Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha utólag derült...

Mit tegyek, ha utólag derült ki, hogy a páromnak van gyereke?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, összejöttem egy 29 éves férfivel, akivel hónapokig jártunk, randiztunk, meg minden egyéb, nagyon jól kijöttünk, de arról valahogy elfelejtett szólni, hogy van egy 4 éves kisfia.

Múltkor nála aludtam - semmiféle gyerekjáték, hasonló rá utaló jel nem volt szem előtt a lakásban - mire reggel csöngetett - mint megismertem dühös anyuka - karjában a gyerkőccel, hogy apja megfeledkezett arról, hogy érte jöjjön, mivel a nőnek valami orvosi izére kellett mennie reggel, úgyhogy nem tud vigyázni rá. Arra keltem fel, hogy ezen vitáznak.

Nem tudom leírni ez milyen bizarr érzés volt, álltam értetlenül az ajtótól nem messze, anyuka elviharzott, párom néz rám ijedten, kissrác érdeklődve, én meg úgy érzem magam mint valami kész átverés show főszereplője...


Megkérdeztem, hogy ezt az apróságot, hogy gyerek, hogy tudta eltitkolni?! Azt mondta, hogy nem tudott senkit felszedni egy gyerekkel a nyakán, úgyhogy inkább úgy szervezte a dolgokat, hogy amikor nem találkozunk, akkor volt a kisfiával, a kissrác cuccait a lakásban meg gondosan elrejtette, minden alkalommal.

Számomra ez iszonyú bizarr, hogy valaki így bánjon a fiával, összepakoltam a cuccom, és eljöttem, hogy ez nekem sok, és gondolkoznom kell.

Azóta állandóan hívott, meg keresett, de nem tudom mit gondoljak róla, ez a viselkedés...

Félreértés ne essék, nem a kisfiúval van bajom, bár nem ismerem, hanem ez a titkolózás... Komolyan, hogy ismerhettem valakit ennyire félre? Ti mit tennétek a helyemben? Szakítsak vele?


2012. jan. 30. 15:14
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
89%

"Attól ő még ugyanaz az ember"


Ammá igaz! Hazug ember így kezdett egy kapcsolatot!Én a sánta kutyát választanám!

2012. jan. 30. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem ha ebben hazudott, akkor lehet, hogy másban is. Vagy ha még nem, akkor majd később fog. Én nem nagyon tudnék megbízni valakiben ilyen hazugság után. Az meg szerintem hülyeség, hogy egy gyerekkel nem tudott felszedni senkit. Ezzel csak saját magát akarta mentegetni.
2012. jan. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:

Nem tudom mikor mondta volna el, ha egyáltalán elmondja...

Nem az anyát vagy a gyereket hibáztatom, ők most mit tehetnek róla, hogy egy megbeszélt időpontot elfelejtett?


Én rá se kérdeztem a gyerekre, valahogy evidensnek éreztem, hogy ha van, akkor nem felejti el elmondani, végtére is nem lehet erről "megfeledkezni"... És azt hiszem nem is zavart volna, de ez a viselkedés felért egy pofonnal...


Szerintem nem fogok tudni bízni benne többet, úgyhogy szakítok vele... De érdekelt mások véleménye is, mielőtt döntök. Köszi a válaszokat!

2012. jan. 30. 15:30
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
És ha lenne egy gyereketek, aztán szétmennétek, azt a babát is dugdosná az új csajai elől?
2012. jan. 30. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
83%

Apukám így szedte föl anyukámat...nem szép dolog, az biztos, és ezt mai napig érezni a kapcsolatukon.


Szerintem két választásod van:

1. Vagy megbeszéled vele, elfogadod és a "pótmamája" leszel a gyereknek.

2. Vagy lelépsz.


Igazából többet nem tehetsz.

2012. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%
hazug!! - mármint a pasid. megtudnál így bízni benne máskor? bármiben?
2012. jan. 30. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
42%
Ha első perctől kezdve tudtál volna a gyerekről szóba álltál volna vele? Ugye, hogy nem. Tehát, most már tudsz róla. Vedd úgy, mintha most ismerted volna meg. Így tudod a legkönnyebben eldönteni, hogy kell-e neked továbbra is, vagy nem. Szerintem ennek a kapcsolatnak itt van vége. Én abból a szempontból hibáztatom a férfit, hogy fiatal, független lányok után ácsingózik, holott neki már jobb kapcsolata lenne egy elvált asszony egy vagy két gyerekkel.
2012. jan. 30. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%
A férjemet netes társkeresőn ismertem meg. A fotói között az egyiken a lányával volt. Később mondta, hogy ez egy egyszerű szűrő volt, akit zavar a gyerek, az eleve nem is keresi meg.
2012. jan. 30. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%

Az én apám is így szedte fel az új nőjét:D

12 évesen suli után beugrottam hozzá,csak a csaj volt ott.Akkor nem fogtam fel teljesen a szitut,de mai napig szemem előtt van a nő arckifejezése,amikor beengedett és beszélgetett velem!:D

Rengeteg veszekedés lett belőle,évekig húzódó szájhúzás..végül ma is együtt vannak.21 vagyok most.

2012. jan. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
A párod egy idióta, mi az, hogy a nyakán egy gyerekkel? Nem is ő neveli. Mit gondolt nem derül ki. Inkább emiatt nem fog tudni senkit felszedni. A nők többségének nem akadály egy gyerek.
2012. jan. 30. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!