Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a babám neve?

Mi legyen a babám neve?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem tudok elképzelni, csak a Trisztánt. A férjem hallani sem akar róla, szerinte csúfolnák, stb. Sokszor úgy érzem, megőrülök, ha nem lehet Trisztán a fiam. Hogyan győzzem meg a férjem? Esetleg várok más névjavaslatokat, ami hasonlóan férfias, gyönyörű, hátha beleszeretek.
2014. nov. 15. 17:48
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/191 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen lejjebbi nevet adjunk-le kéne ám szállni a magas lóról Juhász kisasszony.
2014. nov. 15. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/191 A kérdező kommentje:
Fúj, mondtam, hogy nekem a lejjebbi nevek nem tetszenek! Ilyen Tünde meg Zsolt neveket légyszíves ne is említsetek.
2014. nov. 15. 19:04
 53/191 anonim ***** válasza:
100%

Legyen Csizmadia Roland.

Csizmadia Csongor.

Csizmadia Dorián.

Csizmadia Kristóf.

Csizmadia Krisztián. (tudom, már olvastam hogy nem tetszik neked.)

Kedves, abba azért gondolj bele hogy a fiad lesz még felnőtt (adja meg az ég, sokáig éljen) és ha lesz egy jó állása, komoly állása, és a nagymenő komoly férfit Trisztánnak hívják, hát nem tudom, szerintem senki sem fogja komolyan venni. (bár nem látok a jövőbe) Még az is lehet a munkatársai is cikizni fogják.

Én nem adtam divatos és furcsa nevet a kislányomnak. Laura lett. Én Lilla vagyok. Párom pedig Krisztián :)

2014. nov. 15. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/191 anonim ***** válasza:
100%
Ne soroljatok már szegénynek ilyen "lejjebbi" neveket, hiszen egy Trisztán egyértelműen csakis magasan kvalifikált egyén lehet. Mint a leendő anyuka. Szegény apuka is lejjebbi. :(
2014. nov. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/191 anonim ***** válasza:
100%
Az Edvin-re nem reaggálsz? Ez aztán nem alja név, ahogyan te hívod.
2014. nov. 15. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/191 anonim ***** válasza:
100%
Nem a névtől lesz különleges valaki. Hanem a személyiségétől, aminek alakulását nagymértékben a te nevelésed fogja befolyásolni. Inkább arra koncentrálj, hogy egy jó embert nevelj belőle, minthogy azon balhézz hogy hiperszupercsilivilicsillámpóni neve legyen vagy egy normális.
2014. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/191 anonim ***** válasza:
100%
Anno az én szüleim is ilyen b..szott kreatív nevet adtak nekem, ráadásul kettőt is, jó azért nem ennyire rossz, de nem is szeretném leírni, mert konkrétan egyedül viselem így ezt a két nevet egymás után. Eredmény. Mindenhol rácsodálkoznak hogy hogy hívnak, senki nem tudja leírni a nevemet, félrehallják nagyon durván. Nem is szeretem, mindenkinek a becenevemen mutatkozok be. Ja és ezen felül senki az ég adta világon nem köszönt fel a névnapomon, mert senki nem tudja mikor van :) 17 év után is szoktam szidni anyámékat, hogy kicsesztek velem.
2014. nov. 15. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/191 A kérdező kommentje:
Igen, én egy tanult nő vagyok. Generációk óta a családomban nem divat olyan nevet adni, mint a lakotelepen. Már bocsanat.
2014. nov. 15. 19:12
 59/191 anonim ***** válasza:
100%
A te keresztneved is különleges?
2014. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/191 anonim ***** válasza:
100%
Neked mi a neved kérdező?
2014. nov. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!