Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha osszekoltozes...

Mit tennetek ha osszekoltozes utan rajonnetek hogy a parotok ilyen igenytelen?

Figyelt kérdés
Par honapja tortent az osszekoltozes. No letere egy trehany tisztasagot egyaltalan nem szereto ember. Ha a ferfi nem takarit eszebe sincs hogy hetente tobbszor porszivozzon,torolgessen a munkajaba nincs koszonot pl. korbetorolgeti a poharakat, a ruhakat halmozza a fotelban,felmosaskor uszik a haz,fozes utan nem takaritja at a tuzhelyt hanem olajosan hagyja.A ferfi tobb hazimunkat elvegez igenyesebben kitakarit mint a no. Volt olyan amikor ket hetig sem takaritott ki direkt nem szolt neki a ferfi.Elnetek ilyen novel aki ennyire trehany,koszos? Mig nem eltek egyutt az anyja mindent megcsinalt igy nem tunt fel.
2014. okt. 12. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 21/63 anonim ***** válasza:
20%
Soha nem elnek olyan emberrel akinek ennyire nincs igenye a tisztasagra,rendre.
2014. okt. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/63 anonim ***** válasza:
96%
Eleve ha mindketten dolgoznak és a nő főz, egyértelmű, hogy a férfi nyugodtan megteheti, hogy akkor ő letakarítja a tűzhelyet és elmosogat. A többi házimunkát is fel kell osztani, és ha a nő hajlamos elfelejtkezni róla, akkor lehet neki szólni
2014. okt. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/63 anonim ***** válasza:
62%
Én naponta 3x porszívózom, hetente 2 x törlök fel, és a vécé, fürdő is 1-2x kitakarítom hetnte. Viszont van 3 kicsi gyerekem, a legkisebb másfél éves, a nagyobbak sem tudnak még úgy enni, hogy semmi morzsa ne legyen a földön, ne rohanjon be az egyik cipővel míg amásikat öltöztetem, ne ejtene le a kicsi a földre valamit a kajából, ne fogdossák össze a vécét, mert ugye szobatisztasághoz is szoktatni kell. Ha nem porszívózom fel a morzsákat, jönnek a hangyák, és a hétfőn leejtett sült hús helye a padlón igencsak szagos lenne ha csak vasárnap mosnám fel...plusz, többet is vagyunk otthon, egy szó mint száz, van mikor az alapvető higiénia kívánja meg a gyakori takarítást. Viszont az ablakot 8 hónapja nem mostam le, apolcokat vagy 2 hónapja nem töröltem le, a gyerekek játékait sem törölgetem domesztosszal, és simán hagyom hogy ami nem zsíros, nedves kaja azt a földről megegyék. Szóval minden viszonylagos, és ebben az esetben nem tudok igazán mit mondani addig míg ki nem derül ki a kérdező. Anyós, rokon ? Illetve anyós rokona :D Mert akkor más a leányzó fekvése , ha pl csak Béla az a legjobb haver, vagy szomszéd néni...
2014. okt. 12. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/63 anonim ***** válasza:
Mindenkinek más az ingerküszöbe a tisztaságot illetően. Az ha két nagyon különböző ember akar együtt élni hosszú távon soha nem szerencsés, általában a tisztaságmániásabbnak agyára megy a másik trehánysága amit ő észre se vesz. Kérdés, hogy ebben az esetben a férfi mennyire tudja ezt hosszú távon tolerálni, mert a párkapcsolatok jelentős része ilyen és ehhez hasonló apróságok miatt megy szét.
2014. okt. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/63 anonim ***** válasza:
58%
na, anyósnak nem tetszik menyének a takarítási módszer...
2014. okt. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/63 anonim ***** válasza:
10%
Ti normálisak vagytok??Ez hihetetlen, bakker :-))) Nehogy már a kérdező legyen sz.r, amiért a felesége egy lusta, igénytelen disznó!!Szerintem halál égő, amikor a férfinak kell a nőt figyelmeztetni, hogy kupi van a lakásban.Leégne a pofámról a bőr, ha a férjem többet takarítana mint én...Kérdező, sajnos, ha nem változik a helyzet, ez válóok!ugyanis aki nem igénytelen, azt zavarja, ha a mocsokban kell ülni, és hosszútávon nem fogod úgysem elviselni.persze, be lehet fogni a szádat, de minek pazarold az idődet olyanra, akinek mások az elvárásai, mint neked?Ez a nagy büdös helyzet!!(Lehet lepontozni...mínusz 150-re!!) 28/N
2014. okt. 12. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/63 anonim ***** válasza:
14%

Jé, végre egy jó válasz, #26, végigolvasgatva az egészet.

De azért voltak olyan agyament válaszok főleg, mert gyanítom, dög lusta nők vannak itt zömében a GYK-nál, most is pl ahelyett, hogy rendet raknának, itt lógnak.

Gondolom ettől meg nyílik ki a bicska a zsebükben...

Helyes, kapjanak csak agyvérzést, nem kár az ilyenekért.

Én is utálom a dög lusta nőket, a nővérem is ilyen volt, szegény jóanyám megcsinált helyette mindent.

Általában a halál lusta emberek akarnak a másikkal megcsináltatni mindent, általános tapasztalat, ha meg nekik valamit kell tenni, elkezdenek hőbörögni.

2014. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/63 anonim ***** válasza:
91%
De nem értem, miért felháborító, ha a férfi takarít többet, mint a nő.
2014. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/63 anonim ***** válasza:
1%
Ma 21:56-al teljesen egyetértek!!és h miért gáz?mert a nő se megy ki a férfi helyett fát vágni,ha a férfi megteheti.mert a rendrakás női munka!ezzel nem azt akarom mondani,hogy soha ne segítsen,vagy ne vegye a kezébe a porszívót,de számomra nagyon furcsa amikor egy férfinak kell arról gondoskodni,h otthon tisztaság legyen.de persze lehet,h én vagyok túl konzervatív.
2014. okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/63 anonim ***** válasza:
93%
És egy tömblakásban mikor kell fát vágni?:)
2014. okt. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!