Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha az exetek új...

Mit tennétek ha az exetek új felesége pofon vágná a gyereket azért mert nem viselkedett?

Figyelt kérdés
A gyerek 4 éves az ex elmondása szerint szaladgált hiába szólt rá a nő és pofonvágta. Mit tennétek ebben a helyzetben? A gyerek magától nem említette.
2014. dec. 28. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
63%
Azonnal követelnem az ENSZ BT összehívását, de szerintem Kína vétózna.
2014. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
87%
Te hányszor adtál egy pofont a gyereknek, ha rosszul viselkedett?
2014. dec. 28. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
63%
semmit. én is kaptam pofont és nem vált a káromra. persze először el kéne mondani, hogy miért ne szaladgáljon(elesik pl és történhet valami).
2014. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 anonim válasza:
19%
Mi jogon pofozgatja bárki is az én gyerekem? Én is jól felpofoznám a nőt...
2014. dec. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/84 anonim ***** válasza:
29%
Nos, én ebben nem engedek. Én soha nem ütöm, mert képes vagyok kommunikálni vele. Amennyiben ő olyan szinten van, hogy erre nem képes, akkor nem kell vele találkoznia. De soha az életben senki nem ütheti meg a gyerekem következmények nélkül! Ebben nem engedek!
2014. dec. 28. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 anonim ***** válasza:
81%
Na így készülnek a kezelhetetlen agresszív kölykök.
2014. dec. 28. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/84 anonim ***** válasza:
27%

Na en ezt nem turnem az biztos..

Alapbol egy gyereket ugy kell nevelni hogy ne kelljen verni 1.

2. Azz en gyerekemet rajtam kivul senkinek nem lenne joga megutni.

Tudni kell a gyereket veres nelkul kezelni

En ovononek keszulok ahol nem keves gyerekkel kel majd foglalkoznom det.Mindegyiknek mas a szemelyisege,vannak rettenetesen rossz gyerekek is,de ha egy ujjal nem nyulhatok hozzajuk akarmilyen rosszak.

Kezelni kell oket nem verni..

En nagyon kiosztanam az uj baratnot az biztos!

2014. dec. 28. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 anonim ***** válasza:
27%
Bocsi a helyesirasi hibakert!
2014. dec. 28. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/84 anonim ***** válasza:
72%
Az attól függ, tényleg megérdemelte-e a pofont. De ha magától nem említette, akkor valószínűleg jogos volt...
2014. dec. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
52%

Megkérném, hogy legközelebb inkább fogja meg szépen a gyereket és ültesse le vagy kapcsoljon be neki egy mesét, de ne pofozza, ha lehet.

Nem vagyok a pofon híve, de azzal egyetértek, hogy azért össze nem dől tőle a világ, az emberek 99.9%-a kapott már pofont életében és rá egy napra el is felejti, szóval nem akkora tragédia. De azért szólnék neki, hogy ne legyen ilyen indulatos, akkor sem, ha a gyerekek néha tényleg fárasztóak.

2014. dec. 28. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!