Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a paromnak van egy...

Mit tegyek a paromnak van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Mar egyutt elunk,eleg hamar osszekoltoztunk. Tudtam hogy van gyereke,de mig nem eltunk egyutt nem tudtam mivel jar ez a gyakorlatban. En meg azt sem tudom hogy akarok egyaltalan gyereket,ezert sokkent ert ez az egesz. A no hergeli a gyereket,hetvegen a gyerek a meset nezzi,nyavog mindenert. Szoval egy igazi befasult kapcsolatunk lett belekenyszeredtem ebbe az egeszbe. Rossz vele szembesulni hogy mi a parommal nem leszunk elsok egymasnak,hetvegen a meseadot nezzuk. Szeretem a paromat de nem birom azt hogy aldozatot kell hoznom egy szamomra idegen gyerekert. Jobb ha szakitok ha igy gondolom?
2014. dec. 3. 15:51
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
19 Akkor itt nemcsak az exfeleség a hibás, hanem a párod is, mert hagyja magát. Ülj le a pároddal, beszéljétek meg és dolgozzatk ki valami ütemtervet, mert igenis bele kell, hogy férjen a wellness hétvége (ha van rá pénz), egy gyerek nem lehet ennek az akadálya. Én is ismerek olyan apukát, aki pl. csak hétközben van a gyerekekkel, elhozza őket, az oviból, utána elviszi őket játszóházba, koncertre. Hétvégén a barátnőjével van kettesben.
2014. dec. 3. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
91%

21-esnek igaza van. A párod is hibás.


Még csak annyit, hogy igen, gyerekes pasival kezdett a Kérdező. De akkor erre válaszoljatok ti, akik azt mondtátok, ezzel számolni kell: egy gyermektelen ember honnan tudhatná, mivel jár egy kisgyerek állandó felügyelete? Nem látogató, nem a testvéréé, nem a tánti kisöccsére vigyázni, hanem 0-24-ben nevelni egy gyereket. Honnan kellene tudnia? Nem tudhatja, ezért nem készülhet rá.

Jó, lehet rá számítani, milyen lesz, igen. De nem mindenkinek vannak kisgyerekek a közelében, családi, baráti körben, távolról nézve meg édeskevés, amit láthat belőle.


Speciel én szeretem a gyerekeket, mindig is velük "dolgoztam", és nekem nem lenne hátrány egy olyan pasi, akinek gyereke van. Még kavaró exfeleséggel se. De egy olyan pasi, aki nem áll ki magáért, értem, sőt, a gyerekéért (miért, a gyereknek jó állandóan ott lenni, ahol nem látják szívesen, kötelező jelleggel, holott lehet hogy szívesen látnák havonta 3 hétvégén, ha havonta egy hétvégén nem jönne, és mehetne a pár valahová szórakozni?), na, olyan már nem kellene.

2014. dec. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Jo, az megint mas kerdes ha az exnej kavar, es szandekosan a gyereket dresszirozza arra, hogy hiusitson meg minden programot.


Abban igazat adok a kerdezonek, hogy tervezhetonek kell lennie, legyen meg mikor van gyerekezes, es mikor van szeretozes.

Es ettol csak indokolt esetben legyen elteres, ahogy az anyuka is tervezhet onallo programokat akkorra mikor nem nala van a gyerek, ugy ugyanezt apukanak is meg kene tudni csinalni.

2014. dec. 4. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!