Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a babám neve?

Mi legyen a babám neve?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem tudok elképzelni, csak a Trisztánt. A férjem hallani sem akar róla, szerinte csúfolnák, stb. Sokszor úgy érzem, megőrülök, ha nem lehet Trisztán a fiam. Hogyan győzzem meg a férjem? Esetleg várok más névjavaslatokat, ami hasonlóan férfias, gyönyörű, hátha beleszeretek.
2014. nov. 15. 17:48
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
 81/191 anonim ***** válasza:
100%

Tudod, a gyerek nemét nem tudod befolyásolni, mert a gyermekek neme a férfitől függ, neked k..rvára nincs közöd ahhoz, hogy milyen nemű lesz.


De egyébként te tényleg ennyire végtelenül ostoba vagy, hogy kategorizálod a neveket? Juhász kisasszony, ha már a neveknél tartunk, nem a mezőn kéne lenned, őrizni a birkádat, drága elitem?

2014. nov. 15. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/191 anonim ***** válasza:
100%
A név kötelez mi? A birkák meg vannak már etetve?
2014. nov. 15. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/191 A kérdező kommentje:
A keresztnévre gondoltam természetesen, a vezeteknév örökletes, a keresztnevet megválaszthatod szerencsére. A tanultságomon nevettek? Ez aztán a színvonal. Savanyú a szőlő, hogy nektek csak a nyolc általános jutott? Nem is értem az embereket.
2014. nov. 15. 19:39
 84/191 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként eljutottál már ebbe a korban? Ez az elit-nevezés a sötét középkorban volt divat, de még ott sem mindig. :D
2014. nov. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/191 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves elit Döníz, lehet hogy a fiad élete szopás lesz (hála neked), de legalább nekem lett egy jó estém. =D

Üdv: kétdiplomás-lakótelepi-Lilla

2014. nov. 15. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/191 A kérdező kommentje:
Elitnek lenni nem korfüggő. Ma is vannak elit családok, akik nem Tünde nevet adnak a lányuknak, és nem gettó töltőkártyás telefont használnak. Csak ti ezekkel az emberekkel nem találkoztok, mert nem a facebookon élik az életüket, és nem tescoban vásárolnak, meg nem metróval járnak.
2014. nov. 15. 19:46
 87/191 anonim ***** válasza:
100%

A tanultságodon senki nem nevet (legalábbis én nem.) A "tanult" emberek közül van egy kategória, aki mindig fent hordja az orrát, és a lexikális tudásával próbál mások felé emelkedni... természetesen azzal is, hogy másokat lealacsonyít. Nah, én ezeken az embereken szoktam jót mosolyogni. De azzal nem vágnék fel, hogy sikerült bemagolnom egy tömeg információt, amihez lényegében semmi közöm. Nem vagyok attól jobb, több ember, mert sikerült megjegyeznem dolgokat.


Hidd el kérdező, itt az emberek zöme teljesen jogosan van felháborodva - s tudom ez offenzív lesz - a magadfajta az ilyet teljességgel KÉPTELEN felfogni.

2014. nov. 15. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 88/191 anonim ***** válasza:
100%
15 év múlva szeretnék a gyerekeddel beszélni.
2014. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 89/191 anonim ***** válasza:
100%
Igen, tapsoljuk meg azokat az embereket, akik azért nem használnak tömegközlekedési eszközöket, mert menő autóval járni, menő, ha pluszba szennyezed a környezeted. De hát új az autó, új a telefon, újramosott az agy. Nem baj, más majd jót röhög rajtuk, hogy az ilyeneknek az érték a számjegyek utáni nulláktól függ. :)
2014. nov. 15. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 90/191 A kérdező kommentje:
Kicsit elkanyarodtatok a témától. Azért hoztam fel az elitségemet, hogy tudjátok, milyen névötleteket várok. Nekem és a testvéreimnek megvan az elképzelésünk erről.
2014. nov. 15. 19:56
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!