Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek a paromnak van egy...

Mit tegyek a paromnak van egy gyereke?

Figyelt kérdés
Mar egyutt elunk,eleg hamar osszekoltoztunk. Tudtam hogy van gyereke,de mig nem eltunk egyutt nem tudtam mivel jar ez a gyakorlatban. En meg azt sem tudom hogy akarok egyaltalan gyereket,ezert sokkent ert ez az egesz. A no hergeli a gyereket,hetvegen a gyerek a meset nezzi,nyavog mindenert. Szoval egy igazi befasult kapcsolatunk lett belekenyszeredtem ebbe az egeszbe. Rossz vele szembesulni hogy mi a parommal nem leszunk elsok egymasnak,hetvegen a meseadot nezzuk. Szeretem a paromat de nem birom azt hogy aldozatot kell hoznom egy szamomra idegen gyerekert. Jobb ha szakitok ha igy gondolom?
2014. dec. 3. 15:51
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
90%
Sajnos ez ezzel jár. Jobb ha szakítasz ha ezt nem tudod kezelni. Hány éves vagy amúgy?
2014. dec. 3. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem jobb és én nem is ítéllek el ezért. Természetes valahol, hogy nem akaod más gyerekét nevelni, nincs kedved mesenézéssel tölteni a hétvégéket. Csak akkor inkább szakíts inkább most, mint később, hogy évek múlva is ezen hisztizz.
2014. dec. 3. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
78%
Ebben sajnos nem segíthetünk. Neked kell eldöntened, szereted-e annyira a párodat, hogy elfogadd azokat a nehézségeket, amiket a gyereke jelent számodra. Mennyi ideje tart ez a helyzet? Nincs rá esély, hogy idővel rendeződjön a gyerekkel a kapcsolatod?
2014. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
81%
Ez így nem fog működni, köszönjetek el egymástól. Én sem tudnám felvállalni más gyerekét, ismerem magam, ezért eleve nem kezdek kisgyerekesekkel. Keress független férfit.
2014. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Jobb.

De ne felejtsd el, egyszer valakivel neked is lesz közös gyereked. "Rossz vele szembesulni hogy mi a parommal nem leszunk elsok egymasnak,hetvegen a meseadot nezzuk."

Nem leszbez másként akkor sem. :)

2014. dec. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
56%

A parodnak mindig a gyerek lesz az elso. Majd ha egyszer neked is lesz, megerted.

Ha ezt nem tudod elfogadni, szakits.

2014. dec. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
27 vagyok.Mikor osszekoltoztunk akkor szembesultem vele hogy ez nem nekem valo.A paromat szeretem,ha tudnank a fuggetlen,szabad eletunket elni nem lenne baj.
2014. dec. 3. 15:58
 8/23 anonim ***** válasza:
46%
EZ van. Ha nem tudod elfogadni, akkor keress "toszta lapos" társat.
2014. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
42%
De epp ezt mondom, hogy nem tudtok, es nem is fogtok tudni, mar megszuletett gyereket nem lehet elvetetni...
2014. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
76%
Igen, sajnos ez ezzel jár, nem tudsz semmit se tenni. Ha neked ez így nem jó, akkor ne erőltesd, akárhogy is szereted a párod, mert ez csak még jobban elmérgesedik egy idő után. Tudom nehéz ilyen döntéseket hozni, amikor ott lebeg a rózsaszín köd is.
2014. dec. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!