Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennetek ha osszekoltozes...

Mit tennetek ha osszekoltozes utan rajonnetek hogy a parotok ilyen igenytelen?

Figyelt kérdés
Par honapja tortent az osszekoltozes. No letere egy trehany tisztasagot egyaltalan nem szereto ember. Ha a ferfi nem takarit eszebe sincs hogy hetente tobbszor porszivozzon,torolgessen a munkajaba nincs koszonot pl. korbetorolgeti a poharakat, a ruhakat halmozza a fotelban,felmosaskor uszik a haz,fozes utan nem takaritja at a tuzhelyt hanem olajosan hagyja.A ferfi tobb hazimunkat elvegez igenyesebben kitakarit mint a no. Volt olyan amikor ket hetig sem takaritott ki direkt nem szolt neki a ferfi.Elnetek ilyen novel aki ennyire trehany,koszos? Mig nem eltek egyutt az anyja mindent megcsinalt igy nem tunt fel.
2014. okt. 12. 20:35
1 2 3 4 5 6 7
 1/63 anonim ***** válasza:
98%
Trehányul végzi a munkát az tény, de hogy veled is probléma van, ha hetente ezerszer porszívózol, az is biztos. Egyébként meg az ilyen nem fog megváltozni.
2014. okt. 12. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/63 A kérdező kommentje:
Hetente ketszer szukseges takaritani.
2014. okt. 12. 20:42
 3/63 anonim ***** válasza:
93%

Miért, hetente hányszor kéne porszívozni?

És ki vagy te a történetben, csak nem a drága jó anyós?:)

2014. okt. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/63 anonim ***** válasza:
94%

Nem...

De iylen emberrel sem mint te...

Nálnuk sincs idő heti több porszívőzásra.. Kinyirnának a szomszédok, ha abban az időben tennénk, amikor itthon vagyunk, amikor meg nem vagyunk nincs aki megcsinálja ;)


A férjem nálunk s pedánsabb amugy, s mindg az végez több házimunkát, akinek több az ideje, és kapacitása..sőt a fjem többet vegez, ha velegondolok, mert én többször főzök...


Teht mindkettőtökkel van baj..de együtt tuti rosszak vagytok, hosszútávon kikészítitek egymást

2014. okt. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/63 anonim ***** válasza:
Nem.
2014. okt. 12. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/63 anonim ***** válasza:
3%
Egy felnőtt nőnél ha ilyen van, az sosem lesz tiszta, azt mindig a mocsokból kell kimosnia a takaritónőnek.
2014. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/63 anonim ***** válasza:
44%
mi kb havonta mossuk a tűzhelyet,kéthetente porszívózunk,2-3 havonta törölgetünk,havonta mosunk fel...és szerintem ez nem számít nagy trehányságnak...
2014. okt. 12. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/63 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy olvassátok ezt a történetet, hogy a férfi-nő szavakat fölcserélitek, akkor máris nem olyan fölháborító ugye? Akkor már csak apróság az egész, fölösleges miatta a hiszti...

Amúgy nyilván 2 lehetőség van. Vagy elhagyja vagy nem. Én pl tudom, hogy a tárgyak szabadságra vágynak és nem kapok agyvérzést, ha meglátok két porszemet. Szóval valószínűleg nem tenném. Nem is értem, hogy bír valaki heti többször kitakarítani.

2014. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/63 anonim ***** válasza:
100%
Miert szükseges hetente 2szer takaritani?????Mi reggeltöl-estig dolgozunk,1szer 1heten van porszivozas,felmosas.Ettöl meg nem elünk szemetdombon.
2014. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/63 anonim ***** válasza:
89%
Veled is súlyos problémák vannak. Heti többszöri porszívózás? Jesszusom. Akinek több ideje van,az csinálja.
2014. okt. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!