Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyám egy hete halt meg és...

Anyám egy hete halt meg és azóta nincs kedvem lefeküdni a párommal. Nem mondja, de látom rajta, hogy akarja. Ez baj?

Figyelt kérdés
2014. febr. 15. 17:28
 1/7 anonim ***** válasza:
58%
Dehogy baj, benne lehetne tobb emberseg...
2014. febr. 15. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%

Első: "Nem mondja, de látom rajta, hogy akarja." - avagy van benne emberség, és megérti.


Kérdező: Ezzel nincsen semmi probléma, természetesen normális, hogy miközben gyászolsz, nem kívánod a szexuális örömöket, amiket láthatólag a párod is megért.

2014. febr. 15. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
7%

Nézd, ha te anyád halála után olyan állapotban vagy, hogy azt is észreveszed, hogy a párod szerinted akarja, akkor te is akarod.


Aki igazán mély gyászban van, az a saját orrát sem látja, nemhogy azt lesse, hogy kívánja-e a férje vagy sem.

2014. febr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

18:49

Csak azért mert gyászol valaki, még nem vakul meg, és odafigyelhet az élő szeretteire...

Hagyd, hogy vigasztaljon, ne lökd el magadtól, ha érzi, hogy segíthet, ő is jobban érzi majd magát. Persze, hogy együtt szeretne lenni veled, de láthatólag megérti, hogy nem vagy olyan állapotban, ez természetes. Biztosan ki fogja várni, hogy magadtól közeledj.

2014. febr. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem amikor édesapám meghalt több hónapig nem feküdtem le a párommal, egyszűen nem voltam rá képes..Persze teljesen megértette és velem együtt gyászolt mert ő is nagyon szerette, de közben bántott nagyon mert tudtam, hogy rossz neki, nekem sem mondta egy szóval sem és nem is mutatta. Nagyon mély depresszióban voltam.
2014. febr. 16. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Most ugyan kisebb gondod is nagyobb annál, hogy a férjeddel szeretkezz,elhiszem.Viszont kár lenne őt "büntetni",hiszen a szex felold,stresszmentesít ,mint tudjuk...neked is jót tenne.


Az én apukám már 25 éve halt meg, a férjem sorkatonai szolgálatban volt, úgy jött haza a temetésre.Ő,érthető módon ki volt éhezve,de én gondolni se tudtam a szexre,akkor,furcsálltam is, hogy ő meg igen...:)

De nem tartott sokáig,csak pár napig.

2014. febr. 16. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Ez teljesen természetes, kérdező. Nekem egy hónapig sem lenne kedvem hozzá.

Verje ki/vegyen bránert addig.

2014. febr. 16. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!