Miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok .Volt egy két éves kapcsolatom 16 éves koromtól kezdve ..a volt barátom két házra lakott tőlem reggeltől estig együtt lehettünk kisebb kimaradásokkal viszont együtt nem aludhattunk..A páromtól folyton azt hallgattam hogy milyen jó lenne együtt aludni és hogy két éve vár rám.. körübelül egy hete megbeszéltük hogy ma töltöm a 18.szülinapomat és ma este nála alszok.Viszont tegnap összevesztünk és szakított..Nos ha annyira várta volna az együtt alvásokat és ha tényleg fontos lennék neki akkor nem csinálná ezt meg velem..vagy csak én látom a hülyén a dolgokat és velem van a baj?Ma éjfélkor ideállitott az ablakom elé hogy húzzam fel a redőnyt mert adni akar valamit de nem tudtam felhúzni mivel nem akartam mindenkit felkelteni..és elment.de kibékülni nem akar ezt nagyon érzem..viszont egyfojtába utánnam koslat..teljesen magamba vagyok zuhanva és azt érzem hogy a szülinapomis már elvan baszva.pedig a 18 az fontos egy ember életébe..Miért csinálhatja ezt velem?
2014. nov. 27. 01:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha jól értem, akkor 2 évet vagytok együtt, és még nem szexeltetek? Vagy csak félreértettem és már szexeltetek, de nem aludhattok együtt?
2014. nov. 27. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Úgy értettem hogy bármikor találkozhattunk szinte csak nem aludhattunk együtt
2014. nov. 27. 01:24
 3/15 anonim ***** válasza:
tehát szexeltetek? Bocsi, de most ezen fennakadtam :S
2014. nov. 27. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
61%

#1: 16 évesek voltak. Most 18. Nem mindenki szexel gyerekként.



Kérdező:


A szülinapodat már elrontotta, valszeg ő is megbánta, de hát 18 évesek vagytok. Elhiszem, fontos ez most neked, de majd egy emlék lesz pár év múlva. Úgy sem ő lesz az életed párja, és még sok pasid lesz.


18 fontos? AKkor 20 is, a 25 is, a 30 is, és so on. Nme fognak mindegyiken fáklyás menettel várni.


Üdv a felnőttek világában!


Lesz még jobb is, hidd el!!!!!!!

2014. nov. 27. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
igen lefeküdtünk már. bocsi ha értetlenül fogalmaztam..
2014. nov. 27. 01:30
 6/15 anonim ***** válasza:

Utolsó! Ez eléggé kiábrándító volt.


A 18 igenis fontos. Velem is akkor szakított az első barátom. Nagyon magam alatt voltam, de nem hagytam el magam.


na látom nem kapok választ az első kérdésemre.


Ha már szexeltetek: nem tudom, hogy miért akadhatott ennyire ki azon, hogy nem alszotok együtt. Ebbe nincs semmi izé.


"..ha tényleg fontos lennék neki akkor nem csinálná ezt.."


Valóban nem. Eléggé gyerek még, de ehhez is fel kell nőni. Adj magatoknak időt.


Ha még nem szexeltetek: a mai világban, ha egy pasi 2 évet vár egy csajra (ejha) az biztos hogy komolyak a szándékai. 2 év elég sok idő. Sok dolgon keresztülmentetek, ismeritek már egymást és új fejezetre akar lépni, mert igazából mindenki ezt csinálja. nem várt rád és megunt várni 2 év után. Egyrészt kicsit érthető, hisz pasiból van. A szex nekik (nekünk is) nagyon fontos, pláne a szüzesség elvesztése. Szerintem csak egy hülye haverja tanácsolta h szakítson veled, de közbe pedig szeret téged.


Én azt javaslom, hogy beszéljétek meg. 2 év egy kapcsolatba eléggé sok, szóval megérdemeltek ennyit mindkettőtöktől. :) hajrá

2014. nov. 27. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

De mégis miért szakított?Valami kis hülyeség miatt vagy miért?


Ha most kibékülsz is vele,még le is fekszel vele,lehet megint szakít...

2014. nov. 27. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Lefeküdtünk már egymással:) itt csak az együtt alvásról van szó.viszont nagyon rosszul esik az hogy ma is ezt csinálja..senkihez nem tudok fordulni aki meghallgat és mellettem van és rohadtul egyedül érzem magam..fájdalomcsillapitokkal fekszek le aludni azzal a tudattal hogy hátha jobb lesz..És ha tényleg szeretne akkor tudná hogy ez a nap fontos nekem és mellettem lenne nem pedig ellenem:/ én így gondolom de lehet én vagyok a hülye..szerintetek túlkéne lépnem rajta?
2014. nov. 27. 01:44
 9/15 A kérdező kommentje:
azért szakított velem mert depressziós lettem és elmondtam neki hogy nem érzem hogy szeret és hogy egyedül érzem magam ..és nagyon sok ilyen eset volt már hogy mikor magamba vagyok zuhanva egyedül hagy..neharagudjatok hogy nem irtam le mindent de az két napomba beletelne:/
2014. nov. 27. 01:46
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

Ohh...ez így már más!


Ha nem társad a bajban, akkor kár érte sírnod. Mikor szükség lenne rá, hogy csak megfogja a kezed és azt modnja, hogy minden rendbe lesz. Nem msuzáj beszélnie, csak legyen melletted.


Akkor ez teljesen más.


Ha szakított, akkor menjen. Ne írj neki, ne keresd, ha elmegy hozzád zavard el. Tudod mit csinál?

Azt nézi, hogy mennyire szenvedsz attól, hogy kidobott. Azért koslat utánad, hogy lecsekkolja, hogy mekkora űrt hagy maga után egy kapcsolatba.

Direkt csinálja, hogy nehezebben felejtsd el őt. Hogy megnehezítse a szakítást.


Ne add meg neki ezt az örömöt. Menj el a barátaiddal, menj ki a menhelyre önkénteskedni, járj moziba, ismerkedj fiúkkal. majd leesik az álla, és így könnyebben tovább tudsz lépni.


Ha egy pasi kidob, akkor biztos, hogy már nem szeret. Nem fél attól, hogy másé leszel avgy hogy elveszít. Hidd el jobb ez így, mert képesek még évekig húzni egyes esetekbe. Az pedig senkinek sme jó.


Szóval ne legyél depi! Hétvégén menj el valahova haverokkal. Élj kicsit! :) Hétköznap? Keress új hobbit, új elfoglaltságot, amely leköti a figyelmed! :)


Ne aggódj csajszi. rendbe fog jönni minden :) Csak adj magadnak időt! :)


Ui: Boldog Szülinapot! :))

2014. nov. 27. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!