Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukám csúnyán összeveszett a...

Apukám csúnyán összeveszett a párommal. Kinek van igaza?

Figyelt kérdés

A párom külföldön dolgozott, de mikor hazajött, nem hívták vissza dolgozni, mármint külföldre, így a kint megkeresett pénzből élt. Január vége óta dolgozik. Közben úgy volt, hogy az albérletet fel fogja mondani, ezért én hazaköltöztem, és úgy volt megbeszélve, hogy jön ő is a szüleimhez. Közben lett munkája, de januárban csak 3 napot dolgozott, ezért abból nem tudott fizetni semmit, csak a buszjegyet, hogy munkába járjon. Hétfőn kap fizetést.

Az elmúlt egy hónapban csak fürdeni járt az albérletbe, itt aludtunk a szüleimnél, és itt is ettünk. Meg volt beszélve hogy fizu után azonnal kifizeti utólag a kaját, meg beszáll a költségekbe. (napi 2 tányér kaja, + 5 zsemle amit vitt a m.helyére).

Apukám tegnap nekiesett, hogy ő nem fogja tovább eltartani, költözzön haza, és ha együtt akarunk lenni majd én átmegyek, ő ide többet ne jöjjön át.

Pedig a párom minden nap besegített a házimunkába. Elmosogattunk, kitakarítottuk a fürdőt, konyhát, napi 2x felmostunk, levittük a szemetet stb. Amikor kellett segítettünk főzni is. (alap, hogy rendben tartottuk azt a szobát ahol aludtunk)

Apukám azt is mondta, hogy a párom miatt az elmúlt időben 80 E ft-s adósságuk keletkezett. (Nem értem hogyan, mikor nem vettek neki a kaján kivül semmit).

Én eddig suliba jártam, voltak alkalmi munkáim (takarítás), az ebből származó pénz nagy részét a szüleimnek adtam. (Bérletet vettem belőle, meg 1 cipőt)

Most munkát keresek, a takarítást csinálom hétvégenként de ez csak 15-20 E ft.


Összevesztem apámmal, mert szerintem ezt a 3 napot még kibírták volna, hogy itt van a párom, és napi 1-1 tállal több étel fogy. Annyira azért nem vagyunk szegények, hogy hiányozzon az a tál kaja.


2014. márc. 7. 10:36
 1/7 anonim ***** válasza:
45%

Mi ebben a kerdes?

Termeszetesen nincs igaza az apadnak.

Nem kell, hogy eltartsa a parodat, de ezt nem igy kell lekommunikalni.

2014. márc. 7. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem tartott el senki senkit, csak megelőlegezték neki a kaját, amit egyébként hétfőn ki fog fizetni.
2014. márc. 7. 10:46
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

80ezer akkor se ment volna el párodra,ha minden nap kaviáros szendvicset pakolnak neki és tele kád vizben fürdik...


Apukád szimplán nem akarja hogy odaköltözzön.

2014. márc. 7. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem költözik ide, ez csak egy B terv volt. De rendeződtek a dolgai, hétfőn már lesz pénze mindent kifizetni. Már csak addig kellett volna segíteni neki. Vagyis ételt adni neki, hogy ne éhesen menjen dolgozni.
2014. márc. 7. 11:17
 5/7 anonim ***** válasza:
91%
Ha tudod, hogy ilyen hülyeség volt odaköltöztetni a párodat.
2014. márc. 7. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ja, 80 ezer egy hónapra azért elég túlzás lehet, főleg ha csak kajáról van szó.
2014. márc. 7. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
8%
Az öregednek nem ártana egy jókora fejmosás, ismerem az ilyen típusú apákat, majd ha rászorul, akkor bezzeg elvárja majd a gyerekeitől hogy segítsenek neki...
2014. márc. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!