Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek ha az exetek új...

Mit tennétek ha az exetek új felesége pofon vágná a gyereket azért mert nem viselkedett?

Figyelt kérdés
A gyerek 4 éves az ex elmondása szerint szaladgált hiába szólt rá a nő és pofonvágta. Mit tennétek ebben a helyzetben? A gyerek magától nem említette.
2014. dec. 28. 14:02
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim ***** válasza:
62%
Felesleges idegbetegnek lenni mások véleményére. Mindenkinek joga van a sajátjához. A kérdés viszont egyértelműen, azért jött létre, hogy a fórumozókat akassza ki. Csak, mert a kérdező semmilyen részletre nem tért ki, és nem is reagált vissza semmilyen kérdésre.
2014. dec. 28. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:
14%

Nem, nem állok le!


Mélységesen felháborít, hogy egyesek mindenre jogot tartanak azon az alapon, hogy hozzámentek egy gyermekes apához! Olyanhoz formálnak jogot, amit a törvény még a szülőnek is tilt!


Lehet azzal jönni, hogy "csak egy pofon, az nem verés", elárulom, a legújabb gyermekvédelmi törvény szerint már a pofon is bántalmazásnak, családon belüli erőszaknak minősül!


Ajánlom olvasgatásra:


[link]

[link]

2014. dec. 28. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim ***** válasza:
78%

52: akkor menj és jelentsd fel az új feleséget! :D :P

Mutasd meg a rendőröknek ezt a topikot és verd ki a balhét, hogy lépjenek fel ellene! Csak úgy túl árad benned a bölcsesség az állítólagos 21 éves stabil házasságod fényében! :D :P

2014. dec. 28. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:
91%

Inkább nevetséges ez a vergődés, mint hatásos:)

A jó szülőt arról ismerni fel, hogy védi a gyerekét, de ha hibázik, neveli (az életre). A fanatikust pedig arról, hogy átsiklik azon, ha a gyereke vagy ő hibázott, isteni színben próbál tündökölni, és másra ken minden felelősséget.

2014. dec. 28. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 Párolt galóca ***** válasza:
100%
84%-os. Egyél valamit inkább.
2014. dec. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:
13%

53: most nem fogom bescannelni neked a házassági anyakönyvi kivonatomat, de igen, 21 éve vagyunk házasok... a lányom 15 éves, és csak filmben látott eddig pofont!


És kiegyensúlyozott, normál értékrendű kamasz!


A pofon nem nevelés, hanem idomítás...


Ja, és itt nem az én dolgom rendőrségre menni! Első körben nem is tenném, csak a gyámügyre mennék... és lehet, te körberöhögsz, de hidd el, ott nem röhögnének körbe!


Csak ismételni tudom: attól, hogy egy nő hozzámegy egy gyermekes apához, így a gyermek családjába kerül, attól nem lesz az anyja! De még nevelőanya sem, hisz az akkor lenne, ha az apánál lennének elhelyezve a gyerekek...


Nálunk is van a családban olyan, aki elvált... olyan férfi is, aki gyermekeit egyedül nevelő anyát vett el..

Mégsem ütötte meg egyszer sem felesége gyermekeit!


De lehet, ehhez nem elég egy gyermekvédelmi törvény, ehhez némi empátia, és minimális IQ szint szükségeltetik.

2014. dec. 28. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim ***** válasza:
84%

56: az IQ ott kezdődne, ha előbb nem az új feleséget hibáztatnád amiért a gyermeked nem volt hajlandó szép szóként hallgatni rá, hanem elsődlegesen magadat, mivel te neveled, és te nem tanítottad meg neki, hogy másokra is hallgatnia kell, ha te nem vagy jelen. Ha te valóban így tettél a gyermeked felé, akkor ilyen engedetlenség a gyermek részéről meg se esett volna. És nem ott kezdődik az IQ, hogy milyen neten felvázolt újság cikkekkel bizonygatod a saját igazadat.

Ja, és persze az már szintén nem jut eszedbe, hogy ez a gyermekedre milyen hatással lenne? Egy ilyen bírósági per? De még egyszer hadd gratuláljak neked!!!

2014. dec. 28. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:
0%

"56: az IQ ott kezdődne, ha előbb nem az új feleséget hibáztatnád amiért a gyermeked nem volt hajlandó szép szóként hallgatni rá, hanem elsődlegesen magadat, mivel te neveled, és te nem tanítottad meg neki, hogy másokra is hallgatnia kell"


Mivel csak az indítóra hagyatkozhatunk:


A négyéves kegyetlenül rossz volt, mert szaladgált! Tehát ha engedelmes, akkor nem játszik, nem szaladgál, hanem csendesen leül a sarokba, és bámulja a falat, de lehetőleg a levegőt is halkan vegye, nehogy a hangos szuszogás zavarja az apuka új feleségét!


Mert a fentiek alapján kb erről van szó...


És nem, nem í bíróságra hurcolnám a gyermeket, hanem egyszer elvinném a gyerekpszichiáterhez beszélgetésre, és az ott kapott papírokkal é rohangálnék a gyámügyre, és a bíróságra! Apukától nem tiltanám el a gyermeket, de hidd el, a törvények alapján a nőnek simán kiadnák a távolságtartó végzést!


Azt kellene megérteni, hogy a gyermek nem egy vagyontárgy, amit birtokolunk, és nem is egy vadállat, akit idomítani kell!

2014. dec. 28. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim ***** válasza:
68%

84-es, kár, hogy nem olyan gyereked volt, mint én :-)akkor lehet, hogy nem üvöltenél itt teli szájjal, hogy márpedig tilos pofozni a gyereket!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Én kaptam egy jó párszor az anyukámtól, és soha de soha nem jut eszembe, hogy ez milyen szemétség volt tőle.Azért adta, mert akkor és ott nem tudott máshogy hatni.Sajnos ő egyedül nevelt minket, úgyhogy ezért is folyamodott néha ehhez, mert nem volt atyai szigor.Én inkább viccesen emlékszem vissza arra, amikor kamaszkoromban az ajtóban várt, én éjfél helyett hajnali hatkor értem haza, és belépve az ajtón durr egy nagy pofon :-))) Ma már nevetünk ezeken!Ha akkor ő nem olyan szigorú, akkor most nem ilyen lennék, amilyen vagyok!

2014. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim ***** válasza:
31%

egy négyévest megütni, mert gyerekként viselkedett, nagy bűn.

én sosem ütném meg a gyerekemet, ha idegen tenné meg, ott kő kövön nem maradna. rendesen kiosztanám a nőt.

mondanám, hogy én is megyek a gyerekkel láthatásra, ha így akarja nevelni.

2014. dec. 28. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!