Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha utólag derült...

Mit tegyek, ha utólag derült ki, hogy a páromnak van gyereke?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, összejöttem egy 29 éves férfivel, akivel hónapokig jártunk, randiztunk, meg minden egyéb, nagyon jól kijöttünk, de arról valahogy elfelejtett szólni, hogy van egy 4 éves kisfia.

Múltkor nála aludtam - semmiféle gyerekjáték, hasonló rá utaló jel nem volt szem előtt a lakásban - mire reggel csöngetett - mint megismertem dühös anyuka - karjában a gyerkőccel, hogy apja megfeledkezett arról, hogy érte jöjjön, mivel a nőnek valami orvosi izére kellett mennie reggel, úgyhogy nem tud vigyázni rá. Arra keltem fel, hogy ezen vitáznak.

Nem tudom leírni ez milyen bizarr érzés volt, álltam értetlenül az ajtótól nem messze, anyuka elviharzott, párom néz rám ijedten, kissrác érdeklődve, én meg úgy érzem magam mint valami kész átverés show főszereplője...


Megkérdeztem, hogy ezt az apróságot, hogy gyerek, hogy tudta eltitkolni?! Azt mondta, hogy nem tudott senkit felszedni egy gyerekkel a nyakán, úgyhogy inkább úgy szervezte a dolgokat, hogy amikor nem találkozunk, akkor volt a kisfiával, a kissrác cuccait a lakásban meg gondosan elrejtette, minden alkalommal.

Számomra ez iszonyú bizarr, hogy valaki így bánjon a fiával, összepakoltam a cuccom, és eljöttem, hogy ez nekem sok, és gondolkoznom kell.

Azóta állandóan hívott, meg keresett, de nem tudom mit gondoljak róla, ez a viselkedés...

Félreértés ne essék, nem a kisfiúval van bajom, bár nem ismerem, hanem ez a titkolózás... Komolyan, hogy ismerhettem valakit ennyire félre? Ti mit tennétek a helyemben? Szakítsak vele?


2012. jan. 30. 15:14
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
100%
Ha az elsot nem merte bevallani,akkor tobbit is igy fogja "kezelni",,,,,,kicsit dobd ki!!!!
2012. jan. 30. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 eniego válasza:
100%

Nem értem azokat akik azt hiszik, hogy a hónapokon át tartó hazugság megbocsátható, és egy "mélyinterjúval" elsimítható. Ez az ember TUDATOSAN hazudott neked, hogy NEKI jó és kényelmes legyen.

A nők nagy részét nem zavarja a gyerek, pláne nem ha nem is a férfi neveli. (Én az enyémét nevelem már 7 éve tudom miről beszélek)

Dobd ki a hazug disznót, de előtte tetováld a homlokára hogy "apuci", hátha megtanul igazat mondani (ebben, mert olyan nincs hogy valaki csak egy dologban hazudik).

Szerintem örülj, hogy relatíve időben kiderült, és komolyabb lelkisérülés nélkül megúsztad.

2012. márc. 9. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
48%
.
2012. máj. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Kidobnám mint a huzat.


azonnal.

mindenben meg fog vezetni.

egyszerűen ki fog használni

2013. ápr. 19. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!