Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha osszekoltozes...

Mit tennetek ha osszekoltozes utan rajonnetek hogy a parotok ilyen igenytelen?

Figyelt kérdés
Par honapja tortent az osszekoltozes. No letere egy trehany tisztasagot egyaltalan nem szereto ember. Ha a ferfi nem takarit eszebe sincs hogy hetente tobbszor porszivozzon,torolgessen a munkajaba nincs koszonot pl. korbetorolgeti a poharakat, a ruhakat halmozza a fotelban,felmosaskor uszik a haz,fozes utan nem takaritja at a tuzhelyt hanem olajosan hagyja.A ferfi tobb hazimunkat elvegez igenyesebben kitakarit mint a no. Volt olyan amikor ket hetig sem takaritott ki direkt nem szolt neki a ferfi.Elnetek ilyen novel aki ennyire trehany,koszos? Mig nem eltek egyutt az anyja mindent megcsinalt igy nem tunt fel.
2014. okt. 12. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 31/63 anonim ***** válasza:
97%

Hát 25-ös, jót nevettem azon amit írtál :-)

Úgy látszik beletrafáltunk,néztem is a pontozást, pedig én írtam hogy napi 3x porszívózom, szóval a vélt igénytelenség nem lehet ok. 23-as vagyok.

Na, akkor leírom amit gondolok.

A felnőtt embereknek, és tökmindegy nő vagy férfi, úgy gondolom az kéne hogy alap legyen, hogy saját maga alá ne piszkítson, maga után takarítson fel, és ne azt várja hogy majd a másik, illetve ha mindig rohan, feledékeny, akkor ne sértődjön meg ha szólnak neki, és amint módja van csinálja meg a takarítást maga után, nem azt várni hogy majd a másik. Ha az egész lakás koszos, akkor leülni, megbeszélni hogy akkor szombaton takarítunk, ki mit csinál. A férjem kérés nélkül mosogat, takarít, és másképp csinálja mint én, de visszafogom magam, nem kötök olyanokba, minthogy hogy törölgeti a poharakat, inkább még egyszer elmosom, de nem kezdek vitázni vele, hogy ezt nem úgy kell, és azt sme mondom, hogy inkább megcsinálom mert inkább munkát csinál mint rendet.Mindenkinek más a rend, el kell fogadni hogy más másként csinálja, más nem akad ki a fotelba hányt ruháktól, az olajos sütőtől, máshogy mos fel pl. Nyilván a kedves mama patikára tanította a fiát, tehát igényesebbnek is gondolja amit a fia csinál, holott attól még simán beleférhet a tisztaság kategóriába más felfogása szerint. Tolerancia, mert a lány eddig az anyjával élt, ez az első háztartása, tanulni kell még, nagy váltás az önálló élet a mamahotel után, és nyilván a lány gaz anyja is trehány lehet csakis.

Tolerancia, és türelem, de legfőképp mindenik törődjön a maga dolgával, miért azzal kell törődni hogy más mit , hol ront el szerintünk, holott az érintetteknél marhára nem számít hogy szerintünk ők elrontották.Lehet ez fáj, nem? Ha nem lenne ez, akkor máson lehetne bosszankodni.

2014. okt. 12. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/63 anonim ***** válasza:
90%

31-es vagyok.


Jesszusom! Mi az hogy női meg férfi munka?

Nincs olyan, főleg azután, hogy a nőkről százféle módon húzzák le a bőrt, mert nevelje a gyereket, de jól nevelje, tartson ő rendet otthon mert ő a nő, de menjen dolgozni is, ott is legyen jó,mindezt persze kevesebb fiuért mint a férfi de legyen vacsora is, meg apával meg legyen gésa, türelmes , megértő, mert az otthon meleg, és még szépnek találná a nagymellű titkárnőt. Maradjon ki a munkából ha feszt beteg a gyerek mert ő a nő, és az anyagi hátrányokon kívül még hallgassa azt is hogy női meg férfi munka, meg hasonló soviniszta dumákat! Ha meg kikéri magának akkor hisztériázik, és jönnek azzal hogy a nő nem tud fát vágni. Már aki. Mert gyengébb, biológiai okai is vannak, de ezen az alapon a férfi sem tud szülni, ez mikor volt ok a férfi gyalázására? Soha a büdös életben nem fog ez változni, ha a mostani fiús anyák nem nevelik a gyerekeikbe, hogy nincs férfi meg női munka persze ez a probléma egyik jelképe csak!

2014. okt. 12. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/63 anonim ***** válasza:
Illetve a 20-as, és a 31-es is én vagyok.
2014. okt. 12. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/63 anonim ***** válasza:
90%

"Szerintem halál égő, amikor a férfinak kell a nőt figyelmeztetni, hogy kupi van a lakásban."


Mindketten EMBEREK, miért égő? Vagy valamilyen korreláció a punci léte és a rendre való igény közt? Én nő vagyok, utálok rendet rakni, de muszáj. A férfinak is muszáj, mert felnőtt és nem vagyok az anyukája. Miért gáz, ha a nő az igénytelenebb?

2014. okt. 12. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/63 anonim ***** válasza:
5%
Ez még nem vàltoztat a tényen,hogy az igénytelen nők,akik várják,h a férjük tegyen rendet, rendkívül gázok.a kérdező leírásábol ítélve az ő neje is ilyen típus.amúgy meg felesleges vitatkozni erről,ha neked ez a normális,úgyse győzlek meg az ellenkezőjéről.persze, tartsa rendben a férfi a háztartást,szüljön a nővel,asszisztáljon hozzá,hogy a nő szülés után duplájára hízik,sőt zabáltassa még jobban, és persze emelje piedesztálra a Htb-ket.tapasztalaim szerint a gyk-zó nők nagy részének ilyen az eszményi férfi képe manapság.
2014. okt. 12. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/63 anonim ***** válasza:
87%

De ha a férj lenne lusta és a nő csinálna mindent, az mindjárt más lenne ugye?


Egyébként azt írta a kérdező, hogy nem takarít és törölget heti TÖBBSZÖR, tehát feltételezem egyszer igen. Plusz főzni ő szokott. Ilyen feltételek mellett szerintem a mosást és a 2. takarítást bevállalhatja a férfi.


A dolgok helyrerakásán, tűzhely azonnali letörlésén pedig csak meg kell egyezni.

2014. okt. 12. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/63 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező, őszintén szólva örülnék, ha ilyen "igénytelen" lenne, és nem hozzád hasonló rendmániás...
2014. okt. 12. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/63 anonim ***** válasza:
83%

Uuuuuuuu 35-ös, mivan, ma korán bezárták a téeszt, hogy itt trollkodsz? :D Micsoda nevetséges vagy. Abszolút nem fog téged senki sem arra kérni, hogy miután a gyerekedet 9 hónapig a testében hordja majd megszuli, asszisztálj ahhoz, hogy esetleg felszed EGY ÚJ EMBER TEREMTÉSE SORÁN! De! akkor nagyon remélem, hogy rajtad a halálod napjáig egy deka zsír nem lesz ugye?!


Ez a férfi női szerep baromság meg olyan idejétmúlt már. Mikor fogjátok fel fiúk?

Attól mert valakinek vaginája van, attól még nincs születésénél fogva belekódolva, hogy másodállásban takarítónő. Uuuuuuristen....

2014. okt. 13. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/63 anonim ***** válasza:
36%
Hm... En naponta porszivozok, felmosot a konyhát, az étkezot es a furdoszobat. A tűzhelyet is lemosom minden fozes utan.....
2014. okt. 13. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/63 anonim ***** válasza:
24%

Hosszútávon nem. Sőt, a férfiak legtöbbje nem élne. Mostanában nagyon sok ismerősöm panaszkodik, hogy az ara, nem csinál semmit otthon. Nem takarít, nem főz, lusta, igénytelen. Mind szakítani akar.

Én heti 2x porszívózok, heti 2x portörlés, heti 2x söprök-felmosok, minden nap mosogatok, minden nap főzök, minden nap lemosom a gáztűzhelyt, 2 hetente ágyneműt cserélek, minden nap összeszedem-kidobom a szemetet..stb. És ennyi kell! El sem tudom képzelni, hogy havi 1 felmosás...vagy 3 heti 1x porszívózás elég lenne...max akkor, ha sosem vagyunk itthon. :D

2014. okt. 13. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!