Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a babám neve?

Mi legyen a babám neve?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem tudok elképzelni, csak a Trisztánt. A férjem hallani sem akar róla, szerinte csúfolnák, stb. Sokszor úgy érzem, megőrülök, ha nem lehet Trisztán a fiam. Hogyan győzzem meg a férjem? Esetleg várok más névjavaslatokat, ami hasonlóan férfias, gyönyörű, hátha beleszeretek.
2014. nov. 15. 17:48
 141/191 anonim ***** válasza:
85%

A Trisztán szép név, de így: Tristan - külföldön.


Add második névnek, elsőnek meg találj ki olyat, amivel normális élete lehet (nem cikizik szét).


Az Annabella is szép, és az Estella (de azt ugye tudod, hogy Esztella lehet mex, akkor inkább Eszter) sem rossz, de utóbbi nem itthon.

2014. nov. 16. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/191 anonim ***** válasza:
100%

Hát igen, erre mondják, hogy a tanultság (diploma) és az ész NEM járnak jegyben.


Az se semmi, hogy bevallod, a párválasztásban szerepet játszott a férjed neve. Ezt ő tudja? Mert a helyében itt dobnálak ki.


Én is szeretem a különleges neveket, de nem idiotizmusig vinni a dolgot.


Amúgy a Dönizben semmi emelkedett nincs, nekem előbb jut róla eszembe egy koszos-mosolygós cigánykislány, mint értelmiségi nő.

2014. nov. 16. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/191 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ő az a nagyságos asszony, akinek a férje az egyik kérdésben pszichológus, a másikban meg sebész, és ő az aki nem akarja beengedni a proli védőnőt a villájukba!

Nem is tudom van e egyáltalán elég színvonalas név ami felérhet az ő elit körébe! :D

2014. nov. 16. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/191 A kérdező kommentje:
Valaki írta a Viátor nevet. Ez nagyon tetszik nekünk, erős férfias személyiségre utal. Nekem egy harcos kepe ugrik be róla, így most ez a férjemnél is esélyes.
2014. nov. 16. 11:26
 145/191 A kérdező kommentje:
Tudja a férjem, hogy a neve is mérvadó volt. Nyilván, ha imre, akkor nem lesz a férjem.
2014. nov. 16. 11:27
 146/191 anonim ***** válasza:
100%
Csizmazia Vibrátor. Csodaszép.
2014. nov. 16. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/191 A kérdező kommentje:
Már ne haragudjatok, de a ti gyerekeiteket hogy hívják, ha minden nevet leszóltok?!
2014. nov. 16. 11:37
 148/191 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom, én ezt nem hiszem el hogy vannak ilyen emberek a földön.

Adott egy jóképű pasi, aki bemutatkozik hogy Imre, és te azzal a lendülettel már tovább is állsz? Hogy lehet valaki ilyen felszínes, és nagyképű? Te ezt tanultad az iskolában, hogy kell nagyképűnek lenni? Mire vagy olyan nagyképű, arra hogy juhász döniznek hívnak??? Mi értél már el az életedben?! Szerintem semmit, általában azok ilyen fellengzősek.

Szerencséd hogy találtál egy ekkora .... mint a férjed mert szerintem rajta kívül más téged nem viselne el, és kib.szna mint macskát szarni. Hogy lehet más emberek nevét lefikázni, hát ki vagy te?

2014. nov. 16. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/191 anonim ***** válasza:
100%

Az én lányaim Kinga Brigitta és Eszter Klára.

18 és 20 évesek, szeretik a nevüket, soha nem bántották őket miatta.


És nem szóltunk le mindent, te szóltál le mindent... mi csak arra próbáltunk figyelmeztetni, hogy a gyereked minek lesz kitéve, ha a hülye eszeddel ilyen nevet választasz neki. És a szánalmas butaságod miatt szórakozunk rajtad, mert lásd be, szánalmasn nagyképű és felsőbbrendű vagy. Vagy az akarsz lenni, csak nem igazán megy.

2014. nov. 16. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/191 anonim ***** válasza:
100%
Mi az hogy minden nevet leszólunk? Te akarsz hülye nevet adni a gyerekednek, és kérdezted a véleményünket, hát leírtuk.
2014. nov. 16. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!