Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a babám neve?

Mi legyen a babám neve?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem tudok elképzelni, csak a Trisztánt. A férjem hallani sem akar róla, szerinte csúfolnák, stb. Sokszor úgy érzem, megőrülök, ha nem lehet Trisztán a fiam. Hogyan győzzem meg a férjem? Esetleg várok más névjavaslatokat, ami hasonlóan férfias, gyönyörű, hátha beleszeretek.
2014. nov. 15. 17:48
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/191 anonim ***** válasza:
87%

Ha ennyire llenzi, akkor ne hívd így. Azért neki is kell hogy beleszólása legyen, mert a gyerek egy életen át hordja a nevet. Vagy akkor legyen 2 neve.

Amúgy én se hívnám így. A "halálba" fogják cikizni :s Ennyi erővel Mórickának is hívhatnád, ugyanúgy megviselné majd közösségben a neve :s

2014. nov. 15. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/191 anonim ***** válasza:
89%
Szegény gyerek, miért kell már előre szívatni? Mi a vezetéknevetek hozzá?
2014. nov. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/191 A kérdező kommentje:
Mondott ötleteket, de az nekem annyira idegen. Nem tudok ügy gondolni a bébimre, hogy ő egy András, vagy Gergő. Bármelyik percben szülhetek, és nincs neve a gyerekünknek.
2014. nov. 15. 17:53
 4/191 A kérdező kommentje:
Csizmadia a vezetéknév
2014. nov. 15. 17:53
 5/191 anonim ***** válasza:
84%

Krisztián. Bár nekem nem tetszik, ismerek pár Krisztiánt, akit így becéztek.. Egyébként lehet 2 neve a gyereknek, de jobb lenne, ha ki tudnátok egyezni egyben, mert azért ne hívja már a két szülő két külön néven a gyerekét.

Nekem ugyan nem tetszik a Trisztán név, de ha a férjednek az az egyetlen ellenvetése, hogy cikiznék: ma már minden második gyereknek valami hasonló különleges neve van, szóval nem a neve miatt fogják csúfolni. Ha áldozat típus lesz, akkor majd belekötnek a szemüvege vagy a magassága miatt..

2014. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/191 anonim ***** válasza:
91%
Mellesleg az Andrásnál kevés férfiasabb név van. A Gergő pedig szintén nem rossz.
2014. nov. 15. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/191 anonim ***** válasza:
89%
Legalább kettőtök között van egy aki gondolkodni is tud. Ő a férjed. Ezért ne is akard meggyőzni. Inkább te szakadj el a szappanoperáktól és a lányregényektől. Közösen találjatok egy legalább elfogadható nevet. Ne az itteni szavazatok alapján akarj dönteni. Gondolom nagyon fiatal vagy.
2014. nov. 15. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/191 anonim ***** válasza:
100%
Csizmadia név mellé nekem is elsőre a Krisztián ugrott be. A Csizmadia Trisztán még csak nem is hangzik jól.
2014. nov. 15. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/191 A kérdező kommentje:
A Krisztián egy rettenetes név nekem, annyira lányos, nem is értem hogy lett népszerű. Nem nagyon fiatal vagyok, csak elhatározott. Előre elterveztem a gyerekeim neveit, és kapom a rosszabbnál rosszabb ötleteket a családtól.
2014. nov. 15. 18:01
 10/191 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, azt mondod, te csak határozott vagy. Nekem egész más jelző jut rólad eszembe.
2014. nov. 15. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!