Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyomat egyre jobban...

Menyasszonyomat egyre jobban zavarom mindenben úgy veszem észre. Már az apró dolgokért is rámszól. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostanában minden apró dologért kiborul és rámszól és csodálkozik ha felemelem a hangomat.Most már az is zavarja ha együtt tusolunk,érdekes eddig semmi problémája nem volt vele,meg hogy mindig együtt fekszünk le aludni.Meg hogy nem hagyok neki elég teret,nem az életben,hanem amikor itthon vagyunk ketten.Hogy mindent együtt kell csinálni,az valamiért így alakult ki,amikor hazajöttünk mindig együtt vacsoráztunk,majd szokásos rutin,wc,tusolás stb.Már azért is szólt hogy amikor wc-n van,akkor sem fogom be a szám.Tény sokat beszélek néha,de szeretek vele beszélgetni.De már az is baj volt nem egyszer,hogy minek mindig pont együtt kell lefeküdni aludni.Én így szoktam meg,ha éppen úgy van hogy mindegyikünk időben hazaér.Nem értem miért gond az hogy pl együtt vacsorázunk,vagy együtt tusolunk,ami nem igaz mert sokszor én már elöbb hazaérek és egyből megyek a tus alá.Az életben minden szabadságot meg kap tőlem,de otthon ez miért baj?
2014. okt. 16. 11:59
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
100%

Mondjuk én is megőrülnék, ha bárki, aki az életem szerelme is, ÁLLANDÓAN rajtam lógna. Kell a külön élet két felnőtt embernek, akármennyire is szeretik egymást.


29/N

2014. okt. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:

Mert nőből van. A világ legtökéletesebb pasija sem elég jó, mert akkor másra vágyik. Ha nem beszélgetnél vele, nem akarnál mindent együtt csinálni vele, akkor meg az lenne a baj. Ha figyelmes a pasi, akkor meg megfojtja. Női logika. :)


Ez a kép mindent elmond:

[link]

2014. okt. 16. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

mióta vagytok együtt?

eddig nem zavarta?

stressz? meló? más pasi?

2014. okt. 16. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

Csak kéreti magát.

Szakadj le róla kicsit, hogy aztán újra értékelni tudja majd a közös perceket.

2014. okt. 16. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

ma 12:13


Kicsit félre érted,egyáltalán nem lógok rajta egyfolytában.Amikor hazaérünk munkából,miért ne vacsorázhatnánk együtt pl?Én pl nem nézek nagyon tv-t,ő igen,addig amíg ő tv-zik,addig én gépezek mondjuk vagy elmegyek futni.

De ezek eddig miért nem zavarták?Kimondottan jó dolognak tartotta.ÉS NEM LÓGOK A NYAKÁN!



Egyébként azt kifelejtettem hogy hamarosan lehet hogy megyek külföldre pár hónapot dolgozni,lehet az váltja ki belőle ezt a reakciót?

2014. okt. 16. 12:19
 16/30 anonim ***** válasza:
90%

"minden apró dologért kiborul és rámszól"

Egy ilyen alkalommal, vedd a kabátod, és menj el. Egy panzióban kiveszel 2 napra egy szobát.

Ha kérdezi, mondd, hogy egyedül akarsz lenni.

És valóban: szükség lenne mindkettőtöknek 2-3 nap egyedüllét! ! Átgondolni, mit és hogyan. Érdemes lenne, sok veszekedésnek vennétek így elejét. Jó lenne a fenti módon: tehát nem megbeszélve, mert abból csak egy veszekedés lenne, és nem jutnátok előbbre. Sok sikert!

2014. okt. 16. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:

Uristen, igen valoszinu, megcsalt, megunt, szakitani akar. :D (be ne vedd!)

Nem! Szerintem itt szo sincs errol, csak az ember neha vagyik egy kis maganyra. Romantikus, aranyos srac vagy, az egyutt furdes nagyon cuki, de egy ido utan azert mar kenyelmetlen. Mar csak ha egyes testreszek tisztan tartasara gondolok. A beszelgetes is szuper, de egy hosszu nap itan az embernek nem mindig van kedve trecselni. Az egyutt alvas mas teszta. Problemat nem latok bele. Bar lehet , hogy O inkabb tv-t nezne, olvasna, vagy barmi mast csinalna.

Egy pici teret adjal neki, kulonben megfullad.

2014. okt. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 A kérdező kommentje:

ma 12:17


Nem eddig nem volt ez,eddig nem zavarta,mint írtam,örült is neki.

Stressz az nincs,hitel mentes lakásunk és autónk van.Nem csóriskodunk,tény nekem mostanában kevés a munkám.Azért is kell külföldre mennem,lehet az a gondolat váltja ezt ki belőle.

2014. okt. 16. 12:25
 19/30 anonim ***** válasza:

Hát, el kell, hogy keserítselek. Szerintem már nem tervez vele hosszú távra. Amikor ezek az "allergiás" jelek megjelennekm akkor az már a kapcsolat végét jelzi előre az egyik fél részéről.

Valószínűleg azért idegesíted, zavarod, mert elmúltal részérl az érzelmek, és nem is tervez tovább. Sajnálom :(

2014. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Mióta éltek együtt?


Vannak emberek, akiknek a párkapcsolatban is több térre van szüksége (én is közéjük tartozom) ill. ezt jelezte feléd a menyasszonyod is.


A férjem is egy irtó cuki, romantikus alkat, imádom, szeretem, de bevallom őszintén, amikor összeköltözésről volt szó, féltem, h sok lesz nekem. Ha nem is minden nap, de időnként szükségem van arra, hogy otthon egyedül legyek kicsit. Ez nálunk megoldott, mivel 90%-ban ő később ér haza.

Lehet, hogy nálatok is ennyi a probléma és nem kell mást látni a dolgok mögé.

Üljetek le, beszéljétek meg, hogy hogy lehetne ezen változtatni, mennyivel több térre van szüksége a menyasszonyodnak úgy, hogy az még neked is beleférjen és szívesen csinálsz és ne kelljen kényszer programokat kitalálni azért, hogy neki jó legyen.

2014. okt. 16. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!