Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Igaza van az anyosmnak?

Igaza van az anyosmnak?

Figyelt kérdés

A pàrom eléggé kicsapongo életet.

Nincs àllando munkahelye de ha bejön valami nem tud sporolni mulatni megy iszik drogozik is.

Két gyermekem van tőle. Kicsik 3 és 2éves.

Sosincs ithon semmi kaja mult héten mindennap 1000 ft mentem a boltba.

Hétvégén adott nekem 40.000 ft eltünt a kocsmába nem jött haza majd betépve ittasan ugy jött haza hogy semmi pénze nem maradt.

Semmi nem volt ithon üres hütő tisztasági szerek pelenka stb.

Elmentem a boltba és otthagytam majdnem 20.000 ft.

Majd viszzakért 10.000.

4 vagyunk mindennap fözők mert elvàrja.

Az anyosom azt mondta hogy sokat költöttem mert egy hét alatt elment nekem 30.000ft.

Persze a fiát nem védte mert ő meg elmulatta.

Mit gondoltok? Tudom màr Rég elkellet volna hagynom


2014. aug. 21. 21:02
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Hozzàteszem még én érzem magam kellemetlenül. Butaságot nem vettem
2014. aug. 21. 21:03
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Mikor adod be a válópert?
2014. aug. 21. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
83%
Szegény, szerencsétlen kisgyerekek. :( Téged nem sajnállak, mert te a magad életét úgy tolod el, ahogy akarod, de ők ártatlanok, nem kérték, hogy ilyen környezetben éljenek...
2014. aug. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ilyen embernek miért kellet gyerekeket szülni?


Miért nem hagyod ott és költözöl el a gyerekkekkel?


Ha kapták 40ezret kajára, akkor miért adsz vissza ebböl 10-et?


Anyósod honnan tudja, hogy mennyit költesz?

2014. aug. 21. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Jó tudom persze. A francba màr. Inkább ne legyen mit enniük. Sehová nem tudok menni. Induljak a nagyvilàgba?
2014. aug. 21. 21:19
 6/19 anonim ***** válasza:
91%
Vegyél ki albérletet.
2014. aug. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Azért adtam mert nem tudott volna elmenni dolgozni. Az anyos kérdez nem hazudok mert akkor leszidja a fiàt hogy mit képzel hogy nem ad rendesen.

Szóval utàna mindenkitől halgatok.

Volt màr pl. Rà

2014. aug. 21. 21:21
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Baeadod a válópert (már amennyiben házasok vagytok), keresel munkát, albérletet és elköltözöl a gyerekekkel.


Az meg nem értem, miért lenne NEKED gond, ha anyós leszidja a párodat, hogy nem ad rendesen haza pénzt, hanem inkább elissza.

2014. aug. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%
nem koltottel sokat. de sajnos nalatok nem ott kezdodik a problema h te mennyit hagysz a boltban egy vasarlas alkalmaval... tudom, h nehez mozdulni, de ha minden igy marad, ahogy van, ezzel tonkreteszed a sajat es a gyerekeid eletet is. milyen peldat latnak majd a reszeges, drogos apjuktol...
2014. aug. 21. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Miért vagy ezzel a köcsöggel? Azt ne mond, hogy szeretetből! Hogy nőnek fel a kicsik? Folyamatosan nélkülözve mindent (a kajától kezdve a biztonságon át szeretetig), és milyen példát látnak az iszákos, drogos apjuktól? Anyósnak meg mi köze ahhoz, hogy mennyi pénzt hagytál a boltban? Sürgősen tegyél rendet a saját fejedben is, állíts fel egy fontossági sorrendet, keress munkát és mielőbb szabadulj meg attól a gyökértől, akinek szülted szerencsétlen gyerekeket.
2014. aug. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!