Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha utólag derült...

Mit tegyek, ha utólag derült ki, hogy a páromnak van gyereke?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, összejöttem egy 29 éves férfivel, akivel hónapokig jártunk, randiztunk, meg minden egyéb, nagyon jól kijöttünk, de arról valahogy elfelejtett szólni, hogy van egy 4 éves kisfia.

Múltkor nála aludtam - semmiféle gyerekjáték, hasonló rá utaló jel nem volt szem előtt a lakásban - mire reggel csöngetett - mint megismertem dühös anyuka - karjában a gyerkőccel, hogy apja megfeledkezett arról, hogy érte jöjjön, mivel a nőnek valami orvosi izére kellett mennie reggel, úgyhogy nem tud vigyázni rá. Arra keltem fel, hogy ezen vitáznak.

Nem tudom leírni ez milyen bizarr érzés volt, álltam értetlenül az ajtótól nem messze, anyuka elviharzott, párom néz rám ijedten, kissrác érdeklődve, én meg úgy érzem magam mint valami kész átverés show főszereplője...


Megkérdeztem, hogy ezt az apróságot, hogy gyerek, hogy tudta eltitkolni?! Azt mondta, hogy nem tudott senkit felszedni egy gyerekkel a nyakán, úgyhogy inkább úgy szervezte a dolgokat, hogy amikor nem találkozunk, akkor volt a kisfiával, a kissrác cuccait a lakásban meg gondosan elrejtette, minden alkalommal.

Számomra ez iszonyú bizarr, hogy valaki így bánjon a fiával, összepakoltam a cuccom, és eljöttem, hogy ez nekem sok, és gondolkoznom kell.

Azóta állandóan hívott, meg keresett, de nem tudom mit gondoljak róla, ez a viselkedés...

Félreértés ne essék, nem a kisfiúval van bajom, bár nem ismerem, hanem ez a titkolózás... Komolyan, hogy ismerhettem valakit ennyire félre? Ti mit tennétek a helyemben? Szakítsak vele?


2012. jan. 30. 15:14
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
87%
Kidobnám mint a huzat.
2012. jan. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
40%
ha szereted ne szakíts vele. Beszéld meg, higy ez aljasság volt, úgyis kiderült volna. Attól ő még ugyanaz az ember. Ha mindent megbeszéltek utánna nem lehet baj. Csak tudatosítsd benne, hogy ez szarul esett. Ha nem megy, hagyd el.
2012. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
89%
Kell neked egy olyan pasi, aki egy nő miatt elfelejti elmenni a saját gyerekéért? Mert jelen esetben ez történt. A hazugság meg már csak hab a tortán.
2012. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
92%

Elgondolkodtato! Nekem nem az lenne a gond, hogy gyereke van,hanem az, hogy honapokig hulyének néz. Lehet, hogy ezt a viselkedést nem tudnám elfogadni.


25N (1 éves kislány anyukája)

2012. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Az elején megértem, hogy titkolta, de aztán elmondhatta volna. Ez így átverés. Én is jártam már így, csak nem ennyire konkrétan. Hónapokig randizgattunk, aztán egyszer viccből megkérdeztem, hogy van e gyereke (persze arra számítottam, hogy nincs), és akkor azt válaszolta, hogy van. Hát én azon nagyon ledöbbentem, és utána már nem is volt köztünk semmi.
2012. jan. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
91%
Gyanítom nem ez lesz az első hazugsága. Ennél nagyobb szemétség, hogy letagadja a gyerekét nincs. Mint apa, fel kell vállalnia a gyerekét már csak azért is mert ocsmány dolog így csőbe húzni valakit és ilyen döntési helyzetbe hozni valakit. Mégis mikor akarta megmondani? Gondolta ha olyan nővel jön össze aki nem bírja a gyerekeket majd mellette marad? Nem is érdekli mit érez a másik ilyen átverés után? Szerintem lépj le ez egy jellemtelen figura. Aki igazán szereti a gyerekét az nem dugdossa, titkolja. Vagy elfogadják így vagy nem. Jobb az elején tisztázni és olyan nőt választani aki szereti a gyerekeket és elfogadja így. Sok ilyen van, akik elfogadják a gyerekkel együtt a párjukat.
2012. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyan így jártam, 4 hónap után kiderült két gyereke is van. Borzasztó hideg zuhany volt. Amúgy 5-ször is rákérdeztem, hogy van-e gyerek, barátnő, feleség, mindig nem volt a válasz. Hazug emberrel ne is próbálj együtt lenni,máskor is hazudni fog. Tudod az ember a saját gyerekét nem titkolja el illetve nem tagadja le. Szerintem jogod van tiszta lappal indulni. A gyereke anyja máskor is a nyakatokba fogja sózni szegény gyereket. Amúgy mikor akarta megmondani neked?
2012. jan. 30. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
93%
Ne aggódj, lehet hogy még szeretője is van rajtad kívül, de arról majd csak 1 év múlva fogsz tudni...
2012. jan. 30. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
91%

, "párom néz rám ijedten, kissrác érdeklődve, én meg úgy érzem magam mint valami kész átverés show főszereplője"


Párod? Nem úgy néz ki mintha az lenne!

2012. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
90%

Pff, ez nem semmi!

Én mindenesetre azért leültetném a férfit egy alapos beszélgetésre, hogy mikor akarta elmondani, van-e más amiben hazudott, és fordított esetben ő hogyan reagálna?

Aztán valószínűleg szakítanék vele.

2012. jan. 30. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!