Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyomat egyre jobban...

Menyasszonyomat egyre jobban zavarom mindenben úgy veszem észre. Már az apró dolgokért is rámszól. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostanában minden apró dologért kiborul és rámszól és csodálkozik ha felemelem a hangomat.Most már az is zavarja ha együtt tusolunk,érdekes eddig semmi problémája nem volt vele,meg hogy mindig együtt fekszünk le aludni.Meg hogy nem hagyok neki elég teret,nem az életben,hanem amikor itthon vagyunk ketten.Hogy mindent együtt kell csinálni,az valamiért így alakult ki,amikor hazajöttünk mindig együtt vacsoráztunk,majd szokásos rutin,wc,tusolás stb.Már azért is szólt hogy amikor wc-n van,akkor sem fogom be a szám.Tény sokat beszélek néha,de szeretek vele beszélgetni.De már az is baj volt nem egyszer,hogy minek mindig pont együtt kell lefeküdni aludni.Én így szoktam meg,ha éppen úgy van hogy mindegyikünk időben hazaér.Nem értem miért gond az hogy pl együtt vacsorázunk,vagy együtt tusolunk,ami nem igaz mert sokszor én már elöbb hazaérek és egyből megyek a tus alá.Az életben minden szabadságot meg kap tőlem,de otthon ez miért baj?
2014. okt. 16. 11:59
1 2 3
 21/30 A kérdező kommentje:

Na jó látom,itt a válaszok tényleg 2 táborra lehet bontani.Van aki azt mondja,tényleg nagyobb térre van szüksége,van aki azt mondja nem szeret már eléggé.Most szerintetek okosabb lettem?:)

Mert amúgy megkérdeztem hogy esetleg az van e hogy nem szeret,azt mondta hogy szeret,csak kicsit több térre van szüksége.Amit megértek,viszont azt nem hogy ez eddig miért nem zavarta és most hirtelen miért??

2014. okt. 16. 13:15
 22/30 anonim ***** válasza:
vmi változott benne, amit nem vall be
2014. okt. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/30 anonim ***** válasza:

Mióta vagytok együtt?

Ill. hány évesek vagytok? Az emberek változnak.


Amúgy nem értelek, megmondta mi a baja, te meg idejössz kérdezősködni, h tényleg az a baja? Szerinted honnan tudnánk? Csak találgatunk mi is.

Hagyj neki több teret, ahogy kérte és meglátod, megoldódik-e a dolog v van-e más is a háttérben.

2014. okt. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:

Azért van, ami sok. Pl. hogy amikor WC-n van, akkor sem fogod be a szád. Ezért én pl. üvöltenék és magamra zárnám az ajtót. Az együtt tusolás szerintem vagy az előjáték része, vagy semmi értelme.

Viszont szerintem az tök jó, hogy együtt fekszetek le, egymást szerető embereknél nem is tudom, ez hogy lehet probléma.


Szerintem egyszer kerek-perec kérdezz rá, hogy mi baja van veled, mitől változott meg. Ha a szemedbe néz és úgy válaszol, akkor őszinte volt a válasz. Ha kerüli a tekintetedet, akkor hazudik, és valami miatt nem akarja a kapcsolatot, vagy legalábbis elbizonytalanodott.

2014. okt. 16. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:

pasim olyan mint te

én meg imádok néha egyedül lenni, de ez az elejétől így van, meg is mondtam neki, hogy sajnálom, és idomultunk, több teret ad, én is kevesebbet vagyok egyedül


nem tudom hirtelen mi válthatta ki belőle

2014. okt. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

Nekem az a véleményem, hogy nem szeret már téged, kezd kiszeretni belőled. Azért nem értek egyet azzal, hogy neki egyszerűen több térre van szüksége, mert érdekes módon eddig nem volt több térre szüksége. Ha eddig szerette, hogy sokat beszélsz, és szeretett veled lenni, órákat dumálni, most meg ez hirtelen idegesíti, valószínűleg nem érez már úgy, mint kéne, azért mész az agyára.


Példaként: én a férjemmel 5 éve vagyok együtt, ebből 4 éve élünk együtt. Mi is mindig együtt vacsizunk, együtt fürdünk 90%-ban, és együtt fekszünk le aludni, sőt, előtte együtt filmezünk, és rengeteget dumálunk mindenféléről. Érdekes módon nálunk nem kezdett el hirtelen, évek után idegesíteni ez senkit, még mindig imádjuk. Ha engem hirtelen zavarna ez, amit egyébként mindig is imádtam, az valószínűleg az érzelmek kihűlése miatt lenne. Az előző kapcsolatomban így volt, pedig nem éltünk együtt, de még így is az agyamra ment, hogy minden nap hívott, és mikor találkoztunk, ölelgetni akart állandóan, meg járt a szája. Érdekes, előtte 5 évig ez nem volt gond, mert akkor még szerettem. Akkor kezdett zavarni, mikor már azon agyaltam, hogy be kéne fejezni, mert nem szeretem úgy.


Értem én azt, hogy van, akinek tér kell, és nem bírja az ilyen szintű együttlétet, szüksége van arra, hogy egyedül legyen, de aki ilyen, az elejétől kezdve ilyen, nem évek múltán kezdi el zavarni (mivel jegyesek, feltételezem együtt vannak 1-2 éve legalább). Szerintem a lány már nem úgy érez, ahogy kéne, és ez okozza a viselkedését. Lehet, hogy benne még nem is tudatosult, hogy ez van.

2014. okt. 16. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 anonim ***** válasza:

"Mostanában minden apró dologért kiborul és rámszól és csodálkozik ha felemelem a hangomat"


Ezt értsük úgy, hogy akkor is felemeled a hangod, ha elmondja, hogy kellene neki egy kicsit több tér, erre te felemeled a hangod, hogy már pedig együtt akarsz vele zuhanyozni? Vagy ő még fent maradna, és te felemeled a hangod, hogy már pedig most is egyszerre fekszünk le?

Kicsit fura ez nekem. Elmondta, hogy sok neki így, kicsit legyetek otthon is szabadabbak. Nem lehet, hogy nem változtattál semmit és azért szólogat be? Amire neked a hang felemelés a reakciód. Ha így van, akkor nem olyan meglepő, hogy egyre jobban zavarod.

Persze ezt csak kérdezem, nyilván előfordulhat, amit a többiek is írtak, hogy kiszeretett belőled, csak ez megütötte a szemem és elgondolkoztam egy ilyen szituáción.

2014. okt. 16. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/30 anonim ***** válasza:

Na, de nem csoda, hogy eddig kevésbé zavarta, most meg igen! Telik az idő, ami az elején még jópofa (együtt fürdés pl.), az egy idő után sok lesz.

A fagyi is jó az első három gombócig, de a 10. után már hányunk...

Nem kell ebbe többet belemagyarázni, ráadásul ő is ezt mondta: több térre van szüksége, és kész.

2014. okt. 16. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:
Baromira idegesítene, ha a férjem nem hagyna egyedül szarni se, se fürdöni és be nem állna a szája soha. Néha kell egy kis egyedüllét is.
2014. okt. 16. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 33/6 válasza:

Nem akarlak ijesztgetni, de ez a párkapcsolat lecsengése.

Az én nőm majd’ megfojtott a szerelmével évekig, aztán egyszercsak (közös gyerek születése után elég hamar) ezeket a tüneteket produkálta. Ez az elviselhetetlenségig is tud fokozódni, ne tégy úgy mint én, hogy évekre tönkreteszed a saját életedet a tovább-ragaszkodásoddal.

Válni is macera, és esetleg gyerekkel sokkal fájdalmasabb.

Tarts tőle távolságot te is, ne alázkodj meg. Ha udvarol neki vmi bájgúnár, hát hadd vigye, nyerjen meg ő egy ilyen “feleséget” - aki sosem lesz igazi társ.

(kivéve persze, ha te vagy overly attached boyfriend, de nem ilyennek hangzottál)

2018. szept. 30. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!