Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha osszekoltozes...

Mit tennetek ha osszekoltozes utan rajonnetek hogy a parotok ilyen igenytelen?

Figyelt kérdés
Par honapja tortent az osszekoltozes. No letere egy trehany tisztasagot egyaltalan nem szereto ember. Ha a ferfi nem takarit eszebe sincs hogy hetente tobbszor porszivozzon,torolgessen a munkajaba nincs koszonot pl. korbetorolgeti a poharakat, a ruhakat halmozza a fotelban,felmosaskor uszik a haz,fozes utan nem takaritja at a tuzhelyt hanem olajosan hagyja.A ferfi tobb hazimunkat elvegez igenyesebben kitakarit mint a no. Volt olyan amikor ket hetig sem takaritott ki direkt nem szolt neki a ferfi.Elnetek ilyen novel aki ennyire trehany,koszos? Mig nem eltek egyutt az anyja mindent megcsinalt igy nem tunt fel.
2014. okt. 12. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 61/63 anonim ***** válasza:
100%
Tudod, az ilyen igénytelen koszfánik meg azzal nyugtatják magukat, hogy persze, de azok, akik szeretnek takarítani, biztos hülyék meg nincs humorérzékük.El kell, hogy keserítselek, de sajna nincs így :-)))
2014. okt. 14. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/63 anonim ***** válasza:
0%
tényleg a férjed vasalja az ingeit?én a helyedben nem dicsekednék ezzel.lehet,h számodra szolgalelkűség az,hogy én szívesen megcsinálom neki ezeket a dolgokat,de az a helyzet,hogy én nagyon szeretem őt és örömet okoz,ha szép tiszta ruhában jár és tiszta ágyban alszik.és nem,nem szedetem vele össze a szennyes bugyijaimat,ugyanis szeretnék vonzó nő maradni a szemében, több év után is.
2014. okt. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/63 anonim ***** válasza:
78%

Pontosan, én nem tartanám vonzónak a férjemet, ha nekem kéne vasalnom az ingeit. Sőt, jobbat mondok: nekem nem is volt vasalóm soha, amikor összeköltöztünk, ő hozta a sajátját. Szeretem, hogy szép ruhában jár, és szeretem, hogy saját igénye van rá, nem pedig felöltöztetem, mint egy fogyatékost.


Egyikünk sem dobálja szét a ruháit, egyikünknek sem kell pakolnia a másik után. Én azt kérdeztem tőled, miben más az, ha te szeded fel utána a koszos alsót, mint hogy ő utánad? Az egy dolog, hogy ne ábránduljon ki belőled, ez oké, de én tuti kiábrándulnék a férjemből, ha azt nem tudná megcsinálni, amit jobb helyeken egy ötéves szó nélkül megcsinál.

2014. okt. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!