:
72%
71: mivel az érveire vonatkozik reaktív! :D
2014. dec. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim ***** válasza:
62%
72est javítanám, nem vonatkozik szót akartam írni, hanem hivatkozik szót. :D Ebből is látszik, hogy mennyi IQ-m lehet, ha már a személyiségemet is támadta. :D
2014. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim ***** válasza:
100%
Aki itt pattog, hogy a mostohaanya csak ugyanolyan idegen, mint a buszmegállóban álldogáló random akárki, azzal közlöm, hogy őt lehetne feljelenteni a gyámhivatalnál, ha olyanokra bízza a gyerekét, mint a buszmegállóban álldogáló random akárki...
2014. dec. 28. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
21%
84%-os teljesen normális válaszokat ad, én egyetértek vele.
2014. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
21%
pontosabban már csak 83%-os
2014. dec. 29. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:
68%
értsél csak egyet vele, nemsokàra te is csak 72%-os leszel :-))))
2014. dec. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim ***** válasza:
21%

"Aki itt pattog, hogy a mostohaanya csak ugyanolyan idegen, mint a buszmegállóban álldogáló random akárki, azzal közlöm, hogy őt lehetne feljelenteni a gyámhivatalnál, ha olyanokra bízza a gyerekét, mint a buszmegállóban álldogáló random akárki..."


Ez nem saját döntés senki részéről sem! A törvény előírja, hogy oda kell adni láthatásra!


Nem muszáj velem egyet érteni, lehet nyugodtan pszichopatának minősíteni. De egy dolog érdekelne:

Akiknek természetes, hogy az apa új felesége megpofozza a gyermeket, azoknak van gyerekük? Vagy ők az új feleségek, és ezért nem tetszik nekik?


Az, aki szó nélkül eltűri, hogy egy idegen (mert igen, attól, hogy férjhez ment apucihoz, a gyerekhez nem fűzi vérségi kötelék) megpofozza, mert nem engedelmeskedik, az az én szememben nem anya!


És lehet sajnálni a férjemet, meg a gyermekemet....

Biztos nagyon sajnálatra méltóak, hiszen a párom azért tart ki mellettem több, mint 20 éve, és a gyerek is, mert még senki nem verte meg!

Bár gyanítom, itt egyesek irigységből pontoznak! Hajrá! :D

2014. dec. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim ***** válasza:
62%
Hät 83-as, ràd tuti senki nem irigy itt :-)) ezt garantàlhatom :-)) abbol, amiket itt összehőrölsz tegnap ota, meg amilyen stilusban, nekem az jön le, hogy egy kiällhatatlan, pökhendi, bunko nö vagy, aki nem tudja elviselni, hogy mäsok lehetnek màs véleményen, mint ö, vagy hogy egyältalän létezhet màs vélemény az övén kivül.Söt még azt is megkockàztatom, hogy a te tökéletes gyereked is olyan, mint azok a gyerekek, akiket csak az anyucikàjuk làt hibàtlannak, és csucsszupernek, meg egyböl rohan feljelenteni a tanàrt, ha feketepontot merészel adni az édes kis gyerköckének!!
2014. dec. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim ***** válasza:
43%

Gondolj rólam, amit akarsz! :)


Nem, nem tartom magam pökhendinek... és ne képzeld azt, hogy a gyerekemnek minden meg van engedve, és semmi nincs rajta számon kérve!


Egyetlen szóval sem mondtam, hogy tökéletes, sem azt, hogy hibátlan! Légy szíves jelezd már, hogy olvastál ilyet tőlem? Csak azt, hogy jólnevelt, normál értékrendű kamasz.


A mai trendhez képest még ugyan szigorúan fogom! Csak ezt nem veréssel értem el, hanem születése óta következetes neveléssel.

Ha hibázik, büntetés van, és megbeszéljük a miérteket. De nem az a megoldásom, hogy csatt egy pofon, csak mert én vagyok a felnőtt!


Emiatt rossz anya lennék?


És igen, hajlandó vagyok elfogadni mások véleményét, egyetlen egy témától eltekintve! És ez a gyermekbántalmazás! Mert arról senki nem fog tudni meggyőzni, hogy az a normális, ha visszaélve hatalmunkkal, csak mert mi vagyunk a felnőttek, megütünk egy védtelen gyermeket, csak azért, mert olyan tehetetlenek vagyunk, hogy másképp nem tudjuk elérni azt, hogy odafigyeljen ránk!


Életemben egyetlen pofont kaptam, és azt sem rokontól, hanem tanártól.

A bűnöm az volt, hogy otthon felejtettem azt a papírt, amire le volt másolva az iskolai ünnepségre mondandó szövegem - amit akkorra már kívülről tudtam.


Nem fizikai fájdalom volt... hanem roppant megalázó, mert igazságtalannak éreztem. Mivel megtanultam addigra! De nem engedelmeskedtem...

Eredmény: azt a tanárt a mai napig gyűlölöm, semmi tiszteletet nem érzek iránta!


Nap mint nap olvashatunk itt ilyen kérdéseket, ahol 17-18 évesek alig várják, hogy meneküljenek otthonról!


Amikor a szüleim meghaltak, utolsó percig ott voltam a halálos ágyuknál, az utolsó években én voltam a fő támaszuk.

Szerinted azokat, akik veréssel nevelik a gyermekeiket, és akiknek a gyermekeik nem pusztán kirepülnek otthonról, hanem menekülnek, milyen gyakran fogják látogatni a gyerekeik?

Hány ilyen kérdést linkeljek be neked csak innen???


Olvasd el az első pár oldalt... hányan támogatják, és hányan ellenzik az idegen által lekevert pofont? Mert tetszik, nem tetszik, az apuci új felesége ebből a szempontból idegen! Nem ő hordta ki, nem ő nevelte fel, nem ő volt az ágya mellett, mikor beteg volt!

Csak az elmúlt 1-2 évben kéthetente nála van 1-1 hétvégét! Ettől még nem lesz anyja a gyereknek!


Max azok a hozzászólók nem állnak ki ilyen vehemensen, csak egy válaszban leírták a véleményüket.


Ha ettől, hogy ez a véleményem, szar alak vagyok, és bunkó, pökhendi, akkor boldogan vállalom!


Csak egy kérdést kerültél ki: van gyereked? Vagy új feleség vagy? Szerintem az utóbbi!


Ha lesz egyszer gyereked, majd gondolj bele, hogyan reagálnád le, ha valaki csak úgy megütné, mert úgy gondolná, hogy az a helyes!


És részemről ezzel be is fejeztem a témát... az érveimet elmondtam, és igazad van, ebben a témában valóban nem vagyok meggyőzhető!

2014. dec. 29. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!