Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha az exetek új...

Mit tennétek ha az exetek új felesége pofon vágná a gyereket azért mert nem viselkedett?

Figyelt kérdés
A gyerek 4 éves az ex elmondása szerint szaladgált hiába szólt rá a nő és pofonvágta. Mit tennétek ebben a helyzetben? A gyerek magától nem említette.
2014. dec. 28. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 anonim ***** válasza:
48%

Megerkezett a sok "uj feleseg" a tanacsaival. :) az hogy a gyereket egy idegen no (es itt most felejtsuk el hogy az ex uj felesege) meguti az mindennek a teteje. E nyi erovel akkor barkinek megengednetek hogy usse a gyereketeket csak mert nincs idegzete hozza???? A kerdezonek nem azzal van a gondja, hogy uj feleseg van vagy baratno, hanem magaval a modszerrel. Ha az anyuka sem uti a gyereket akkor az a no milyen alapon emel kezet mas gyerekere? Tanuljon turelmet ha mar olyan ferfit valasztott akinek gyereke van. A sajatjat utheti ha akarja, de az enyemet soha!!!! Ebben igazat adok azoknak akik elitelik. Kivancsi lennek az apuka ve

emenyere is....

2014. dec. 28. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/84 anonim ***** válasza:
24%
*ennyi
2014. dec. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 anonim ***** válasza:
74%

Megint jött ide is a sok okos, hogy tyhűűű, úristen pofont kapott a gyermek! :D :P

A kérdésedre válaszolva: én nem tennék a helyedbe igazából semmit se. A gyerek valszeg, azért nem szólt, mert tudja, hogy megérdemelte. Az apa, valszeg azért szólt, mert úgy vélte, hogy jogod van tudni róla, mivel te vagy az anyja. Így ő is korrekt volt. Max elbeszélgetnék a gyermekemmel, hogy legközelebb viselkedjen normálisabban, hogy ilyen többé ne legyen. Ha te neveled, te is neveld, ha jól neveled nem jutnak odáig el a dolgok, hogy más kényszerüljön ilyen helyzetbe.

2014. dec. 28. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/84 anonim ***** válasza:
84%

En beszelnek a novel es elmagyaraznam neki h vannak hatarok.Mivel o nem szulo, igy ugyan raszolhat a gyerekere, de nem utheti meg semmilyen korulmenyek kozott.A volt ferjemmel is beszelnek h ezt intezzek el pofonok nelkul, es o dorgalja a gyereket ne egy kulsos aki belsosnek hiszi magat.


Nekem is van potfiam, de soha nem itnem meg mert egyreszt nem utok meg gyereket semmilyen korulmenyek kozott, masreszt nem az enyem.Raszolok, megbeszelem vele, de nem utom meg.

2014. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
30%
Ő kapná a következőt, aztán mehet vele amerre akar. Mi nem nevelünk veréssel, így mástól sem tűröm.
2014. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
72%
Épp ez az, hogy NE felejtsük el, hogy ő az új nő. Ha az utcán egy idegen odamegy a gyerekemhez, és a semmiből lekever neki egyet, megölöm. De egy másik felnőtt, akinek a gondjára van bízva, és nyilván ismerem, tudom, hogy nem szocipata... valamiért egy felnőtt ember helyzetmegítélésében jobban bízom, mint egy gyerekében. És azt is mind tudjuk, hogy a gyerek valószínűleg próbálgatta "új anyu" hatalmát, és gonosz vigyorral direkt nem csinálta azt, amit kérnek tőle.
2014. dec. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
36%

20-as vagyok... látom, 0%... de elárulok egy apróságot:


Egy ilyenért az anya akár fel is jelentheti a nőt, családon belüli erőszak miatt!


Úgyhogy örüljön, hogy csak a láthatását korlátoznám!


Nem vagyok elvált, sem új feleség, ilyen szinten nem érint a dolog!

De ha fel tudtam nevelni a gyerekemet verés nélkül, úgy, hogy valóban jól nevelt, egy idegen ember ne üsse meg csak azért, mert gyerek, játszik, szaladgál... és az apjánál töltött hétvégét nem a sarkban, a tévé előtt kuksolva akarja eltölteni!


Volt már nálam többször is napokra a keresztfiam, az anyja időnként lekever neki egyet, mert nem bír vele! Érdekes, nekem soha nem kellett még kiabálnom sem vele...


A gyereknevelés titka, hogy oda kell figyelni a gyerekre. Ha ezt nem kapja meg, akkor rosszalkodik... mert csak így tudja magára felhívni a figyelmet!

Egy 4 éves gyerek még akkor sem gonosz, ha félrenevelik... csak érteni kell hozzá!

Aki meg nem ért hozzá, az ne akarja láthatáskor a szülőt játszani! Azt a szerepet hagyja meg az apának!

2014. dec. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
64%

A régi rendszerben, ha a tanár lekevert egyet a gyereknek, és az panaszkodott anyucinak, még otthon is kapott kettőt, csak hogy biztosan tudja, hogyan kell viselkedni.

Nem is volt annyi zavarodott rossz gyerek, mint ma.

2014. dec. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
37%

Nem, nincs joga megpofozni senkinek.

Mielőtt kiírtad a kérdêst, legalább nevelted is a fiút, hogyan illene viselkedni, vagy cdak támadsz?

Ugyanakkor sajnos erősen valószínű, hogy a gyereknek is előadtad a hisztit, szidva a másik nőt...

a gyerek meg ettől csak még bátrabb és neveletlenebb lesz náluk.

2014. dec. 28. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
28%
Ti itt nagyon sokan el vagytok tévedve. Ha egy idegen megüti a gyerekemet, a minimum hogy feljelentem. Fegyelmezze ha kell, de kezet ne emeljen rá. Ilyet nem lehet csinálni. És nem az új nő miatt, hanem mert nem tűröm el idegenektől, hogy kezet emeljenek a gyerekemre. Szívesen megnéznélek titeket, amikor mondjuk a gyereked irritál valakit a pályaudvaron vagy a boltban (mert mondjuk elszaladt mellette, meglökte vagy hangosabban szólalt meg) és az a valaki jól pofán vágja. Ti lennétek a legjobban felháborodva. Azt is fel kell fogni, hogy nem mindenki nevel veréssel. Ezt egy külsősnek kutya kötelessége tiszteletben tartani. Tegye szobafogságba, szóljon rá erélyesen, szóljon az apának, de ne üsse. Anyámtól kaptam 1-2 pofont vagy hajhúzást életem során, de a férje SOHA nem emelt rám kezet... Ő mindig tudta hol van a határ és nagyon szerettem. Szülő és nem szülő között különbség van.
2014. dec. 28. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!