Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen a babám neve?

Mi legyen a babám neve?

Figyelt kérdés
Semmi mást nem tudok elképzelni, csak a Trisztánt. A férjem hallani sem akar róla, szerinte csúfolnák, stb. Sokszor úgy érzem, megőrülök, ha nem lehet Trisztán a fiam. Hogyan győzzem meg a férjem? Esetleg várok más névjavaslatokat, ami hasonlóan férfias, gyönyörű, hátha beleszeretek.
2014. nov. 15. 17:48
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 11/191 anonim ***** válasza:
91%
És ha születik mellé egy lányod, akkor ő Izolda lesz?
2014. nov. 15. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/191 anonim ***** válasza:
90%
Minek kérdezgeted itt, már eldöntötted, neked tetszik, mindenki más véleményét lesz@rod itt is.
2014. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/191 anonim ***** válasza:
68%

Pedig nekem tetszik a Trisztán :) Különleges név.

Csizmadia Adrián

Csizmadia Dorián

Csizmadia Milán

Flórián, nekem meg ezek tetszenek.

Majd írd meg mi lett, jó egészséget, és sok boldogságot! :)

2014. nov. 15. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/191 A kérdező kommentje:
És mi? Egyébként a 39. héten vagyok, ha tegyük fel holnap megszülök, meddig maradhat névtelen a baba? Ugyanis most is az anyakönyvezhető neveket bújja a fêrjem, de nekem csak a Trisztán név a szerelmem.
2014. nov. 15. 18:06
 15/191 anonim ***** válasza:
88%

A gyerek kettőtöké, nem dönthetsz csak és kizárólag te róla.

Amúgy nagyon egyszerű ez. Adjatok neki egy normális nevet, ezt a szörnyűséget meg kapja második névnek. Így te is kiélheted magad, és a gyereknek is lesz esélye, plusz apa is boldog.

2014. nov. 15. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/191 A kérdező kommentje:
Azért kérdezgetek, mert hátha valaki mond egy olyan nevet, amibe belemegyek. Egyelőre ilyen nincs. A következő két gyermekem kislány lesz, nekik az Annabella és Estella nevet szeretném adni.
2014. nov. 15. 18:10
 17/191 anonim ***** válasza:
80%
"csak a Trisztán név a szerelmem" Ennél többet nem is kellene magadról írnod. Egy pszichológusnak aranybánya lennél.
2014. nov. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/191 anonim ***** válasza:
77%

Szerencsétlen gyerekeid...

Ugye tudod kérdező, hogy amit a szappanoperákban látsz az nem a valóság?

De amikor majd sírva mennek haza az oviból, mert a többi gyerek rajtuk fog élcelődni, na az a valóság lesz. És nem kell a duma, hogy bárkit lehet csúfolni.

Ráadásul a három közül egy sem illik a vezetéknévhez. Talán az utolsó.

Amúgy mi bajod azzal, hogy add második névnek?

2014. nov. 15. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/191 Hercegnő_: ) válasza:
82%
A Csizmadia Dávid is szép,vagy Ronald,Zsolt.
2014. nov. 15. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/191 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem meg inkább ezen a Csizmadián gondolkozzál, hogy ne ez legyen a vezetékneve a gyereknek, mert ha ilyen különleges neveket akarsz adni, azokhoz nem illik ez a név. Csizmadia, meg a brazil sorozatnevek. :D
2014. nov. 15. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!