Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a babám neve?

Mi legyen a babám neve?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem tudok elképzelni, csak a Trisztánt. A férjem hallani sem akar róla, szerinte csúfolnák, stb. Sokszor úgy érzem, megőrülök, ha nem lehet Trisztán a fiam. Hogyan győzzem meg a férjem? Esetleg várok más névjavaslatokat, ami hasonlóan férfias, gyönyörű, hátha beleszeretek.
2014. nov. 15. 17:48
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/191 anonim ***** válasza:
0%

Auróra

Apollónia

Elena

Emília

Fedóra


Ezek sokkal szebbek szerintem

2014. nov. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/191 anonim ***** válasza:
59%
Ja de mondjuk pasi nevek. akkor bocsi :D
2014. nov. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/191 anonim ***** válasza:
100%

Döníz...szerinted ez nem lejjebbi név? Normális ember nem b..szik ki úgy a gyerekével, hogy olyan nevet ad a gyerekének, ami nem passzol a vezetéknevéhez.

Márpedig a Csizmadia névhez egy külföldi nevet adni igen is lejjebbi/undorító név, akár tetszik, akár nem. A szüleid is hülyék, ha ilyen marhaságra neveltek rá. Szerencsétlen gyerekkel így csak kicseszel.

Magyarok vagytok, ne akarj már szappanoperásdit játszani a gyerekeddel, hogy valami kedvenc karakteredről nevezed el.


Ha annyira Trisztánt akarsz, akkor töltsd le a Sims3-at és csinálj ott egy Trisztán nevű gyereket és kész, annak legalább nem nyomorítod meg az életét.



Egyébként ha a két következő gyereked nem lány lesz, mi lesz? Kidobod a kukába őket, mert te nem akartál megint srácot?

2014. nov. 15. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/191 A kérdező kommentje:

Nem vagyok celeb, hogy találnál meg? Hahaha

Én azt gondolom, hogy a név kötelez. A férjemnek átlagos neve van, szerencsére nem kisebbségi, és nem is gyakori, nekem ez a párválasztásnál szerepet játszott.

2014. nov. 15. 19:26
 75/191 anonim ***** válasza:
95%

Acél

Alpár

Adonisz

Atlasz

Egyed

GANDALF

Hubertusz

Móka

Vulkán

Zsülien

Apród

Dagobert

2014. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/191 anonim ***** válasza:
78%
facebookon nincs ilyen nevű, tehát nem is létezel:D
2014. nov. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/191 A kérdező kommentje:
Tudod, aki figyeli a testét, az 90%-ra úgy tudja időzíteni, hogy a megfelelő nemű gyermeke szülessen. Nekünk ez végül beigazolódott, mert első gyereknek fiút terveztem. A Döníz elit név.
2014. nov. 15. 19:29
 78/191 anonim ***** válasza:
100%

Nos, kedves 27 éves, rendkívül tanult, valószínűleg nagy lexikális tudással rendelkező - de vélhetőleg önállóan gondolkodni nem tudó - információkkal feltöltött agyú Döníz. Nevezd a gyermekedet Csizmadia Intel Pentium G-nek, ez baromi ritka név, és nem alja! Lakótelepen nyomát sem találod ennek.


Írta egy egyszerű mezei Dániel, aki nagyon fogja a fejét.

2014. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/191 anonim ***** válasza:
100%
Menj inkább aludni, v bulizni, v foglald le magad máshogy, mert ez a kamukérdés marha gáz
2014. nov. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/191 A kérdező kommentje:

Nem kamu kérdés, csak úgy látszik neketek az a menő, ha valaki azt kérdezi, hogy Gábornak vagy Bálintnak nevezze inkabb a gyereket. Úristen...

Amúgy aki írta, hogy bulizzak, azt megnézném szülés előtt egy szórakozóhelyen.

2014. nov. 15. 19:33
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!