Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha osszekoltozes...

Mit tennetek ha osszekoltozes utan rajonnetek hogy a parotok ilyen igenytelen?

Figyelt kérdés
Par honapja tortent az osszekoltozes. No letere egy trehany tisztasagot egyaltalan nem szereto ember. Ha a ferfi nem takarit eszebe sincs hogy hetente tobbszor porszivozzon,torolgessen a munkajaba nincs koszonot pl. korbetorolgeti a poharakat, a ruhakat halmozza a fotelban,felmosaskor uszik a haz,fozes utan nem takaritja at a tuzhelyt hanem olajosan hagyja.A ferfi tobb hazimunkat elvegez igenyesebben kitakarit mint a no. Volt olyan amikor ket hetig sem takaritott ki direkt nem szolt neki a ferfi.Elnetek ilyen novel aki ennyire trehany,koszos? Mig nem eltek egyutt az anyja mindent megcsinalt igy nem tunt fel.
2014. okt. 12. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
25%
UTolsónak igaza van.sajnos ez megmérgezi a kapcsolatot mert màsok az igényeitek a tisztasàggal kapcsolatban.és nem,nem normàlis hogy a férfi az igényesebb és ö takarít többet.viszont egy lusta nőt úgysem fogsz rávenni,hogy takarítson úgyhogy sztem hagyjad,hadd üljön a retekben és keress egy normális igényes nőt. 28/N
2014. okt. 13. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
78%

"nem normàlis hogy a férfi az igényesebb és ö takarít többet"


Miért? Normális, logikus érveket.

2014. okt. 13. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
0%
A múltkor volt itt egy kérdés, hogy ki mit talál undorítónak a párja(férfiak) szokásai között.Volt ott minden, here- és seggvakargatás, kéz utána való megszagolása, orrtúrás és fika szanaszét pöckölése a lakásban,fingástól kezdve böfögés, büdös zoknik széthajigálása a lakásban, és társaik.Laktam már több férfival is együtt, és ezek a dolgok sajnos a legtöbb férfira jellemzőek, de azért nőkre jobb esetben nem.És azt hiszem, hogy ezzel már meg is válaszoltam a kérdésedet.
2014. okt. 13. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
8%
Tudod, az a baj, hogyha neked ezt értelmes, logikus érvekkel kell alátámasztani, hogy miért igényesebbek a nők, akkor ott veled is lehet némi probléma.Én nem díjaznám, hogyha a férjemnek esetleg az én szennyes bugyijaimat, büdös zoknijaimat kéne összeszedegetnie, vészhelyzet esetén lehet ilyen, de ne ez legyen már a normális.Plusz leégne a képemről a bőr, ha mondjuk magának kéne az ingjeit vasalnia.És még egyszer mondom, nem arról van szó, hogy ne segítsen semmit, persze vegye ki ő is a részét a háztartásból.De nehogy már itt a kérdezőt b...sztassátok, hogy nem csinálja meg azt a munkát, amit a nő simán el tudna végezni, és az ő dolga is lenne.
2014. okt. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
11%
Egyébként, megnyugtatlak titeket, kedves igénytelen nők, hogy férfiakból sokkal kevesebb van, mint nőből, így jó eséllyel találhattok valakit, akit nem zavar, hogy nem szerettek takarítani.Csak vannak olyan férfiak is, például a kérdező, akik szeretik az igényes, csinos, tiptop nőket, akik rendben tartják magukat és a lakást, és nem vevők a lomposságra, koszra.Sőt elárulom, a legtöbb férfi ezeket szereti, csak ugye anyuci mellett k.ss van, és azt kell szeretnie, amit kap.
2014. okt. 13. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:
51%
Bocs, de neked ehhez SEMMI KÖZÖD! A pasi meg a nő lerendezik, te ne szólj bele!
2014. okt. 13. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
13%

Meglepődtem, hogy néhol csak heti 1szer porszívóznak :O

Én nem vagyok se trehány nő, sem tisztaság/takarítás másniás nő, csak egy átlagos rendet szerető háztartást vezető nő. Nálunk heti 1 porszívózás kevés. Az egész lakás 52m2, én söprögetés helyett is általában porszívózok, és elég sok kosz összegyűlik a porzsákban egy héten...

Port törölni heti 1szer szoktam, és feltörölni is.


Szerintem nem nő az olyan, aki trehány és maga után sem tud összepakolni. Ezt a pasasnak kell mérlegelni, hogy van e gusztusa egy ilyen lányhoz, de figyelembe kell venni hogy egy ilyen nő később hogy nevel gyereket? Az után sem fog összepakolni? Milyen példát mutat majd annak a gyereknek...stb.

2014. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is volt ilyen párom, de én dobtam, mert nem bírtam az igénytelenségét. Annyi, hogy ő nem olajozta össze a tűzhelyet, mert főzni nem főzött sosem.

Bár nálunk én vagyok a nő, de nem bírom a herevakargató, böfögő pasikat, akik szerint a nő dolga körülöttük ugrálni.

Marha nagyon tévednek.

Magamra szívesen megcsinálok azóta is mindent, de ide még egyszer nem költözik be egy igénytelen malac.

Dolgozok, eltartom magam, nem látom be, hogy miért lenne az én dolgom egy másik ember kiszolgálása. Annyira egy farok sem lehet fontos.

2014. okt. 13. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:

"Én nem vagyok se trehány nő, sem tisztaság/takarítás másniás nő, csak egy átlagos rendet szerető háztartást vezető nő. Nálunk heti 1 porszívózás kevés. Az egész lakás 52m2, én söprögetés helyett is általában porszívózok, és elég sok kosz összegyűlik a porzsákban egy héten...

Port törölni heti 1szer szoktam, és feltörölni is."


Abba már belegondoltál esetleg, hogy a szigetelésen, és a lakóhelyen sok múlik? Éltem Pesten, panelban, ott annyi por, kosz száll a levegőben hogy heti 3 porszívózással is mocskosnak éreztem mindent. A modernebb nyílászárók sok por bejutását megakadályozzák emellett.


Egy új építésű családi házban élünk, csendes, rendezett helyen, heti 1 porszívózás és utána felmosás maximálisan elég.

2014. okt. 13. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
81%

Nekem akkor égne a képemről a bőr, ha nekem kellene vasalnom az ingeit, mert nem képes rá.


És az ő szennyes alsója mitől különb az enyémtől? Az nem gáz, ha nekem kell összeszedni az övét? Miért?

2014. okt. 13. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!