Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok .Volt egy két éves kapcsolatom 16 éves koromtól kezdve ..a volt barátom két házra lakott tőlem reggeltől estig együtt lehettünk kisebb kimaradásokkal viszont együtt nem aludhattunk..A páromtól folyton azt hallgattam hogy milyen jó lenne együtt aludni és hogy két éve vár rám.. körübelül egy hete megbeszéltük hogy ma töltöm a 18.szülinapomat és ma este nála alszok.Viszont tegnap összevesztünk és szakított..Nos ha annyira várta volna az együtt alvásokat és ha tényleg fontos lennék neki akkor nem csinálná ezt meg velem..vagy csak én látom a hülyén a dolgokat és velem van a baj?Ma éjfélkor ideállitott az ablakom elé hogy húzzam fel a redőnyt mert adni akar valamit de nem tudtam felhúzni mivel nem akartam mindenkit felkelteni..és elment.de kibékülni nem akar ezt nagyon érzem..viszont egyfojtába utánnam koslat..teljesen magamba vagyok zuhanva és azt érzem hogy a szülinapomis már elvan baszva.pedig a 18 az fontos egy ember életébe..Miért csinálhatja ezt velem?
2014. nov. 27. 01:18
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
sajnos én is ezt érzem..és nem vártam tőle sokat csak hogy megfogja a kezem és tudassa hogy ő ott van nekem..hogy szeret de őszintén:/ köszönöm a válaszodat és nagyon szépen köszönök mindent:/
2014. nov. 27. 02:09
 12/15 anonim ***** válasza:

Én is úgy értettem, hogy most fogtok először együtt lenni.


AKkor még inkább igaz, amit írtam.


Fel a fejjel, nagylány!


18? Ja, én is azt hittem, de csak sima szülinap volt. És tényleg nem volt fontos. A szüleid? Nem ünnepeltek meg? Tesó(k)? AZ már nem is lényeges, csak egy hülye pasi?

A családod akkor is melletted lesz, mikor ezt a mostani fiú már rég emlék lesz neked.

2014. nov. 27. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

Hát, az ilyenért nem kár! Te jobbat érdemelsz! Olyan fiút aki hasonló helyzetben átölel és megnyugtat!

Remélem hamarosan megtalálod!:)

2014. nov. 27. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
igen az a legfontosabb hogy ő ilyenkor mellettem legyen mert tudod nem valami jó érzés az embernek az nélkül ünnepelni akit mindennél jobban szeret..
2014. nov. 27. 09:51
 15/15 anonim ***** válasza:

Nekem egy 1,5 éves kapcsolatomnak lett vége..Valahol a párom se volt ott nekem ha valami bajom volt..Sőőt,mindig kérdezte,hogy miért vagyok már ilyen depressziós...de nem nagyon vigasztalt..Bár a mi kapcsolatunkba sok gond volt..


Szerintem ne keresd az okokat..tényleg menj,és éld az életed nélküle...még ha az nehéz is..egyenlőre még én is szenvedek :(


Ha gondolod írj rám privibe,és beszélgetünk :)

24/L

2014. nov. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!