Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menyasszonyomat egyre jobban...

Menyasszonyomat egyre jobban zavarom mindenben úgy veszem észre. Már az apró dolgokért is rámszól. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Mostanában minden apró dologért kiborul és rámszól és csodálkozik ha felemelem a hangomat.Most már az is zavarja ha együtt tusolunk,érdekes eddig semmi problémája nem volt vele,meg hogy mindig együtt fekszünk le aludni.Meg hogy nem hagyok neki elég teret,nem az életben,hanem amikor itthon vagyunk ketten.Hogy mindent együtt kell csinálni,az valamiért így alakult ki,amikor hazajöttünk mindig együtt vacsoráztunk,majd szokásos rutin,wc,tusolás stb.Már azért is szólt hogy amikor wc-n van,akkor sem fogom be a szám.Tény sokat beszélek néha,de szeretek vele beszélgetni.De már az is baj volt nem egyszer,hogy minek mindig pont együtt kell lefeküdni aludni.Én így szoktam meg,ha éppen úgy van hogy mindegyikünk időben hazaér.Nem értem miért gond az hogy pl együtt vacsorázunk,vagy együtt tusolunk,ami nem igaz mert sokszor én már elöbb hazaérek és egyből megyek a tus alá.Az életben minden szabadságot meg kap tőlem,de otthon ez miért baj?
2014. okt. 16. 11:59
1 2 3
 1/30 A kérdező kommentje:
Annyi még lemaradt hogy én nem az az ember vagyok,aki hazaesik,sz..rik,fürdik,tv-zik aztán semmi kommunikáció aztán alvás.Én mindig ha hazaérünk szeretek beszélgetni,elszívni ketten egy cigit,pénteken megbontani egy pohár bort,ketten beszélgetés közbe meginni,egy jó vacsora,tusolás együtt stb.
2014. okt. 16. 12:03
 2/30 anonim ***** válasza:
22%
Közeleg az esküvő, most már mennyasszonyként nyeregben érzi magát, kezdi kimutatni a valós énjét. Sajnos a nők egy része ilyen. Házasság után neked ebben a kapcsolatban kuss lesz a neved.
2014. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 anonim ***** válasza:
95%
Sok vagy neki a sok beszélgetéssel, teljesen megfojtod. Kicsit hagyd egyedül otthon is. Így nem sok jót jósolok nektek a házasságotokban.
2014. okt. 16. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
51%
Nem értem, mi baja a menyasszonyodnak. Én bármit megadnék egy hasonló vőlegényért. Próbáltál már beszélni vele? Lehet, hogy a munkahelyén nagyon sok stressz éri, ezért szeretne egy kicsit egyedül lenni.
2014. okt. 16. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
54%

Ohhh... pedig olyan aranyos, ahogyan ragaszkodsz hozzá :)

irigylem a lányt :)

2014. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
78%

Mióta van ez így? Úgy értem, változott valami mostanában?


"Közeleg az esküvő, most már mennyasszonyként nyeregben érzi magát, kezdi kimutatni a valós énjét."


Látom, sokat tudsz a nőkről, barátom :D.


"Én bármit megadnék egy hasonló vőlegényért."


Szerintem ő is így gondolta. Máshol a baj, ne légy naiv :).

2014. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
84%

Szerintem valami miatt gondolkozik a szakításon. Viszont ezt még magának sem meri elismerni, ezért benned keresi a hibát, hogy a végén miattad legyen az egész, ő ne legyen hibás a szakításban. Még az se biztos, hogy tudatosan teszi, egyszerűen az is lehet, hogy fél az elköteleződéstől, a véglegességtől, hogy a házasságban össze lesztek kötve, és hárítja ösztönösen, hogy az elbizonytalanodás az ő hibája lenne, ezért benned keresi az okot.


Mit tehetsz? Nem tudom, nőként mondom, hogy ha egy nő veszekedni akar, akkor fog is, akármit is csinálsz. Talán próbálj egy picit leszakadni róla, ha ő elmegy aludni, gépezz, olvasgass még egy kicsit, hogy érezze, nem akarsz a nyakán lógni. Azt megértem, hogy néha kell neki a magány, a magára fordított idő, mert nekem is kell. Ezt ki kell alakítanotok, meg kell találnotok a magány helyét, szerepét is a kapcsolatotokban. A közös vacsora jó dolog, de utána nem muszáj kézen foga átsétálni a nappaliba és együtt lenni egész este. Fogj néha egy könyvet, vonulj el, hogy ő is lehessen egy picit magában, csöndben, a gondolataival. Az emberek jó részének szüksége van erre.

2014. okt. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
83%

mert csak beszélsz, beszélsz,ráadásul jelentéktelen dolgokról és észre sem veszed, hogy folyamatosan ismételgeted magad


ezt az írásodból szűrtem le

2014. okt. 16. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:

Az esküvő még odébb van azért.Nem beszélek sokat,szoktam kérdezni tőle azért,de nem viszem túlzásba szerintem.

De eddig nem zavarta semmi a felsoroltak közül.Sőt!Ő mondta hogy milyen jó dolog hogy ennyit és ennyi mindenről tudunk beszélni és mindent megbeszélünk és végre egy ilyen embert talált.Akkor mi ez a hirtelen váltás?

2014. okt. 16. 12:11
 10/30 anonim ***** válasza:
A másik lehetőség, hogy megismert valakit, akit most a rózsaszín köd közepében tökéletesnek lát, benned meg egyre több vélt vagy valós hibát lát meg. Sajnos ez is egy lehetőség, de bízom benne, hogy csak a házasság ijesztette meg egy picit, és nincs nagyobb baj.
2014. okt. 16. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!