Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a babám neve?

Mi legyen a babám neve?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem tudok elképzelni, csak a Trisztánt. A férjem hallani sem akar róla, szerinte csúfolnák, stb. Sokszor úgy érzem, megőrülök, ha nem lehet Trisztán a fiam. Hogyan győzzem meg a férjem? Esetleg várok más névjavaslatokat, ami hasonlóan férfias, gyönyörű, hátha beleszeretek.
2014. nov. 15. 17:48
 151/191 anonim ***** válasza:
100%

"Tudja a férjem, hogy a neve is mérvadó volt. Nyilván, ha imre, akkor nem lesz a férjem."


Na, te annyira sötét vagy, hogy a szénbánya hozzád képest ragyogó fényforrás.


Amúgy esetleg rémlik törióráról, hogy hívták I. István fiát?

2014. nov. 16. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/191 anonim ***** válasza:
100%
Mondom azért még egyet jó? Legyen Csizmadia Hose Armandó. (ez az esmeraldából van)
2014. nov. 16. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/191 anonim ***** válasza:
100%
A férjed neve is szerepet játszott a párválasztásban? Mi??? A Csizmadia??? Ez aztán az elit név!
2014. nov. 16. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/191 anonim ***** válasza:
100%
Ugyan, hagyjátok. Szegény kis Csizmadia-Juhász Trisztán Vibrátort senki nem fogja csúfolni a neve miatt, hiszen eleve nem engedik majd ilyen pórias népek közé. Csupa hozzá hasonló elit gyermek között nő majd fel, akiknek ez lesz a természetes. :)
2014. nov. 16. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/191 anonim ***** válasza:
100%

ÉN EZT NEM BÍÍROM XDDD

Sírva olvastam a kommenteket. Köszi, feldobta a napom :D

"Csizmadia Vibrátor"

2014. nov. 16. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/191 anonim ***** válasza:
100%
Amúgy a férjed neve mi?
2014. nov. 16. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/191 anonim ***** válasza:
100%
Komolyra fordítva a szót (mert szegény gyereknek még a végén tényleg Viátor lesz a neve) az Erik, Ervin, Milán nevek nem tetszenek? Nincs minden második embernek, mégsem cikiznék halálra vele.
2014. nov. 16. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/191 anonim ***** válasza:
100%

Csizmadia Benediktusz

Csizmadia Regölő

Csizmadia Bonaventúra

Csizmadia Tugurkán

Csizmadia Tonuzóba

Csizmadia Ciporján

Csizmadia Narcisszusz

Csizmadia Arisztid

:'D

2014. nov. 16. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/191 anonim ***** válasza:
100%
hát én behaltam ezen:D Méghogy a Viátor szép név, amúgy a Döniz olyan magyarosított külföldi névnek hangzik azt pedig főleg a legalja szokta alkalmazni.Tudományosan be lett bizonyítva,hogy a legalján élők Angliában márkaneveket vesznek fel mert azt hiszik legalább a nevük által így különlegessé válnak...hát nem. Amúgy az én férjem Gergely és mégis csodálatosabb férfi,mint egy előző pasi aki Maximilian volt(de a személyisége kibírhatatlan volt) ennyit a nevekről édesem.
2014. nov. 16. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/191 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok kérdező, életemben nem röhögtem még ennyit, bár ez inkább a válaszadók érdeme. Szerintem te is otthon vihogsz a markodba, nyugodtan bevallhatod mostmár, hogy kamu volt az egész :)
2014. nov. 16. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!