Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a babám neve?

Mi legyen a babám neve?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem tudok elképzelni, csak a Trisztánt. A férjem hallani sem akar róla, szerinte csúfolnák, stb. Sokszor úgy érzem, megőrülök, ha nem lehet Trisztán a fiam. Hogyan győzzem meg a férjem? Esetleg várok más névjavaslatokat, ami hasonlóan férfias, gyönyörű, hátha beleszeretek.
2014. nov. 15. 17:48
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯
 131/191 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező neked nagyon nagy gond van a fejedben. Szegény gyerek, sokkal rosszabb az neki, hogy veled kell felnőnie, mint egy rossz név.

A Döníz pont ugyan úgy cigány név, mint mondjuk a Rómeó.

Amúgy nem tudom van-e még ezzel így valaki, de nem tudom úgy hangosan kimondani, hogy ne röhögném el magam.

2014. nov. 16. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/191 anonim ***** válasza:
100%
Én is ismerek cigányt, aki Döniz.
2014. nov. 16. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/191 anonim ***** válasza:
100%

Épp eszem és majdnem megfulladtam, úgy röhögök :D. Szerintem ezek közül válogass:

Csizmadia Aladin

Csizmadia Angelus

Csizmadia Napóleon

Csizmadia Atlasz

Csizmadia Achillesz

Csizmadia Adeoát

Csizmadia Arisztid

Csizmadia Dagobert

Csizmadia Engelbert

Csizmadia Gotlíb

Csizmadia Rodrigó

Csizmadia Szíriusz

Csizmadia Odisszeusz

És a legjobbat utoljára hagytam: Csizmadia Viátor (igen, tényleg van ilyen:D)

2014. nov. 16. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/191 anonim ***** válasza:
100%

"A Döníz és a Röné sem cigány név, kikérem a családom nevébn."


[link]

[link]

2014. nov. 16. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/191 anonim ***** válasza:
100%
Találtam még neked: Honorátusz, Hannibál, Jukundusz, Liberátusz, Polikárp, Pantaleon, Tonuzóba, Volfram
2014. nov. 16. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/191 anonim ***** válasza:
100%

kedves kérdező, szomorú hírem van.

Én egy mezőgazdasági szakmunkásképzőben vagyok tanár. 4 Döniz van a tanítványaim közt. Akik bár lelkesek és szorgalmasak, az általad legaljának vélt csoporthoz tartoznak.

Ettől pedig pont te válsz a szememben az aljává....

2014. nov. 16. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/191 anonim ***** válasza:
100%
Most már én is úgy gondolom, hogy a kérdés csak provokatív. Bár simán eltudom képzelni, hogy e földgolyón tekereg ilyen buta ember..
2014. nov. 16. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/191 anonim ***** válasza:
100%

Kedves Doniz,

hisztizz csak nyugodtan, meg kapaszkodj foggal körömmel a névhez, hátha a férjed rajon, hogy milyen egy hisztis házisarkany vagy. Jobbik esetben elmegy, és addig nem jön vissza amíg normális nevet nem valaszt 'kedves' szemelyed.. Rosszabb esetben ott hagy téged a fenébe, fizeti a gyerektartast, és hetente kéthetente meglatogatja, de az istenért sem fogja Trisztánnak szólítani. Gondolkozz már, még van nagyon sok "feljebbi szinten" lévő név, és ahelyett, hogy a többi kérdezőt szólnad le (meg a neveiket) böngéssz neked tetsző neveket! Aztán írd ki, de azzal, hogy másokat degradalsz nem mész sokra.


üdv, egy Ivett (gondolom ez is aljanev) nem lakoteleprol

2014. nov. 16. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/191 anonim ***** válasza:
100%

Már ne haragudj, de ha ez a kérdés nem kamu, akkor te totál sötét vagy.


A Juhász és a Csizmadia vezetéknevek arra utalnak, hogy a felmenők ilyen foglalkozást űztek és ez lett a család neve még régen, vagyis paraszti származásúak vagytok. Akkor mégis milyen elitnevekről beszélsz?????


Láttam, hogy az Alexandra nevet is leszóltad, ne zavarjon, hogy az aztán előkelő név, az utolsó orosz cárné is ezt a nevet viselte.


De azért adok tanácsot én is legyen: Csizmadia Jukundusz. :)))))))

2014. nov. 16. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/191 anonim ***** válasza:
100%
139. Igaz, hogy a cárnénak ez csak felvett neve volt, de amúgy igazad van. És I. Miklós felesége is ezt a nevet válaszotta. Valamint sok oda házasodott külföldi hercegnő is. Nem tudom, miért lenne alja név az Alexandra.
2014. nov. 16. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!