Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Házasságon belüli pofon?

Házasságon belüli pofon?

Figyelt kérdés
Meddig és mennyi tűrhető el? Veszekedés/hiszti után normális egy atyai pofon?
2013. jún. 9. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Nem.
2013. jún. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 intrepid ***** válasza:
32%
Ad egy: ha kezet merészel rám emelni, ne csodálkozzon, hogy kamatostól visszakapja. Azért igyekezni kell, a konfliktusokat normálisan kezelni. Az én nejem 45 kiló, - egyszerűen nem merészelném megütni, mert mit üssek rajta.
2013. jún. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%
Az atyja vagy, hogy atyai pofonokat osztogatsz? Nem egy neveletlen büdöskölke aki kiszalad az úttestre játékból, és kijár neki a nevelés, hanem egy felnőtt, teljes jogú egyén, akit sem nevelni sem terelni nem kell. A pofon senkinek sem jár. Se pasinak, se nőnek.
2013. jún. 9. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Egy nőt bántani még ha csak nevelésből is nm szép dolog.

Én tuti elásnám magam ha kezet emelnék a barátnőmre. Mi még nem vagyunk házasok, de már együtt lakunk, voltak már komoly veszekedéseink, 3 hónapja volt egy agyon komoly vitánk amiből ordibálás meg sírás lett a vége, az is egy piti dolog miatt volt, de akkor mindketten feszültek voltunk, ugye a barátnőm munkahelye akkor majdnem becsődölt és valószínű elvesztette volna, akkor az én munkahelyemen sem volt fényes a helyzet, és mindketten idegesek voltunk minden nap. Igaz hogy volt pénzünk de már akkor nagyon szorosra húztuk a nadrágszíjat és azon ment a cirkusz mert a párom akkor vett magának valami egyberuhát ami nem volt annyira drága ugyan de akkor az kiverte nálam a biztosítékot. Mellesleg az a szülinapi ajándéka volt amit a szüleitől kapott de utána kiderült hogy nem KP-t kapott hanem egy kupont hogy ne csak a megélhetésre menjen el a pénz hanem valami olyanra ami kézel fogható dolog. Persze bocsánat kérés minden megvolt le is nyugodtunk mert szerencsére az én munkahelyem megmaradt vagy is a munkakör amibe maradtam mert csak kevesebb pénzért dolgoztam volna más munkakörbe nálam ez léett volna, a barátnőm munkája is megmaradt szerencsére, és akkor lehiggadtunk. A vitánál majdnem fel akartam pofozni mert már untam a kiabálást de még időben visszafogtam magam szerencsére.

Az tuti hogy ha kezet emeltem volna rá már nem lennénk együtt én meg lehet már el is ástam volna magam.

2013. jún. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
57%
Mi ez? Megmagyarázza, hogy jogos nevelés? Ne áltasd magad. Majd ma is, holnap is.. Rögtön vissza kéne adni, majd otthagyni. Nem okozhat senki fájdalmat másnak.
2013. jún. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
57%
Semennyi sem tűrhető el! A problémát nem lehet, és nem is szabad így megoldani, és kezelni!
2013. jún. 9. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én már felnőtt vagyok, és anya is. Tehát voltam gyerek. Soha nem kaptam egy pofont sem és én sem adtam. Mégis normális felnőtt lett belőlem, és remélem az én gyerekemből is az lesz :) Eddig minden jel arra mutat. Az agresszió agressziót és félelmet szül. Egészséges léleknek nincs rá szüksége.
2013. jún. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

párszor kinyílik a pofondoboz és elég nehéz visszacsukni.

vagy megrázza a pofonfát, és és pofoneső hullik alá.

a félelem a legjobb nevelőeszköz, bárki bármit is mond, egy ember csak úgy lesz életrevaló ha megtanul félni, és tudja milyen érzés ha nem minden cselekedet csak jó dolgok miatt történik!

2013. jún. 9. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én a nő vagyok, van egy gyermekünk is. Nem ver félholtra, nem iszik, de nem ez volt az első. Viszont ez volt az első, amit nem tudom, hogy miért kaptam.
2013. jún. 9. 15:00
 10/10 anonim ***** válasza:
Szerintem lépj tovább, lépj ki a kapcsolatból. senkit (se nőt, se gyereket se férfit) nem szabad megütni.
2013. jún. 9. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!