Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szeretnék lefeküdni a párommal...

Szeretnék lefeküdni a párommal. Hogy hozzam fel a témát?

Figyelt kérdés

én 18 éves vagyok , ő 23 éves. Én még szűz vagyok és egy kicsit félénk(természetből adódóan)...spontán, akkor-ott mondjam meg neki, vagy előtte beszéljük meg, mikor hogyan ? 4 hónaposak vagyunk.

Szeretem de nem mertem sohasem kezdeményezni, semmiben.

Kulturált válaszokat, légyszi ! :)


2013. ápr. 17. 05:23
 1/6 anonim ***** válasza:
Az ilyet nem kell megbeszélni, hanem zöld utat adsz neki, amikor kettesben vagytok, és mégjobban bujsz hozzá:)
2013. ápr. 17. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Én nem is kicsit voltam félénk anno 18 évesen, és az első barátommal nem is tudtam a szexről beszélgetni... Helyette amíg ő nem is emlékszem, talán kiment cigizni az erkélyre, írtam neki egy levelet a 3. hónapfordulónknál, hogy előtte kábé ki se merem ejteni a számon azt, hogy szex, és tudom, hogy ő már csinálná, de nekem ő lesz az első, és nem vagyok biztos magamban, de mondta, hogy majd alakul valahogy. Aztán rá egy hónapra nálunk aludt, és a szokásos maratoni csókolózás és simogatások közben csak megkérdeztem, mikor már úgy álltak a dolgok, hogy van-e nála óvszer, és voilá :)
2013. ápr. 17. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

sztem ez a dolog jön magától

nem kell tervezni, egy hosszabb csók, tapi stb és máris jöhet a misszionárius:DD

2013. ápr. 17. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
lány vagy? várd meztelenül a szobában :D nem viccelek, ha a pasid nem indul rád és nem veszi a célzást akkor valami nem stimmel vele..
2013. ápr. 17. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Szerintem is elég ha a kanapén csókolózásnál el kezded érzékibben simogatni, tuti be fog indulni. Előtte esetleg mosd meg magad intim mosóval, hogy ne legyél zavarban.
2014. febr. 15. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Egyébként nem muszáj lefekvéssel kezdeni, és nyugodtan küldd el előtte farkat mosni ha a szájaddal is kényeztetnéd.
2014. febr. 15. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!