Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a babám neve?

Mi legyen a babám neve?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem tudok elképzelni, csak a Trisztánt. A férjem hallani sem akar róla, szerinte csúfolnák, stb. Sokszor úgy érzem, megőrülök, ha nem lehet Trisztán a fiam. Hogyan győzzem meg a férjem? Esetleg várok más névjavaslatokat, ami hasonlóan férfias, gyönyörű, hátha beleszeretek.
2014. nov. 15. 17:48
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/191 anonim ***** válasza:
100%
Már háromszor is elolvastam a neveket, nem bírom már, kész vagyok.:D Kérdezőnél lehet megindult a szülés. :D
2014. nov. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/191 anonim ***** válasza:
100%

gy érzem, hogy annál több van bennünk, hogy ilyen lejjebbi nevet adjunk


Te egy nagyképű elmeháborodott p. vagy. Ennyi, nem több. Szerencsétlen gyereked fog szívni a hülyeséged miatt.

egyébként hajrá, előre, tuti, hogy lánynevet már nem ezzel a pasival fogsz keresgélni.


A Klára meg lehet, hogy ma már ritka, de örökké szép név.

2014. nov. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/191 anonim ***** válasza:
100%

Drága Juhász Döníz asszony, az a helyzet, hogy lehet, hogy a szüleid megtanították, milyen nevet illik választani. Azt hogy a fenébe nem nevelték beléd, hogy nem ereszkedünk le a pórnéphez, pláne nem kérünk tőle tanácsot egy ilyen ótvar, panelproliknak való oldalon, mint ez?


NA húzz el aludni, kamugép.

2014. nov. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/191 anonim ***** válasza:
100%
Te biztosan nem mozogsz elit körökben, mert nálunk az a szokás, hogy a gyerek egyébként nem anyakönyvezhető nevet kap, mégcsak az kellene, hogy ugyanúgy hívják, mint valamelyik proli fattyat. Mi is engedélyeztettünk erre külön nevet, a pénz nem akadály így a lányunk Esőcseppecske lehetett a fiunk meg Nagyfallosz - mi is valami férfiasat akartunk.
2014. nov. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/191 anonim ***** válasza:
100%
114! Ezt már tényleg nem bírom!!! :D Nagyfallosz! Kész vagyok.:D
2014. nov. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/191 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező :D Apám drága nővére választotta második keresztnévnek nekem a te nevedet. Még hogy elit? Utáltam az elejétől. A legrondább név amit valaha hallottam. Titkoltam ahol lehetett, és amikor kiderült halálra cikiztek vele. Végre elszántam magam, és jó pénzért megszabadultam tőle. A hideg rázott amikor meghallottam, hogy valaki így hívott. Ne akarj kicseszni a gyerekeddel egy hasonló kategóriájú névvel.


Egyébként legyen akkor már inkább Csizmadia Alpacino. (a kórházban, ahol dolgozom született nemrég egy ilyen nevű baba, csak a vezetéknév kicsit más volt...)

2014. nov. 15. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/191 anonim ***** válasza:
100%
Az Eufrozina elég előkelő? Juhász Eufrozina. Csizmadia Eufrozina. Érdekes:D
2014. nov. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/191 anonim ***** válasza:
100%

Ha már itt járunk akkor elmesélek valamit.

Ez esküszöm igaz, itt pusztuljak meg ha nem igaz.

Na a sztori: 2013. augusztus elején szültem, a vége császár lett, be raktak a császáros szobába. 3. nap behoztak egy 2 mázsás nagy cigány asszonyt. Pont velem szemben lett az ágya. Már azon is röhögtem hogy kb. 6 ember kellett ahhoz hogy valahogy átrakják/hempergessék az ágyára császár után. Azt a küszködést láttátok volna, össze néztem a nővérkével, egyre gondoltunk, elmosolyogtunk a látottakon. Na jött is a pereputty, szűk család, úgy 60 ember. Rögtön jött a mama is, és :Jaj ez az Ezel baba így úgy amúgy. Ezel, bakker.... Na én úgy rázkódtam a röhögéstől, és felhúztam a lábaim is hogy takarjam a fejem. Azt hittem ott pusztulok meg. De ahogy mondta a cigány asszony azt hallani kellett volna. Életem egyik csúcspontja volt.

2014. nov. 15. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/191 anonim ***** válasza:
100%
118-as vagyok. Ha valaki nem tudná esetleg az Ezel, bosszú mindhalálig című török sorozat volt anno, innen kapta a nevet a baba.
2014. nov. 15. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/191 anonim ***** válasza:
100%
Közeli családtagom dolgozik már nagyon régóta a szülészeten, és olyanokat mesél el, mindig jókat nevetünk családi összejöveteleken. Sok lenne leírni a neveket miket adnak, de most pld. minden második lány Pamela. Mikor kérdezte az egyik kismamát, hogy honnan ez a név, mondta büszkén, hogy a Pamela a tévéből! :D Úgyhogy most a Pamela a menő!
2014. nov. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!