Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy ertessem meg anyammal,...

Hogy ertessem meg anyammal, hogy nemkem is meg van a sajat eletem es nem tudok mindig mindenben segiteni mint reg?

Figyelt kérdés
Mostansag eleg sok a munkam, reggel 5kor kelek minden nap, 1ig melo, aztan haza jovok itthon is vannak vendegeim (mukoromre) es a munkarol is haza hozok egy vagon papir munkat, leg tobbszor 11ig gepnel ulok (nem fa....k, munka), aztan reggel kezdodik minden ujra. Ha tudok vagy van idom segitek, de orulok ha le fekszek egy kicsit pihenni. a szuleim ki vannak akaddal e miatt, mert "semmit" nem segitek itthon. kerdem en mikor?
2013. okt. 3. 18:05
 1/8 anonim ***** válasza:
annyi pénzt nem hozz hogy lelépj?
2013. okt. 3. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Miben kellene pontosan segíteni?
2013. okt. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egyébként pénzzel támogatod őket? Ha igen, akkor szerintem nem lehet egy rossz szavuk sem.
2013. okt. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy Anyukád csak annyit kérne, hogy néha főzzél meg. Lehet, hogy nem is rosszindulatból, hanem mi lesz, ha tök egyedül leszel? Zsíros kenyéren élsz? Megesz a kosz? Mert most gondolom Anyukád vásárol/takarít/mos stb és csinál majdnem mindent, igaz?

Ha esetleg nem így van akkor meséld el légy szíves mit segítesz otthon? Csak azért, mert nem írtad.

Esetleg költözés?

25/N

2013. okt. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miket segítesz otthon? Segítesz valamit?
2013. okt. 3. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
"(nem fa....k, munka)" Mi az a fa...k?
2013. okt. 3. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Miket csinálsz otthon? A rezsibe beszállsz? Magad után rendet raksz, elmosogatsz, elpakoksz? Pontosan mi az, ami szerinted nagy elvárás?Edesanyád dolgozik?
2013. okt. 3. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Míg otthon voltam jó formán én vezettem a háztartást, mostam, fõztem, takaritottam és ezt az egész család után (rajtam kivül nègyen vannak). A rezsibe be szállok. Pontosabban anyámék nem fogadna el pénzt tõlem, de be vásárolok. A fa.....k allatt a facebook-ot értettem. És a segìtseg alatt pedig mindent amit eddig csináltam, de most nincs rá idôm
2013. okt. 6. 01:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!